Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема Не сменяйте гуми в Радиал сервиз срещу мелничниянови  
АвторГK (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 12:03



Не сменяйте гуми в Радиал сервиз срещу мелничния комбинат пише денонощен серви Радиал 2000 ,ул.Медникарска 1, не признават гаранции,нарочно не залепват добре гумите за джантите -правят някакви номера има надпис забраняващ присъствието когато ви правят гумите.Сложих 4 нови гуми дебика навигатор ІІ още на първия ден почна да спада лява задна гума,но я видях навреме и ми я примонтираха на джантата , за моя сметка ,след 5 дни на магистрала тракия в проливен дъжд ми спадна и превъртя дясна предна гума ,няма срязвяне, сутринта беше надута ,контролирам налягането с манометър мишлен -точен,гумите отговарят точно на колата - фиат пунто при това маломощен -60 коня.Не ми признаха гаранцията.Карам коли от 25 години , минал съм около 350000 километра, на магистарала ми се е пръскала само гума видинка второ качество и то на 30000 километра и през ляото на супер горещ асвалт.Не съм за някякви 400 лева , обаче тия хора трябва да бъдат спрени-ще пребият някой,чудя се дали да се обадя в кат или полицията.



Тема Re: Не сменяйте гуми в Радиал сервиз срещу мелничниянови [re: ГK]  
АвторГK (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 12:59



И още -не дават касови бележки , но и аз не съм им търсил ,от купени от радиал сервиз 5 гуми по 83 лева са ми дали касова бележка само за 83 лева.Не отчитат и плащанията при монтажа- взимат на гума по около 4 лева ,въпреки ,че монтажа се води безплатен-няма касова бележка иначе парите се вземат.



Тема Re: Не сменяйте гуми в Радиал сервиз срещу мелничниянови [re: ГK]  
Автор lilly7 (непознат )
Публикувано20.09.08 10:37



Вече два пъти сменявам гуми там. Първият път ми заявиха,че имам три криви джанти, а и винтилите са за смяна.Съгласих се - взеха ми по 25 лева на джанта за изправяне ( нормално, аз бях единствената жена на опашката, ако мен не метнат - кой друг? ).
Вторият път пак ми пробутаха същия номер с кривите джанти. Казах им да не ги пипат - ще си ги карам криви.
А за касовите бележки - така е. Не съм видяла оттам касов бон.



Тема Re: Не сменяйте гуми в Радиал сервиз срещу мелничниянови [re: ГK]  
Автор tyres (непознат )
Публикувано26.11.08 10:01



Пишете на кирлица!

Редактирано от Wildberry на 26.11.08 16:09.



Тема Re: Не сменяйте гуми в Радиал сервиз срещу мелничниянови [re: lilly7]  
Автор bg4e (непознат )
Публикувано05.12.08 17:09



Аз пък съм доволен от Радиал, е вярно от този на Шипченски проход. Единственото нещо което искам да допълня е, че почти през кола един от майсторите обясняваше мазно, мазно на ушенце на собствениците на коли, че съм им криви джантите и предлагаше машинно изправяне. После се разбира, че услугата е 12 лв.



Тема Re: Не сменяйте гуми в Радиал сервиз срещу мелничния [re: bg4e]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано30.05.12 18:53



Е, да се запиша и аз - Радиал 2000 - Никога !

И при мен минаха с номера с кривата джанта, гумата разбира се пак си спада - абсолютна непрофесионалност. Забелязах и надписа - присъствието на клиенти в сервиза е нежелателно, и честно да си кажа, веднага ми прищрака нещо, че там нямам работа, ама не си послушах интуицията.

И познайте как ме метнаха - джантата била крива, ама от вътрешната страна - където естествено не съм я виждал. Даже си личало как въздуха излизал от там - метала бил лъскав ... сигурен съм че въобще не са потърсили теча във ваната.
И така, напомпаха ми гумата, взеха ми 10 лева, дадоха ми касова бележка и тя пак си спада.

Е, страхотни сте Радиал 2000, желая ви никога никакви клиенти и да знаете, добре работите за тази кауза.
Некадърници такива.
Елементарна услуга не можете да изпълните, а и не се свените да мамите.
Наистина големи нещастници. Че и с много клонове явно - отидох на друго място и какво да видя - пак те. Е, ще потърся другаде разбира се.
Кой глупак ви управлява - много му поздрави. С крадени пари далеч ще стигне. Ма то нали е национален спорт.

Та, потребители, и при най-малкия признак за неадекватност у някоя фирма, да си знаете - беж надалеч от такива услуги. Явно тук редовно следват по-сериозни проблеми и измами.

Редактирано от Well на 30.05.12 19:01.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.