Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 04.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема ekontнови  
Автор london messanger (непознат )
Публикувано22.12.10 19:56



--------------------------------------------------------------------------------

ЕКОНТ. Тези са някаква шега. меко казано съм възмутена. Имам багаж изпратен от България миналия понеделник. Значи таксуват 75 лв от офис в България до врата в Лондон. Става въпрос за пакет от 4.400 кг. ДОСТАВКАТА ДО АДРЕС В ЛОНДОН СЕ ТАКСУВА ДОПЪЛНИТЕЛНО 20 ЛВ /ЗА ДО 5 КГ/ , НО ИМА ЕДНО УТОЧНЕНИЕ. ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН ДА СИ ПОЛУЧИТЕ КОЛЕТА. ТЕ НЯМАТ ОФИСИ В ЛОНДОН. ТАЗИ ПОДРОБНОСТ ОБАЧЕ ЗАБРАВЯТ ДА Я ОПИШАТ НА УЕБСАЙТ ИМ И Я СПОМЕНАВАТ,КОГАТО ВЕЧЕ ПЛАТИТЕ САМАТА ДОСТАВКА ДО UK. ПРОСТО ВИ КАЗВАТ,ЧЕ ОФИСА В ЛОНДОН Е ЗАКРИТ ОТ НЯКОЛКО ДНИ, И ТРЯБВА ДА СИ ПЛАТИТЕ ДОПЪЛНИТЕЛНО 20 ЛВ /ЗА 2-5КГ/. ИНАЧЕ ОБЯВЕНАТА ПЪРВОНАЧАЛНА ЦЕНА Е 50 ЛВ.
ГАРАНТИРАТ,ЧЕ ПРАТКАТА щЕ Е НА АДРЕС В ПОНЕДЕЛНИК, ДНЕС Е СРЯДА. И НЯМА НИКАКВА ВЕСТ ОТ ТЯХ.
ПОЛЗВАЛИ ЛИ СТЕ УСЛУГИТЕ ИМ? ТОВА Е НАЙ-СМОТАНАТА ФИРМА ,ЧИЙТО УСЛУГИ САМ ПОЛЗВАЛА НЯКОГА. ОТ ЛОНДОН ДО БЪЛГАРИЯ ПРАщАМ ВИНАГИ С КАРГО бГ И ТЕ СА ОК. ВИНАГИ СА ТОЧНИ.
ЩЕ ИЗчАКАМ ДА ВИДЯ КОГА щЕ МИ ДОНЕСАТ БАГАЖА. НАЛИ РАЗБИРАТЕ ЗА КАКВО ГОВОРИМ. ИЛИ СЕДЯ У НАС И чАКАМ МИРНО ИЛИ НЕ ПОЛУчАВАМ НИщО. НЯМАТ ОФИС ТУК, НЯМАТ ПРЕДСТАВИТЕЛ, НО СИ ПОЗВОЛЯВАТ ДА ПРЕДОСТАВЯТ ТАЗИ УСЛУГА.НЕ Е ИСТИНА.



Тема Re: ekontнови [re: london messanger]  
Автор heat_wave11 (непознат )
Публикувано23.12.10 19:22



Еконт е една посредствена фирма.Обслужващият персонал в Бургас е на ужасно ниво,не знам в другите градове как е но аз винаги отказвам да ми доставят с нея,лошото е че повечето интернет магазини имат сключени договори точно с тази фирма.И не виждам смисъл някой да се оплаква то няма на кого за тях те винаги са прави клиента никога!А и държанието към клиентите които са имали смелостта да се оплачат е ужасно.По добре ползвайте друга фирма за в бъдеще.



Тема Re: ekontнови [re: london messanger]  
Автор Кристина Матрачийска (непознат)
Публикувано15.01.11 20:59



От 4 години ползвам Еконт и служебно и лично. Много съм доволна. Явно твоя случай е единичен. Не прави от мухата слон - случилото се случило, другия път изпрати багажа си с друга куриерска служба и ще видиш как ще ти натоварят цената. Многократно са ми правили отстъпки или пък са си "затваряли" очите куриерите за теглото на колетите, които пращам. Но всичко е строго индивидуално. Аз съм много доволна от тях. Все пак навсякъде стават гафове и грешки, но това не бива да се преекспонира. И не съм съгласна, че служителите са груби по отношение на оплакванията - коректност и добро отношение съм получавала винаги. В крайна сметка влез в нет-а в техния сайт и си проследи пратката.

оффф, тя темата била стара - извинявай не обърнах внимание


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Кристина Матрачийска на 15.01.11 21:00.</EM></FONT></P>

Редактирано от Кристина Матрачийска на 15.01.11 21:00.



Тема Re: ekontнови [re: london messanger]  
Автор uлuя (непознат )
Публикувано29.02.12 16:09



A Вие клиентите знаете ли какво искате-определино НЕ.за клиентите има само три критерия:
1.колкото се може по евтино
2.по бързо
3.искаме и качественно.

другият път пробвай примерно DHL или FedEx ako си чувала за тези фирми.

Симпатяги удоволствията нямат цена



Тема аз па съм доволеннови [re: london messanger]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.03.12 12:37



поне 20-ина палми са ми доставили, освен другите дреболийки. Никакви проблеми - дори лятото ми поливаха едни няколко дни, като не бях в града да си ги получа. Със сигурност има и проблеми, но поне при мен - не

По-добре да беше атеист-поне ще имаш оправдание,отколкото сега модернист-еретик


Тема Re: ekont [re: london messanger]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано09.03.12 08:14



Еконт общо взето си вършат работата. Преди години имах проблеми с тях в интерес на истината, ама после продължих да работя с тях и нямам проблеми засега. Единственото лошо впечатление е от техен шофьор наскоро - явно не си беше пил хапчетата, натискаше се да създаде предпоставка за ПТП заради няколко секунди спестени. Можех даже да го издиря и шамаросам, щото влязох след него в централния им офис в София, ама не ми се занимаваше с олигофрении. Ако шефа им прочете това, ще е добре да им дръпне една лекция преди да съжали че е пропуснал. Иначе са ок, доколкото е възможно за Бг фирма в момента. А за Чужбина - възможно е да има драми, кризата е жестока и не е лесно да се оцелява, лично съм имал проблеми от подобно естество и все пак се стремя клиента да не е ощетен, дори и за моя сметка да мине услугата, така че това си е сериозен минус на мениджмънта им наистина.



Тема Re: ekontнови [re: Well]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано21.03.12 08:02



И защо ми беше да казвам че нямам проблеми с тях - онзи ден ми счупиха стока. Изтървали ли, хвърлили ли , все тая. Отдавна не се бяха дънили.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.