Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 09.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема Grand Optics - Joy Fashion - Скай Сити Софиянови  
Автор VENN (6antav)
Публикувано25.12.08 22:56



Отидох до магазина на Гранд Оптикс в Скай Сити мол София да огледам за нови рамки. Носих си старите очила, беше ми паднало едното стъкло. Сложиха ми ново винтче и докато оглеждах с очилата на мен, рамката се отвори и стъклото падна на земята и се счупи. Започнаха да се оправдават че едното стъкло било минерално другото органично ала бала...

След това нямаше как наистина ми трябваха очила, поръчах си.
Кога ще са готови - елате утре. Добре и тръгнах

Звъня на другия ден по телефона - готови ли са? Не забавят се стъклата - кога да дойда? Елате след 2а дни.

Отивам след 2а дни. Никой не ми се е обадил предварително да ми каже че очилата ми все още ни са готови. Малко изнервен че ме разходиха из задръстванията на София си тръгнах.

Звънят ми на другия ден, че стъклата още ги няма и да дойда след още един ден.

Отивам аз когато са ми казали. Отново ааа ама те вашите стъкла още ги няма, ала бала. Аз вече бесен, за пореден път ме разходиха без да се обадят. Поисках си парите от капарото 70лв. Не искаха да ми ги върнат.

Тогава им казах да си ги държат и да ми се махат от главата. Мотаят ме цяла седмица. Тръгнах си и им казах че ще се върна с инспектор от комисията за защита на потребителите.

На другия ден ми звънят с оферта 20% отстъпка и да ми направят очила с временни стъкла докато пристигнат стъклата които съм си поръчал. Ето това вече беше добре. Съгласих се взех си още вечерта очилата. След няколко дни дойдоха и истинските стъкла.

Равносметката:
- много нерви
- 20% по евтино
- 6 пъти ходене до там
- само на мен ми дадоха очила със стъкла за временно ползване защото им дигнах скандал че са некоректни
- имаше поне още един клиент който го мотаха

Не ходете там, освен ако не искате да ви разхождат и да слушате тъпи обяснения.

Moqt glas e moeto az.
Vsi4ko koeto si pogelaq to stava




Тема Re: Grand Optics - Joy Fashion - Скай Сити Софиянови [re: VENN]  
Автор Diavolenze (непознат )
Публикувано05.01.09 17:21



Споделям това мнение напълно

Наскоро ми се счупиха очилата и понеже живея близо до Скай Сити реших да мина през въпросната оптика, с надеждата ако успеят да ми поправят и старите очила. Да, ама не, както казваше един водещ на времето... Първо, че ме посрещнаха 2 намусени девойки - понеже случката се развива малко след 10:30 сутринта - явно са се подразнили, че някой им смущава спокойствието преди обяд...
След като поздравих, попитах за модела рамка, който ми трябва - първоначален отговор "Ами вижте си там по стелажите си има написани модели - може да си ги намерите". Който е влизал в този магазин, знае, че не става дума за десетина чифта...ами за поне 200-300...
За да не губя време, все пак помолих едната девойка да ме ориентира - нещо, което тя направи с очевидно нежелание, но все пак се приближи. И с това нейното съдествие приключи. Понеже видях, че ясно няма да си избера нови рамки от този магазин, реших все пак накаря да попитам дали могат да ми поправят счупените рамки. Уви - отново недружелюбно отношение - "ООо, ама това просто няма да стане".
Абсурда, е, че това е все пак голяма верига оптики...Ако и в останалите им магазини се държат така и са им такива "консултантите" - не знам от къде им идват клиентите..



Тема Re: Grand Optics - Joy Fashion - Скай Сити Софиянови [re: Diavolenze]  
Автор jabolinka ()
Публикувано08.01.09 09:17



Споделям - в 10.30 - 11.00 сутринта ме изгониха (буквално) от ОТВОРЕНИЯ магазин Зара, защото явно не си бяха почистили пода, вероятно бяха закъсняли за работа и едната каза на другата- Не я пускай вътре тая!!!!!!!!!!!!

Записах телефона на управителя и мисля при повторение да звъня - това е недопустимо поведение за търговец.



Тема Re: Grand Optics - Joy Fashion - Скай Сити София [re: jabolinka]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано08.01.09 10:07



е, кво се оплакваш пък ти - класическо българско обслужване...
Миналата събота в Техномаркет първо един "консултант" при телевизорите на Сони директно ми каза да ходя да си намера някой друг да питам (питах точно за телевизор Сони), след което трябваше да гоня половин час групички "консултанти" из магазина, за да намеря някой да ми напише една гаранция за микровълновата печка, която си купих. В отдела с печките така и не се мярна никой през цялото време, та от случайно преминаващи наоколо "консултанти" трябваше да се ориентирам къде точно из магазина да ходя да ги търся...

А пък такива кифли дето са ги турили в някой "марков" (за нашите географски ширини) магазин, са ми направо любими - като са се изкукали 2 пъти с шефа и вече се мислят за голямата работа, и гледат на всеки посетител като на досаден натрапник



Тема Re: Grand Optics - Joy Fashion - Скай Сити Софиянови [re: VENN]  
Автор marin197 (непознат )
Публикувано15.01.13 12:09



кирилица!!

Редактирано от Киро на 15.01.13 17:04.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.