Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 21.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема д-р Танева 13-поликлиниканови  
Автор Mimi2OO9 (непознат)
Публикувано27.03.09 15:47



Д-р Танева - кожен лекар - 13 поликлиника .

Ходихме за изгаряне на вирусна папилома (1мм) с азот, рецидивирала след направена от нея същата манипулация преди 6 месеца. Платихме 20лв на касата,защото нямахме направление.

Каза, че първото посещение било за установяване на диагноза..., а за манипулацията трябвало да дойдем в отделен ден и да платим още 25лв....

Решихме да намерим друг лекар, който не е забравил клетвата на Хипократ. Щом плащаме, можем да избираме.



Тема Re: д-р Танева 13-поликлиниканови [re: Mimi2OO9]  
Автор pandela_ ()
Публикувано14.04.09 21:16



Решихме да намерим друг лекар, който не е забравил клетвата на Хипократ.


„Ако започнеш да говориш за възнаграждение, болният ще се убеди, че няма да го изоставиш. Ако не говориш по този въпрос, той може да си помисли, че го подценяваш. Трябва впрочем да знаеш, че болните по правило не познават благодарността. Болните в началото са почтителни и скромни, но по-късно хитри и неблагодарни. Колкото до богатите, когато са болни, се разтапят от обещания, а после се извиняват под претекст, че още не са придобили своите доходи.” Хипократ (писано около 420 г. преди н.е.)



Тема Re: д-р Танева 13-поликлиниканови [re: Mimi2OO9]  
Автор prepodavatel (непознат )
Публикувано18.05.09 21:34



Симпатична на пръв поглед, д-р Танева се оказва безотговорна към пациентите си. Провежда по телефона доста неслужебни разговори, непрекъснато влизат и излизат нора от персонала на поликлиниката. Редовно отсъства и е непочтена по отношение на пациентите си. Лично аз и членовете на семейството ми повече няма да ходим при нея.



Тема още Re: д-р Танева 13-поликлиниканови [re: prepodavatel]  
Автор Mimi2OO9 (новак)
Публикувано12.08.09 15:06



Та - не става дума за неблагодарност - както казах, платихме си 20лв за преглед. Но да ни оскубе с още 25....много моля.

Отидохме в Кожна клиника на Александровската - там за 1 папилома, цената е 5лв; за 3 - 10лв, а за 5 и повече - 15лв - официално! И то без да се плаща за първичен преглед!

"Д-р" Танева на практика поиска 45лв за една папиломка (20 преглед и 25 отстраняване)!

В Александровската попаднахме на лекарка - д-р Нанкова, която също работи и в частен кабинет, но не само, че махна много по-професионално папиломите (само с направление от касата), но и ни даде пространна консултация по друг (дерматологичен) въпрос и то много квалифицирано. Докато след преглед с направление при Танева, тя иска НОВО направление, ако въпросите не са свързани с основния проблем, по който сте дошли....


Докато търсехме подходящ лекар (платено или по касата - без значение) се натъкнахме отново на тази вездесъща 'д-р" Танева - този път се оказа, че има платен прием в Кардиологичен център - Лозенец (на д-р Иван Григоров). Попитахме за тарифите и там ни казаха, че след първоначалната такса НЕ Е нужно да доплащаме за отстраняване на папиломата.

Всичко това говори за една безскрупулна лакомия (между прочем аз знам от къде идва този опит за кожодерство - в нейната лакома главица се беше породила идеята, че сме "пълни с пари" и от там желанието да дере до дупка).



Тема още Re: д-р Танева 13-поликлиниканови [re: Mimi2OO9]  
Автор gkkkk (непознат )
Публикувано22.09.09 12:58



Ако ви се наложи сериозно лечение трябва да сте готови да платите десетки хиляди-сандостатин-инжекции за панкреатит ги продаваха по 100лева-правят се по 2 на ден,след влизането в европеиския съюз се оказа че най -високата цена била 30 лева-тоест източвали са от здравната каса по 70 лева на ампула-сега ги няма в аптечната мрежа.Майка ми вземаше лекарство за левкимия -евтино-тук беше 120лева ,в гърция-15евро-източвали са от касата по 90 лева .Лекарите и юристите си имат лоби в парламента и си оправиха доходите с подходящи наредби.Слухов апарат за 15 лева се изписваше на стойност над300 и по тоя начин се източваше здравната каса от фирма срещу ндк на площад баба неделя, за такива престъпления срещу здравето на хората и геноцид собственика на тая фирма и главния счетоводител да бъдат наградени за успехи в обезлюдяването на страната.

Редактирано от gkkkk на 22.09.09 13:11.



Тема Хипократнови [re: pandela_]  
Автор TAROT (непознат )
Публикувано03.11.09 21:22



Много интересен цитат! Искам да те помоля за линк.
Бях на път да си мисля, че Хипократовата клетва е нарушена от нашите лекари, които работят в търговски дружества = болници (а те са все АД-та, ЕАД-та и т.п.)
Ако е така - моите извинения...





Тема Re: д-р Танева 13-поликлиниканови [re: Mimi2OO9]  
Автор shakti.shanti (непознат )
Публикувано18.11.09 23:18



Не съветвам никого да ходи при тази дерматоложка!
Преди много години бях при нея за един лишей, предписа ми кремове на Авен за 100 лв и след като още 3 пъти ходих да питам защо те нямат ефект тя ми заявяваше, че "такива неща минават много трудно". Когато се стигна до там, че лишеят ми вече се виждаше и от другия край на улицата, отидох при Капнилов и той ме излекува с крем за 8 лева само за 5 дни!

Но това не беше последната ми среща с нея. Не зная от добрина ли или от глупост, миналата година отидох отново, за да я помоля да ми погледне една бенка. Тя ми обясни, че би искала да ме изпрати при специалист и че ще ми даде направление, но... другата седмица, защото й свършили. ОК, беше профилактика, не беше спешно. Изчаках, отидох в уговорения ден, в който историята се повтори. След 4 посещения, всяко от които заплатено с потребителска такса 2.40 лв, ми стана ясно, че направление няма да получа и че нея хич не я интересува, че аз също имам своята програма и нямам време да ме мотая с един лист 2 седмици. Отидох при частен лекар и Слава Богу, оказа се, че съм добре. Тук само искам да напомня колко изключително важна е всяка минута, когато се отнася за такива проблеми.

Според мен тя е адски негодна за професията си. От всичките ми познати, които са ходили при нея (петима на брой), не успя да излекува нито един!



Тема Re: [re: shakti.shanti]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано29.11.09 03:02



Не един и двама доктори са ми казвали, че най-некадърните сред тях ставали дерматолози, защото дерматологичните проблеми или минават от самосебеси, или изобщо не минават


Тоест не било голяма философия да си дерматолог.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.