Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 14.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано28.12.11 20:44



Не се пеня. А по-малоумен довод от "сама си" не съм чувала. Като те кефи мобилният ти план, защо коментираш мошениците-оператори?
Аман от духовно развити блондинки.

***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.


Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Aз бяx]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.12.11 20:52



Написах ти една редакция на последния си пост - вероятно не си я забелязала.



Планът ме кефи, да. Не ме кефят други неща. И си ги гоня. Ако, че някои се опитват да ме убедят, че са НОРМАЛНИ.



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Аз бях (Всичкотрошачка)
Публикувано28.12.11 21:05



Това, което ти предлагат от МТел, в случай, че не знаеш, е съвсем нормално. В никакъв случай не е екстра, нито "глезене". Не ми се обяснява като на идиот, но явно се налага. Дори в "малките букви" от договора, който ми показа, пишеше за спиране на номер и как става.

***
Як си, пич!


Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Аз бях]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.12.11 21:15



Хе-хе... Спиране на номер по средата на абонамент - явно са ти били ТВЪРДЕ МАЛКИ малките букви, за да разбереш...



Изобщо - малко по малко започвам да разбирам, че си ужасно неподготвена за спор относно действията, офертите и всичко останало, свързано с мобилните оператори. ВземИ се образовай малко, почетИ общи условия, направИ разлика между трите оператора и условията им и тогава се отитвай да изказваш компетентни мнения. Ако не го направиш - просто си мълчИ. Общи приказки не са конкурентни в подобен спор.

Младостта не може да е извинение за всичко...



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Аз бях (Всичкотрошачка)
Публикувано28.12.11 21:19



Спиране на номер насред подписан срочен договор БЕЗ неустойка? Искаш да кажеш, че общите условия НЕ ВАЖАТ за теб, а за всички останали идиоти важат?
Брей...
По-скоро - баси автогола.

***
Як си, пич!

Редактирано от Аз бях на 28.12.11 21:24.



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Аз бях]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.12.11 21:51



Ами, скъпа, пак си неподготвена... Като се навързваш в една дискусия - прочети малко кой какво е писал... Другото е небрежност и губене на време...

Ще повторя СПЕЦИАЛНО заради теб. Един техен служител се опита да ме преметне, но аз не си изпих чашата студена вода, а се жалвах упорито, докато не постигнах ТОВА което ти писах по-горе. Като бонус и екстра. А иначе и за мен общите условия важат като за всички останали идиоти, дето им се връзваме на монополните изцепки... И това ти го написах в отговор на поредно твое безумно твърдение, че "плебейските вопли за "мошениците-мобилни оператори" няма да трогнат никого."

Просто е безинтересно и безсмислено да се спори с теб. Не четеш какво ти се пише, само изригваш все нови и нови твои си съждения, ей така, колкото да "трошиш"... Такава тактика няма да ти свърши работа никъде за нищо.



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Аз бях]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.12.11 21:56



А относно "малките" букви - съвсем не си в час, за кой ли път. Ако си направиш труда да оразмериш това, което се вижда на екрана, към лист А4 - НАПЪЛНО ще ти стане ясно за какво говоря... Ама за целта трябва да имаш способността да СЪОБРАЗЯВАШ...



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Аз бях (Всичкотрошачка)
Публикувано28.12.11 21:57



Не съм ти скъпа. Спести си кифленските обръщения. Имаш ли срочен договор или нямаш? Това ме интересува, не ме вълнуват обясненията ти на нещо, което аз съм ти говорила 5 мнения по-нагоре.

***
Як си, пич!


Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Аз бях (Всичкотрошачка)
Публикувано28.12.11 22:04



Ти май не знаеш какъв е размерът на А4, щом ми казваш да "оразмеря".
Не знаех, че в дира трябва да се постне един път картинката, втори път линкът към нея, но твоето престараване сигурно е резултат от месианската ти мания.

***
Як си, пич!


Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Аз бях]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.12.11 22:55



Да, ИМАМ срочен договор. Подписан С ИЗМАМА. И като компенсация ми е дадена възможност ДА ГО ПРЕКРАТЯ БЕЗ САНКЦИИ.

Други въпроси?

ПП - размерът А4 какво общо има с това колко пъти ще постна нещо някъде?

Принтирай си постнатото (ако си имаш принтер там, където си) в размер А4 - едно към едно, и тогава ми приказвай с колко диоптъра си го прочела...

5 мнения по-горе си ми говорила неща, от които е видно, че не си прочела 10 мнения нагоре кой какво е писал....взе да ми ставаш скъпа наистина - трябва да ти обяснявам по три пъти едно и също нещо, а времето е скъпо в днешно време, дори и в извънработно време...


Лека нощ!

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 28.12.11 23:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.