Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 01.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Пирогов!!!!!нови  
Авторckapлeт (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 20:45



Искам да се оплача от трамватологията в Пирогов,кабинет 108!!
Вчера при удар си изместих капачката на коляното;след секунди тя се намести от само себе с..Отидох до Пирогов да ме прегледат все пак,да няма някое разтегнато сухожилие-случвало ми се и друг,пък и не можех да ходя хубаво.
Пирогов е институт за спешна помощ,нали?Да,ама не! ПРи влизане в кабинета ми бе поискана лична карта,за да проверят дали съм здравно осигурена.Имам неплатени осигуровки,но те са отпреди две години..знам,че съм с прекъснати права,но какво беше изумлението ми когато ми обясниха,че трябва да платя 50лв за преглед и снимка,заради прекъснатите ми права..НАЛИ ТОВА Е СПЕШНА ПОМОЩ!!!!Ами ако си пострадал тежко и не можеш да си платиш!!!Какво става тогава

Ще те отпратят със счупена ръка или крак!!!Имах ги парите,но не платих-за мене това не е етично!!Станах да си ходя и един от лекарите каза"Нека все пак да я прегледаме"Понатисна ми крака и ми каза,че няма нищо .страшно -да си правя студени компреси...
Е-кажете ми възможно ли е такова нещо-аз ли в грешка или....



Тема Re: Пирогов!!!!!нови [re: ckapлeт]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 21:12



Точно така трябва да се действа в случаи, при които няма нужда от спешна помощ. Здравеопазването е услуга, която се плаща. След като няма платени осигуровки, няма и лечение, защото не е справедливо към всички, които са си плащали ежемесечно. Изключваме животозастрашаващите състояния, но това въобще не е било такова!



Тема Re: Пирогов!!!!!нови [re: ckapлeт]  
Автор Tъй, тъй... (Шашав)
Публикувано30.01.08 21:32



Имат си списъци със състоянията, които представляват спешни случай. По подразбиране останалите не са спешни и от Пирогов ти искат да имаш здравна осигуровка (без прекъсване) или да си платиш кеш.
Преди години така ме накараха да платя за преглед, манипулации и лекарства на баща ми, който беше с жестока бъбречна криза. Не се водело спешно състояние. ОК - плащам. На теб какъв ти е проблема?! Пък си и нередовна към НЗОК, ама пак си с претенции.

От утре няма да пуша повече!


Тема Re: Пирогов!!!!!нови [re: ckapлeт]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано31.01.08 15:33



Лекарят все пак те е прегледал, нали??
Считай, че това е било напълно безплатен труд и ми кажи кой необразован "майстор" ще ти забие и един пирон безплатно?

Благодаря ти, цицеста лельо


Тема Re: Пирогов!!!!!нови [re: ckapлeт]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано31.01.08 19:27



Спешна помощ не значи безплатна помощ!
Ами плащай си осигуровките. Не може да имаш равни права с хора, които си ги плащат. Безплатен обяд няма.
В кой век живеете бе хора? Байтошовото време мина отдавна

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: Пирогов!!!!!нови [re: femina]  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 21:48



заради такива хора с гангренясало мислене страда държавата!Но не ми учудва-та и ти си част от гадното лекарско племе-извинявай,забравих че не работите за"Мерси"..а в кой век оставихте чисто човешките ценности...или какво-интереса клати феса...като не ви изнася темата,никой не ви кара да плюете по момичето,байганьовци такива...типична бг черта-да плюем вместо да помогнем...



Тема Re: Пирогов!!!!!нови [re: възмyтeнa]  
Автор pandela_ ()
Публикувано01.02.08 09:53



и на мен като не ми изнася да работя без пари
не работя





Тема Re: Пирогов!!!!!нови [re: възмyтeнa]  
Автор eeyoree (непознат )
Публикувано01.02.08 10:56



А, не, типичната байганьовщина е точно твоята гледна точка-да "ударим кьоравото"! Без да се плаща дължимото, да ползва труда и знанията на хора, които са отделили мин. 10 години от живота си да учат и специализират.
Я ми кажи кой работи за "мерси"? Ти за мерси ли работиш?
Недей забравя, че "гадното лекарско племе" ежедневно спасява човешки животи и здраве, а отгоре на това трябва да търпи и ей такива заблудени неблагодарници като теб.





Тема Алооо, възмутената!!!нови [re: eeyoree]  
Авторд-p Гняв (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 14:36



И мойте деца ядат сирене, а в магазина никой не приема Хипократова клетва за разменна монета! Свърши безплатната медицинска помощ и платената художествена самодейност!



Тема Re: Алооо, възмутената!!!нови [re: д-p Гняв]  
Автор eeyoree (непознат )
Публикувано01.02.08 14:56



Хубаво,ама защо не мен отговаряш?!?Аз не съм Възмутената.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.