Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мобилен нет от Globulнови  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано02.10.13 15:54



Големи тъпaци сa тези от Globul. Имaм месечен плaн с нaй-големия им пaкет зa интернет с лимит зa бързa скорост и неогрaничено ползвaне нa по-нискa след изчерпвaне нa бързaтa.
Тa получaвaм смс, че съм изчерпaл бързaтa скорост и звъня нa оперaторa дa попитaм кaк дa сидоплaтя зa дa имaм бърз нет, тъй кaто нискaтa им скорост не стaвa зa нищо.
Получения отговор бе, че нямaло кaк тъй кaто този номер имaл и възможност зa рaзговори. Aко било номер сaмо зa нет (тоест сим зa 3g ) тогaвa можело .
Тa ги попитaх дa си купя другa кaртa сaмо зa нет че и друг aпaрaт с две сим, зa дa могa дa говоря също или дa вземa пaнтaлон с повече джобове тa дa нося двa aпaрaтa (единия сaмо зa нет).... или просто дa сменя оперaторa с някой, при който могa дa ползвaм нетa цлия месец нa бързa скорост. Все пaкси плaщaм дa му се невиди.
Бaси смешниците,

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Мобилен нет от Globul [re: Apxaнгeл]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано03.10.13 10:28



Странно ми се вижда.Сигурно меринджеите от Глобул много са мислили над този казус преди да го пуснат в употреба :)



Тема Re: Мобилен нет от Globulнови [re: Иckъp]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано03.10.13 21:54



.. ами не е странно а направо си е тъпо, но тамън следващия месец ми свършвал договора и ще им кажа точно, защо искам код за отказ. За съжаление подобни недомислици се оказа че имало и при другите оператори, защото плановете са фиксирани толкова и така си върви... да искаш да си доплатиш не може... но да ти надпишат сметката ДА... Сега обмислям някакъв вариант с "бисквитка" на Макстелеком ... Може да е по-скъпо но поне не е лимитирано и при положение, че ти трябва е абсолютно по-доброто предложение... Меринджеите на Глобул да му мислят как ще си изпълняват таргетите с подобни недомислици.

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Мобилен нет от Globulнови [re: Apxaнгeл]  
Автор titi28 (titi28)
Публикувано14.10.13 00:44



Аз ползвам мобилен интернет от Виваком с хубав телефон Samsung Galaxy S4 mini и съм доволна. Навсякъде си имам достъп. След бързата скорост ми става 128 Kbps. Не тегля нищо, но си ровя навсякъде без проблем.



Тема Re: Мобилен нет от Globulнови [re: titi28]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано15.10.13 00:23



бавната скорост не ми върши работа... И след като свърши бързата скорост искам да си доплатя и пак да е бърза... Това е казуса... Не може да продаваш услуга и когато човек иска да си купи същата услуга да му казваш, че няма опция...
Карай вече си взех код за отказ... сменям ги ... а на смартфона му взимам една карта само за нет за да може когато свършат бързите да си пусна един смс и да получа пак бърз нет... Да не говорим, че за същите пари които сега давам ще получа два пъти повече мегабайти... Да нямало да се говори от тази карта... дреме ми ще взема още един супербоб (имам си един ) и майната им на всичките... Само дето ще съм с повече телефони в джобовете...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.