Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 03.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема Виваком - кое по-напред?нови  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано18.08.10 19:33



В понеделник, 16.08. от магазина на Vivacom в к.к. Слънчев бряг си взех предплатен пакет Get Bonus на Vivacom, на който пишеше, а също и продавачът ми каза, че при зареждане на определена сума получавам бонус безплатни минути или SMS в мрежата на Vivacom. Нямах достатъчно пари в мен, така че си взех ваучер за 20 лв около 8 вечерта от един хранителен магазин, срещу което трябваше да получа 500 безплатни минути. Заредих го, цялата вечер бях с предплатената карта, но не получих никакво уведомление, че вече разполагам с безплатни минути. Ваучерът вече е изчерпан към този момент - вечерта на сряда 18.08. Вчера пък разбрах от сайта на Vivacom, че получаването на бонусите става до 2 работни дни след зареждането на ваучера - нещо, което не ми беше съобщено от продавача в магазина им. Днес се опитах да се свържа с кол-центъра на Vivacom на няколко пъти, винаги чакам между 15 и 20 мин, през което време върви обяснение, че обаждането ми е важно, да почакам - но никой така и не ми отговори. Около 18:30 часа днес, сряда, отидох отново в магазина на Vivacom в Сл. бряг, за да попитам защо все още нямам заредени минути, при което продавачът ми казва, че трябва в рамките на един месец да заредя не един, а два ваучера по 20 лв. Това не е упоменато абсолютно никъде - навсякъде пише само за 20 лв, а не две по 20 лв - и в сайта, и върху найлоновата опаковка на пакета, а и в магазина така ми казаха при закупуването. Имам абонамент към друг оператор и този предплатен пакет ми трябваше именно за да говоря с Vivacom безплатно, а се получава така, че съм изхабила много повече средства с тяхната карта, отколкото с абонаментната ми.

пол - ж


Тема Наивницитенови [re: onnellinen]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано19.08.10 12:46



Нямат свършване. Вярваш на продавач в магазин?! Вярваш на БТК? Sancta simplicitas...



Тема Re: Виваком - кое по-напред? [re: onnellinen]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.09.10 17:01



Аз пък се оказа, че не съм заявила разпечатка на разговорите и сега дори срещу заплащане не мога да извадя разпечатка за минал период. Естествено таксата ми за този период е такава, каквато никога преди не съм имала, но... Ще взема да завърша право, за да мога да съдя всички тези идиоти.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Виваком - кое по-напред?нови [re: onnellinen]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.09.10 17:06



Ако не си взел ваучера на името на фирма, обади се в Комисия за защита на потребителите.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Виваком - кое по-напред?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано14.09.10 00:51



Първо да си прочете договора и общите условия, дето се е подписала, че е съгласна с тях.
Иначе лошо няма да пише в КЗП, лошото е, че те ще заемат позиция секуро по нейния случай, а още по-лошото е, че ще са прави.
За всички е ясно, че изедниците от кой да е доставчик на подобни услуги заблуждават устно, ама нали писмената остават. Кьорав карти не играе.



Тема Re: Виваком - кое по-напред?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано17.09.10 01:42



От един месец съм много гневна на Виваком.


През ден разправии.





Тема Re: Виваком - кое по-напред?нови [re: Ha живo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.09.10 19:13



Съмнява ме в Общите условия да я има баш тази промоция, пък оплакващия се казва, че в сайта има друга информация.
Съдейки по моя случай- в Общите условия пише, че ще ми предоставят детайлна разпечатка по всяка фактура при цени и условия на Ценовата листа, а в същото време устно ми отказват това. Та, много често са си много насрани.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Виваком - кое по-напред?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.09.10 19:15



Всъщност, намерих си договора. Там пише "отбележете, ако не искате детайлна разпречатка" и аз не съм отбелязала, т.е. ясно е, че искам. Като капак такава се заявява само на тел.123 или по електронен път. Заявих я и по двата начина- по телефона два пъти. Е, още ме няма в системата им като заявила тази услуга. Отидох в офис на Виваком, за да я заявя на хартия, но там отказаха да приемат такава заявка- трябвало по телефона.

НЕкой да е чел Параграф 22?

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Виваком - кое по-напред?нови [re: Lali]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.09.10 19:16



Лошото е, че всичките мобилни оператори са идиоти. Този телефон го преместих от МТел заради други проблеми.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Виваком - кое по-напред?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор apви (шефче)
Публикувано26.09.10 23:16



Определено всичките оператори не са на ниво, но лично аз съм най-доволна до момента от виваком. Просто съм в пакет 2в1, стационарен и мобилен с обща такса за двата 25 лв. и хиляди безплатни минути. За мен в момента Мтел са най-отвратителни... имам техен номер от 10 години, но ще го спирам... писна ми от тях.


Аз виждам всичко....


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.