Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 16.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Наглите касиери на Глобулнови [re: in_fiction]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано11.01.11 16:35



Мисля, че това е политика на фирмата. Тя иаисква от служителите си да бъдат агресивни към клиента.

Аз си останах на предплатена карта, именно подплашена от агресията на служителите на ГлоБул. Когат отидох да се регистрирам (нали ни бяха поставили срок), момичето, без да ме запита, просто ми пъхна в ръцете един формуляр за договор. Аз отказах да го подпиша, че даже и да го погледна. Тя изпадна в паника. Твърдо заявих за какво съм влязла и настоях да се извърши единствено регистрацията на предплатената ми карта. Веднага за нас се залепи някакъв, който според мен беше нещо като салонен управител. Касиерката съвсем се паникьоса. За да внеса малко сокойствие, и казах да ми даде листовките, с които да се запозная у нас, и да си помисля. Момичето ме погледна с глагодарност и ми пъхна в ръцете цял куп. Който изхвърлий почти веднага.



Елате си узнете лордот!!!

Тема Дърдорят вместо да намаляват ценитенови [re: in_fiction]  
Автор Д-p OxБoли (майсторът)
Публикувано03.02.11 22:12



мръсен картел под чадъра на меверето, защото им вади кестените от сересетата почти безплатно (за наша сметка, разбира се)



Тема Re: Наглите касиери на Глобулнови [re: in_fiction]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано07.02.11 08:19



Действително няма по-нагли личности от въпросните касиери .Вече вярвам,че това е фирмена политика-чрез изпросено невърнато ресто да си увеличават месечните доходи .Всичко това ме накара да си плащам сметките чрез epay.Иначе ми беше крайно неприятно да посещавам офисите им-все едно,че се намираме на някой ориенталски базар,а не в офис на фирма от EU.



Тема Re: Наглите касиери на Глобулнови [re: tininita]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано07.02.11 14:42



Още не съм видяла невърнато ресто. Закръглят сметката до сума, която не иска жълти стотинки, но после закръгленото ти го приспадат от следващата сметка.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Не ползвайте Globul в Била- Хаджи Димитърнови [re: in_fiction]  
Автор _vanya_ (дружелюбна)
Публикувано13.10.11 00:03



Правят невярна и подвеждаща реклама на промотираните услуги.
Welcome Guarantee е пълна измама.
Абсолютна измама. Колко са доволни касиерите, когата клиентът се окаже измамен и не може да се откаже от услугата.
Ами тогава, един клиент по-малко. Има и други, не е само Глобул.
И те били същите "мошеници"/техни думи/, "такава била фирмената политика".
Да плашим Глобул и Мтел с комисията за защита на потребителите било смешно.



Тема Re: Наглите касиери на Глобулнови [re: in_fiction]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.11.11 19:01



При мен помага следното:
В момента в който някой касиер независимо на коя компания (от мобилните де) тръгне да ми се обяснява - Каквото и да кажете - не ви вярвам, така че може да го спестите.
Разбира се мога да извадя поне няколко обяснения защо не им вярвам. Казани на висок, и повишаващ се глас - имат много добър ефект.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Наглите касиери на Глобулнови [re: Blake]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано23.12.11 18:18



Мен (нали съм олицетворение на честността и наивността!

) ме преметнаха два пъти. Веднъж - м-тел, веднъж - глобул. Дращих писма и жалби. М-телците МИ РАЗРЕШИХА да прекратя подвеждащия за мен договор, или да си избера КАКЪВТО ИСКАМ ДРУГ абонамент. А глобулката от Интърнити Я УВОЛНИХА, щото беше ми дописвала разни неща в договора после, на ръка, а в моя екземпляр ги нямаше...

ПОНЯКОГА и нещастната жертва успява да се отърве някак по чудо.
Но, честно казано, и аз НЕПРЕКЪСНАТО мисля по този въпрос - дали няма мегдан мобилните оператори да се осъдят яко по параграфа за подвеждаща реклама... Може би си струва да се посъветва човек с някой млад и нахъсен адвокат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.