Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 15.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема м-тел измамницинови  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 12:44



преди една седмица ми се обади приятел и ми каза че е имал прима която е била активна и с пари в нея но просто не е била вкарана в тел.апарат.В момента в които вкарва картата в тел. разбира че картата е дезактивирана отива в М-ТЕЛ и те му обясняват че ако заредиш картата с 5 лв. тя е активна само един мес. тогава и аз си проверих картата и мойта беше дезактивирана.Пратих имейл в М-ТЕЛ да ми обеснят защо картата е неактивна,а те ми обясниха че съм я бил зареждал с пет лева.Аз им обясних че имам картата от 3 год. и никога не е зареждана с по малко от 30 лв.Попитах ги айде номера майната му обаче какво става с парите в картата,а те ми обесняват че съм бил предплатил и едва ли не съм им подарил парите и те не се чустват задължени да ти ги върнат.Ако случайно установите че и вие имате подобен проблем, моля подайте жалба в комисията за защита на потребителите щото ми писна мизерници да прават пари на чужд гръб.само като сметна ако 10 000 номера им вземат по 20 лв са 200000 лв. като продадат и номерата после. абе въобще за какво говорим.а те ще са добре ако са и само 10000 човека изгорели.



Тема Re: м-тел измамницинови [re: az]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 13:53



Сина ми също ползва 3 години Prima като всеки месец я зареждахме . От 3 дни картата е неактивна. На опита да се свържа с М_ТЕЛ- удрям на камък. В мое лице вече губят клиент. Има и други оператори.



Тема Re: м-тел измамницинови [re: az]  
АвторBB (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 10:28



Човече на нас все друг ни е виновен, че не знаем или не сме се поинтересували.
Не искам да защитавам точно Мтел, защото съм си имал ядове с тях, нито искам да си мислиш, че се заяждам с теб.

Сроковете ги пише на самия пакет, но това, че не си прочел инфото си си виновен само ти.

4.1. Валидност на Prima SIM картата. Всяка Prima SIM карта има следните срокове на валидност:

4.1.1. Срок на валидност от датата на активация на Prima SIM картата (датата на първото обаждане). Този срок на валидност е посочен в действащия Ценоразпис на услугата Prima, публикуван на Интернет адрес: www.mtel.bg. В случай че в периода на валидност на Prima SIM картата бъде заредена нова сума (независимо от начина, по който е извършено зареждането), от датата на новото зареждане започва да тече нов срок съгласно Ценоразписа на Мобилтел. В случай, че съответният срок на валидност изтече (както активният период, така и допълнителнит период по т.4.4), без да бъде заредена нова сума, Prima SIM картата се деактивира и става невалидна.

4.1.2. Срок на валидност преди първо повикване от Prima SIM картата. Този срок е отпечатан върху опаковката на първоначалния пакет Prima. В случай че Prima SIM картата бъде активирана (бъде извършено първо повикване) в рамките на този срок, той се прекратява и започва да тече срокът по т.4.1.1. В случай, че срокът отпечатан върху опаковката на първоначалния пакет Prima изтече преди осъществяване на първо повикване от Prima SIM картата и същата не е активирана, Prima SIM картата става невалидна.

4.2. Валидност на ваучера за зареждане.
Всеки ваучер, закупен от Мтел магазин или от дистрибутори на Prima има срок на валидност, който е отпечатан на самия ваучер. В случай, че в рамките на този срок, сумата по ваучера бъде активирана по Prima SIM картата, започва да тече срокът на валидност, предвиден в Ценоразписа на Мобилтел за съответната сума. В случай, че срокът на валидност, обозначен на ваучера изтече без същият да бъде зареден, ваучерът става невалиден.

4.3. Валидност на сумите за електронно зареждане.
Срокът на валидност на сумите, заредени чрез начините за електронно зареждане е посочен в Ценоразписа на услугата Prima и започва да тече от датата на зареждане на съответните суми.

4.4. Сроковете на валидност, посочени в Ценоразписа на Мобилтел за съответните суми за зареждане, се състоят от активен период, през който може да бъде реализиран както изходящ така и входящ трафик и през който Потребителят има право да ползва целия пакет от услуги, включен в Prima, и от допълнителен период, през който Потребителят може да получава само входящи обаждания и кратки текстови съобщения. В случай, че допълнителният срок изтече, без да бъде заредена нова сума, Prima SIM картата се деактивира и става невалидна.

4.5. В случай че сумата, заредена по Prima SIM картата не бъде изчерпана в рамките в съответния срок на валидност и бъде заредена нова сума, нейната стойност се добавя към остатъка. Ако сумата, заредена по Prima SIM картата бъде изчерпана преди изтичане на срока на валидност, неговата обща продължителност се запазва.


Всеки ваучер има определен цикъл на валидност, в рамките на който има два периода:
* Активен период (12 месеца от датата на зареждане), в който Prima потребителят може да инициира и получава обаждания, да изпраща и получава съобщения и да ползва други услуги.
* Пасивен период (последният, 13-и месец), в който Prima потребителят може само да получава обаждания и съобщения.
Срокът на валидност на картата се удължава с 12 месеца активен период и 1 месец пасивен период от деня на презареждане с нов ваучер.
Презареждане със сума от 5 лв. не удължава срока на Prima картата, освен ако то се извършва в 12-тия или 13-тия месец от периода на активност. В този случай валидността на картата се удължава с 1 месец активен + 1 месец пасивен период.


Може и да са написали някъде за това, че неизговореният кредит се губи, но не ми се търси в момента.
Ако ти се занимава виж на тяхната страница.



Тема Re: м-тел измамницинови [re: мaмa]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 20:00



Мтел са пладнешки разбойници!Мразя ги?Така ми надписаха сметките последните два месеца,измислят си нещо като с парното,пълни измислици.Чудовищни сметки!Невъзможни!Платих.
Но повече не искам да ги знам!!!МОШЕНИЦИ!!!



Тема Re: м-тел измамницинови [re: az]  
Автор Veliki Kardam (непознат)
Публикувано24.04.08 14:49



Егати параноята го гони нашенеца





Тема Re: м-тел измамницинови [re: az]  
Авторbimbam (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 17:01



аз от доста години вече не съм и абонат, но ще ви разкажа 2 истории, които се случиха на мой близки приятели.
1. един приятел, който живее в германия и като се върне в Бг си ползва мтел-ска сим на месечна такса с идеята че за да си пази номера всеки месец си плаща потребителската такса. Още на втория месец като се върна в Бг и беше получил съобщение за 780лв. сметка. като се има в предвид че последните 2 месеца е бил в германия, където е с немска карта. 4 месеца му трябваха да си къса нервите и т.н. за да му извадят разпечатка на разговорите!!!! където се видя че е говорил с изпания и гърция??? където той нито е ходил нито има познати в тези държави!!!медудругото забравих да спомена че когато е в германиа мтел-ската карта си я държи в портфейла, дори не е в телефон.
2. тази случка се случи на една приятелка-адвокат, която не ме послуша та от глобул мина на мтел. взима си тя карта с месечна сметка на мтел и още на 1-вия месец хоп 200лв., които тя плаща с предубеждението че не е говорила толкова. същото става и на втория месец и тя много се ядосва, вади от телефона картата и я заключва в сейф пред нотариус, като се попълват необходимите докумети за извършеното действие. така... и тя е един месец без телефон. и познайте....получава сметка 200лв.!!!!хаха като видях наистина ми стана смешно (баси и черния хумор). отива в мтел и иска разпечатка на разговорите, която разбира се не получава, иска да се срещне с висшия мениджмънт за да им каже официално че ще ги съди, а те и се смеят и и казват че няма как да докаже...обаче кво прави, адвокат и изпраща до метл с молба да изпратят техен представител на отварянето на сейфа пред нотариус и адвокат.....и хоп мтел изтръпна, почнаха да и звънят за да и се извиняват, че е станала грешка, че ще нулират сметката и и ще и върнат парите за предните вда месеца обаче мойтя френдка вика ще дам тази инфо на медиите.. и мтел им се изправиха косите.. в крайна сметка за да си замълчи и предложиха да и дадът карта с която може да си говори неограничено като няма да плаща и сметка:) и така вече 3 години тя е на мтел и не плаща сметки за телефон... ама аз мнго и се ядосах че прие. трябваше да пусне в медиите информацията. макар че от друга страна се замислям дали щеше да има реакция от съответните държавни органи????



Тема Re: м-тел измамницинови [re: bimbam]  
Авторdonal (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 11:28



Aбе пич, като разправяш разни басни поне половината неща провери дали са възможни, шото се излагаш като кифладжия





Тема Re: м-тел измамницинови [re: bimbam]  
Автор poшльo (несресан)
Публикувано14.03.09 11:24



Виж сега, не искам да се набърквам в спора, но ти наистина прекаляваш с глупостите...а това, че картата е заключена в сейф не значи че не може да ти направи сметка - активирай call divert на картата преди да я заключиш и тя ще пренасочва всички обаждания, нищо, че не е включена в апарат...нормално е за тези обаждания да си платиш. Напълно възможно е това да се случи и когато си в чужбина.

***
Човекът е човек,когато е на път!


Тема Re: м-тел измамницинови [re: bimbam]  
Автор desombra (непознат)
Публикувано31.03.09 21:08



Ей като се започне с тези коментари за разпечатките и фактурите...не го разбирам!

Нали има електронни фактури? Регистрираш се в сайта и 2-3 дни след като излезе фактурата гледаш наволя, каквото си искаш! Не ми трябва да чакам лелката от пощите да я донесе до пощенската кутия, нито да се редя на опашки, да се занимавам с кисели служители, да попълвам молби и т.н. Интернет си е чиста работа.



Тема Re: м-тел измамници [re: мaмa]  
Автор Ivan Angelov (непознат )
Публикувано08.02.11 15:04



Mtel-Абсолютни измзамници!Наскоро преподписах договор с Мtel.Пкетът се казва Mtel-Surf and Talk.При подпсването ми беше обяснено,че със съответния пакет имам 1000 безплатни минути към мрежата на Mtel и 100 безплатни минути към всички останали мрежи.Впоследствие се оказва,че първите 100 минути са безплатни към всички национални мрежи,включително и Mtel.Това означава,че след всяко зануляване,дори и да говоря в мрежата на Mtel се изчерпват 100-те безплатни минути,които би трябвало да са към "другите мрежи".Mtel за пореден път показва долна стратегия за привличане на абонати.Жалкото е,че това нелоялно и некоректно поведение ощетява стотици хора,които със сигурност никога няма да останат с измамния оператор.Аке планирате да подписвате договор с Мtel откажете се докато е време!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.