Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 13.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Aз бяx]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано27.12.11 19:02



Само едно ще ти кажа. От година на година понятието "морал" загубва стойност. Такива като теб пък със сигурност изобщо не знаят какво е съдържанието му. Но не се радвай и не се гордей много с това - всичко ще се изсипе върху вашите глави. Защото нас вече няма да ни има.


ПП - И какъв е смисълът да ти поствам договора? Така или иначе - ВСИЧКО е написано... както ти самата каза, и колегата ти Морфеус - С КАКВИТО И ДА СА букви - важното е да е написано.

Тъжна история...



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано27.12.11 19:09



Затова ти казвам постни договора, да видим защо толкова ревете. Нормалните хора прилагат... как да кажа... доказателства, за да подкрепят тезата си. Аз, понеже нямам договор в мен, защото не съм на договор и не искам договор - не мога да ти представя.
Мога да ти представя договор за откриване на разплащателна сметка в банка, в който няма малки буквички.
Яла съм попарата на кофти оферти, но те са били кофти само за мен и само защото не съм си направила труда да видя нещо повече от ненамсиколко минути бонус.
Така че - който не му харесва - да го духа.
А ти не ми чети за морал. Когато почнеш да храниш всяка неделя едно цяло циганско семейство от местното гето, тогава ми развивай дълбоко емоционалните си мисли какво е морал и как ще ни помете Бог знае какво.

***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.


Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Aз бяx]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.12.11 12:49



Ето ти два начина да прочетеш договора. Силно се съмнявам, обаче, че ще успееш да прочетеш буквичките в карето долу вляво... освен с лупа. А там са написани най-важните неща.
(Може да сравниш големината на буквичките във въпросното каре с големината на останалите букви от договора.)






Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 28.12.11 12:51.



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано28.12.11 13:35



Прочетох това, което е написано до отрязаното. Нося очила с -2.25 и -2.50 диоптър.
А сега ми кажи кое от това, което се вижда, касае точния брой минути или ги крие, или лъже? Даден е източникът за четене на общите условия. В договора ти подписваш, че вече си запознат с тези условия. Ако не си запознат - какво е виновна фирмата, че отиваш след гледане на една реклама, без да си чел?

***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.


Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Aз бяx]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.12.11 16:26



Аз ти казах, че няма смисъл да ти пращам каквото и да е. Въпреки това си направих труда да търся, да сканирам и пр. Направих ти уважението. За да тропаш с крака и да твърдиш пак твоите неща. А спорът беше за ГОЛЕМИНАТА НА ШРИФТА. Също и за това, че като отидеш там - куп мошеници усмихнато и словоохотливо ти казват само една десета от условията, после ти веят десетина документа с объркващи препратки единия към другия вътре, подбутват те да бързаш с подписа, че имало опашка, често пишат те самите неверни неща в бумагите, подправят, допълват...

На екран може и да си го прочела лесно. На лист НЕ Е ТОЛКОВА ЛЕСНО. Пък и не си мисли, че някой от нас тук си прави илюзии, че мошениците от мобилните оператори ще напечатат черно на бяло документи, с които в прав текст могат да бъдат обвинени в нещо.

Говорехме преди всичко за МОРАЛ, СПОРТСМЕНТСТВО, УЛОВКИ И ФИЛОСОФИИ "АКО СИ ТЪП-ЩЕ ТЕ ИЗЛЪЖЕМ".

Впрочем АЗ говорех за това. ТИ очевидно си имунизирана срещу такива категории.

И не смятам повече да споря с теб - няма смисъл.

Весели празници.



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Lenor (Прасето)
Публикувано28.12.11 16:57



Горе долу по 6 стотинки на минута излиза "безплатното" ти говорене.Изгодно е наистина,но в никакъв случай не може да се нарече безплатно. ;)
И аз съм на такава тарифа 5 лв.Щото си мисля ,че не говоря често,но редовно им нося по 60-70 лв всеки месец



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Lenor]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.12.11 17:41



Не може да не сложиш все пак някаква такса - във вид на абонамент... ДОРИ за електромер ти слагат месечна такса. В този смисъл, ако говориш 100 минути, а плащаш само въпросната такса 5 лв - си е "безплатно".



А за твоето плащане - просто не си си направил добре сметката, не ти е точен абонаментния план. Един абонамент 400 минути към ВСИЧКИ мрежи (национални - и мобилни, и стационарни) за 30 лв според мен би те устроил отлично. Има го - ползвам го и съм доволна.

ПП - Забравих да добавя - тези 400 минути включват не само всички мрежи в страната, но и САЩ, Канада и Зона 1 (стационарни в Европа)

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 28.12.11 20:30.



Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано28.12.11 18:42



Спорът, драга, беше за това: скриват ли операторите важна информация или я предават, но с малки букви, или я предават нормално. Като не си разбрала, не се тикай барабар ПеткА с мъжете.
Философията, която си споменала, може и да се отнася за мобилните оператори, но това не значи, че ти може да отидеш, да сложиш 5 подписа, без да си прочел и един ред от договора, и да си мислиш, че всички трябва да ти се кланят на евтинджоската натура. Аз с евтинджоси, дето са на принципа "колкото дам, да се радват там" и не искат в никакъв случай да си признаят, че грешат, не обичам да споря. Душицата им винаги си остава евтина. И аз пазарувам от левчета, обаче очаквам качество като за левче, а не като от Солинген например.

***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.


Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано28.12.11 19:11



На екран може и да си го прочела лесно. На лист НЕ Е ТОЛКОВА ЛЕСНО.
Значи е по-лесно да прочета размазания образ от монитора, отколкото хартиения оригинал, изваден на принтер? Уверявам те, че и при най-малкия фал на принтера всичко повредено се отпечатва наново... докато не излезе ясно четимо. Вече ако клиентът е тъп и подписва преди да е прочел каквото и да е, освен къде да си сложи парафа, плебейските вопли за "мошениците-мобилни оператори" няма да трогнат никого. Най-много да го "окъпят" за клевета или обида, или нещо от рода.

***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.


Тема Re: "Безплатните" минути на M-Tel COMFORTнови [re: Aз бяx]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.12.11 19:54



Защо се пенявиш толкова? Не разбра ли, че си САМА в този спор?




------------------------------------
ПП. плебейските вопли за "мошениците-мобилни оператори" няма да трогнат никого.

Ми... трогнаха се, шъ знайш.

Една мацка е уволнена от Интърнити - БИЛЛА - Хаджи Димитър. Може да провериш. А си поискала - А съм ти дала името й. А от М-тел ме глезят със свободен избор на ВСЯКАКЪВ абонаментен план, по мой избор, включително промоционален. Включително - с възможност да си закрия номера когато пожелая, без всякакви санкции. Все след "плебейските ми вопли".

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 28.12.11 20:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.