Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 22.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови  
Автор УйнaПeнa ()
Публикувано11.11.11 08:03



Рекламират месечно 60 безплатни минути при COMFORT 250 и 100 безплатни минути при COMFORT 500 към всички оператори.

ОБАЧЕ! Тези безплатни минути важат само за първите 2 месеца при едногодишен договор и за първите 6 месеца при двугодишен договор...



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: УйнaПeнa]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано11.11.11 11:26



То си го пише и на сайта и в брошурите в офис центровете.
Но българчето не обича да чете, най-обича във форум да реве



Welcome to the real world!



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Mopфиyc]  
Автор geleznia1 (geleznia1)
Публикувано03.12.11 13:11



Така е -трябва да се четат и малките букви





Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: geleznia1]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.12.11 15:21



Тц. Видя ли малки букви, значи не е за мен. Все ще има опит за прецаквация, а не е сигурно че аз ще видя всичките начини. Все пак - те са цял екип, могат да наизмислят много варианти, а аз съм сам, и мога да изтърва нещо.

Bеer? Mоre?




Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Mopфиyc]  
Автор Lenor (Прасето)
Публикувано17.12.11 17:07



Не съди хората!Просто това е абсолютно неморално и неетично от страна на всеки един търговец.Условията и рисковете трябва да са записани ясно и с нормални букви както във офертите така и в рекламите и разбира се в договорите!
Според мен трябва да има специален закон за подвеждаща информация но не натъкмен с безброй задни вратички,а такъв ,който да защитава интересите на на хората ,които живеят в тази държава!
Лично аз съм отвратен от всички големи мобилни и всякакви подобни видове търговци ,които чрез подвеждане и измама се опитват да привлекат нови клиенти.В края на краищата не съм длъжен да чета едно нещо 100 пъти за да видя къде е уловката.
Не си ли мислил ,че има и малко по-глупави хора ,които дори и след подписване на даден договор,трудно ще разберат защо плащат например 50 лв. ,като в брошурата е пишело 25 лв. с големи букви ПРОМОЦИЯ?Сега да не би да трябва и всички хора да са умни.Просто се осират с тези цигански оферти.Цигански фирми с цигански чалъми.Мразя ги.Пожелавам и всичко най най-лошо от все сърце!





Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Lenor]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано17.12.11 17:22



Неморално е, но и който не може да си прави сметката, ще си сърба попарата.
Това с глупавите хора изби рибата



***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.

Редактирано от Aз бяx на 17.12.11 17:23.



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Aз бяx]  
Автор Lenor (Прасето)
Публикувано17.12.11 18:16



Нищо не съм избил,а ми се случи на скоро.един човечец ми се оплаква как подписал някъв договор за 5 лв на месец а после плащал по 15 и на горе лв за да говори с 3 телефона безплатно.Нещо такова беше.Опитах се да му обесня че е подписал договор че ще говори първите 3 или 6 месеца безплатно-гледаше ме като отровен от гъби и не ме разбра какво му приказвам въобще.Накрая каза:ше им разкажа играта една дърта псувня..Отивам с договора да се разправям.Ей сега ще видят те ;)



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Lenor]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано18.12.11 14:49



Ами проблемът е негов. Съжалявам. И на мен ми се е случвало, ама защото не съм прочела малките букви. От чист мързел тоест. Да видим какво ще му кажат. После същият този глупав човечец ще обяснява, че съдебната система била корумпирана, защото той не си е дочел малките букви - това, нали, ако стигне до съда.

***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.


Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Aз бяx]  
Автор UbuHtu Man 11x (Oneiric Ocelot)
Публикувано18.12.11 20:49



Мда... пълно е с хора дето стоят под крушата и се Фалят че на черешата никога не са се качвали...



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Aз бяx]  
Автор Lenor (Прасето)
Публикувано19.12.11 12:32



Естествено ,че е негов!Става дума за морални принципи.Ако на теб ти се струва,че важните неща в една оферта или договор трябва да се пишат с малки букви.Или в "общи условия" качени на някой сайт,които могат да се променят постфактум.ОК!Мисля преди няколко години приеха някъ'в закон за потребителите да се обявяват импулсните телефони и да се пишат цените с ДДС задължително в оферти и на етикети в магазини ,складове и изобщо всякакви търговски обекти.Закона беше хубав,но за мен не пълен!Подвеждането в офертите и рекламите трябва да се криминализира!



За съдебната ни система пък въобще не споменавай ;)Тази структура както и МВР трябва не да се реформират ,а направо да се унищожат всички хора инвентар ,автомобили и сграден фонд.Трябва да се събори всичко и да се построи на ново и на нови места защото и земята под сградите се е корумпирала с времето.

Редактирано от Lenor на 19.12.11 12:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.