Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 30.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема КАРФУРнови  
Автор ivan4o8OO5 (непознат )
Публикувано26.04.10 01:30



ЗДРАВЕЙТЕ,И АЗ ВЕЧЕ ПОСЕТИХ ТАКА ОЧАКВАНИЯ КАРФУР,И МНОГО САМ РАЗОЧАРОВАН,ПОВЕЧЕТО НЕЩА СА ТОЛКОЗ РАЗХВЪРЛЯНИ НИКАКАВ РЕД ПО РЕГАЛИТЕ,МНОГО ОТ АРТИКУЛИТЕ БЯХА БЕЗ ЦЕНИ,ХИГИЕНАТА НА МАЛКО НИСКО НИВО,В КАНТАРИТЕ ПОСЛЪГВАТ НЕ ЧЕ САМ ЗА 0.030 ГРАМА АМА СЕ ПАК ТОВА КОЕТО СИ КУПИХ ЦЕНАТА ЗА КИЛОГРАМ МУ БЕШЕ 14.00 ЛЕВА И ДВА ПЪТИ КАЗАХ НА МОМЧЕТО КОЕТО МЕРИ НО СЕ НАПРАВИ ЧЕ НЕ МЕ ЧУВА И СИ МАРКИРА НОРМАЛНО,НО КАКТО И ДА Е,НЯМАМ ПРИЧИНА ДА ДА СЕ ВЪРНА ДА ПАЗАРУВАМ ПАК ТАМ.УСПЕХ НА КАРФУР



Тема Re: КАРФУРнови [re: ivan4o8OO5]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано26.04.10 09:57



Ами при тая кочина и блъсканица, която сътворяват клиентите на магазина, направо ги съжалих работещите там. Всеки отишъл да види кво е туй и се разкарва с големите ПРАЗНИ колички, зарязва ги където намери за добре и зяпа като теле в железница. В краен случай се избива да вземе 5 зелени банана, за да е на далавера.
Като се нормализира посещението в магазина, ще стане както трябва. Дотогава се радвай, че са те обслужили с усмивка, па макар и да си 30 грама назад.



Тема Re: КАРФУРнови [re: Blake]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано26.04.10 17:04



Аз пък се чудя кой идиот ходи на тези откривания и какво очаква. Толкова ли нямате себауважание бе хора? За да спестите 2 лв. от банани и 1 от кисело мляко до къде сте способни да паднете? Каква според вас е разликата между 1 и 21 ден от откриването? Освен унижението на което ще се подложите няма друга. Но както беше пишал Блейк в една друга тема друго е да си разходиш "официалния" анцунг до МОЛ-а.

Господ не играе на зарове


Тема Re: КАРФУРнови [re: ivan4o8OO5]  
Автор MlAZMATlK (troll)
Публикувано01.05.10 23:58



Вие какво очаквате?



Тема Re: КАРФУРнови [re: ivan4o8OO5]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано10.05.10 23:44



Иванчо Иванчооооо живей спокойно, ходи си в хоремага и не се бутай в Карефур, то не е за всички де


аман братче от претенции, и сега точно трябваше да се впечатлим че си си купил нещо за 14 лв килото ли? Ми като си толкова голям баровец що се буташ в тоя магазин с простосмъртните ми не отиде в Елемаг,а




Тема Re: КАРФУРнови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор georgisd (непознат)
Публикувано30.05.10 15:48



Ходил съм в няколко Карфура в чужбина и мога да кажа, че в нашия софийския Карфур има какво да се желае...ммм да!





Тема Re: КАРФУРнови [re: georgisd]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано31.05.10 22:04



е, и други сме ходили в чужбински карефурчета

в нашенския още не съм, не ми е удобен транспорта, живея близо, но за да стигна бая трябва да заобикалям, та скоро няма го посетя

Господи дай ми търпение..защото ако ми дадеш сила ще ги избия всичките!

Тема Re: КАРФУРнови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор DoctorEvill (flaming)
Публикувано02.06.10 01:15



Много ме изненадват хората с това изказване че са ходили в чужбина в същите магазини и те нямат нищо общо с българските филиали.
И какво е толкова рзличното ако смея да запитам? Или друго си е да се похвалим че сме били в чужбина...



Тема Re: КАРФУРнови [re: DoctorEvill]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано02.06.10 08:40



Ако си забелязал не аз се похвалих че съм посещавала такъв магазин в чужбина, просто поясних че и други са ходили и знаят, не съм ходила в нашия Карефур и не мога да правя сравнение, политиката на такива вериги е еднаква за всички страни, разликата е че работят с наши доставчици и са зависими от тях.
А това да се хвали някой че е бил в чужбина ми е смешно, то кой не е ходил вече? Не живеем по бай Тошово време все пак



Господи дай ми търпение..защото ако ми дадеш сила ще ги избия всичките!

Тема Re: КАРФУРнови [re: ivan4o8OO5]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано30.05.11 21:54



Абсолютен хаос с продуктите, често има и залежали стоки, например кори за баници, мая за хляб. Иначе пък дават по 1 лев награда ако им посочош такъв продукт. Няма никакви указания кое къде е, човек трябва просто да научи разположението на нещата наизуст след като ги намери случайно или след сериозно издирване. Например, брашното е там, където рекламират захар на някаква си цена там. Въобще - смешници. Много пари, а лошо инвестирани вероятно побългарени, просто си мирише на нашенец в това тотално неизвестно за нов клиент разположение на продуктите. Явно някой си мисли че всички клиенти са телепати и ще се ориентират. Типично за Бай ти Ганьо. Ей заради такива тикви никога няма да стигнем германците.

Земля в илюминаторе




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.