Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 28.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема ВНИМАНИЕ "ХОДЖА " МОШЕНИК!!!!  
Автор kipria (непознат )
Публикувано22.08.08 21:02



СЛУЧАЙНО ПОПАДНАХ ПРИ ТОЗИ ХОДЖА АДЕМ И ГОРЧИВО СЪЖАЛЯВАМ НАУЧИЛ Е НЯКОЛКО ТРИКА И АБСОЛЮТНО НА ВСИЧКИ ХОРА ПРАВИ ЕДНО И СЪЩО ТРЯБВА ДА ДОНЕСЕШ СВЕТЕНА ВОДА, ДРЕХИ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО, ЛУКЧЕТА, ЗАХАР И ШОКОЛАДОВИ БОНБОНИ ВЪРХУ ВСИЧКО ТОВА ГОВОРИ НА ТУРСКИ И ДУХВА 3 ПЪТИ ЗАЩОТО СЕ СМЯТА ЗА ГОСПОД И ДЪХЪТ МУ Е СВЕЩЕН СЛЕД КОЕТО ТРЯБВА ПЕРИОДИЧЕСКИ ДА ГО ПОСЕЩАВАШ И ПРАВИ ЕДНО И СЪЩО ОБАЧЕ ПРИ ТЕБ ВСИЧКО СЕ ОБРЪЩА С ГЛАВАТА НАДОЛУ РАЗБОЛЯХМЕ СЕ ИЗПОКАРАХМЕ СЕ И ОСТАНАХМЕ БЕЗ РАБОТА ЗА РАБОТАТА ГО ПИТАХМЕ МОЖЕ ЛИ НЕЩО ДА ПОМОГНЕ А ТОЙ ОТСЕЧЕ ЧЕ НИЩО НЕ МОЖЕ ДА НАПРАВИ МОЯ БЛИЗКА СЪЩО ПОПАДНАЛА ПРИ НЕГО НА СЛЕДВАЩИЯТ ДЕН МЪЖЪТ И СЕ СЧУПИ КРАКА СИНЪТ И КАТАСТРОФИРА И СЪЩО СЕ ИЗПОКАРАХА ВЪВ ТЯХ ОБАЧЕ ТЯ МУ Е ПОТЪРСИЛА СМЕТКА И ТОЙ Я ИЗГОНИЛ КАТО ОТСЯКЪЛ ЧЕ НЕ БИЛ ВСЕСИЛЕН ХОРАТА КОИТО ЧАКАТ ОТВЪН СА СТАРИ БОЛНИ И НА ЕДНА ПЕНСИЯ А ХОДЖА АДЕМ ДЕБЕЛ РАЗПЛУТ И МАЛОГРАМОТЕН ЕЗИКЪТ МУ Е ОТВРАТИТЕЛЕН АКО НЕ Е ПО НЕГОВО ПСУВА И ОСВЕН ИЗРАЗА ПЕДЕРАСТ НЕ СЕ ЧУВА НИЩО ДРУГО ИЗДАДЕ КНИГА ОТ ЛЮБОПИТСТВО СЕ ПОИНТЕРЕСУВАХМЕ В РОДНОТО МУ СЕЛО РЪЖЕВО КОНАРЕ И СЕ ОКАЗА ЧЕ Е ПЪЛНА ИЗМИСЛИЦА В РОДА МУ СА ИМАЛИ ЕДНА БАБА КОЯТО Е БИЛА ЗНАХАРКА И НЯМА НИЩО НАСЛЕДЕНО ПО РОДОВ ПЪТ ТАКСАТА МУ Е МАЛКА И ХОРАТА ЗАТОВА СЕ ЛЪЖАТ НО НА ДЕН ПРИЕМА ПО 60 ЧОВЕКА НА КАСОВИЯТ СИ АПАРАТ В СОФИЯ НЕ ЧУКА ПОВЕЧЕ ОТ 5 ЧОВЕКА А В РЪЖЕВО КОНАРЕ НЯМА КАСОВ АПАРАТ ТОЙ НА СЕДМИЦА ВЗИМА ЧИСТИ 8000,00 ЗАТОВА И ОТ 1 МЕСЕЦ НА ГЪРБА НА ИЗТОРМОЗЕНИТЕ ХОРИЦА КАРА ЧИСТО НОВА ПАСАТ СТРУВАЩА 85000,00 ЛЕВА НЕ ПЛАЩА ДАНЪЦИ НЯМА ТРУДОВ ДОГОВОР НИТО ОСИГУРОВКИ ЗАТОВА СЕГА ПОДЛЕЖИ НА СЕРИОЗНА ПРОВЕРКА ОТ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ЗАЩОТО ПЛАЩА С ПАРИ НЕ ИЗКАРАНИ С ТРУД А ОТ ЛЪЖИ И ИЗМАМИ ВИЕ СИ НАПРАВЕТЕ ИЗВОД ТОВА НАШЕ НАБЛЮДЕНИЕ Е НАПРАВЕНО ОТ НАБЛЮДЕНИЕ ОТ ЕДНА ГОДИНА И ВСИЧКИ ФАКТИ СА ПРЕДАДЕНИ КЪДЕТО ТРЯБВА ПОНЕ ВИЕ НЕ СИ ДАВАИТЕ ПАРИТЕ И НЯКОЙ КАТО ТОЗИ МОШЕНИК ДА ВИ ОБЪРКА ЖИВОТА



Тема Re: ВНИМАНИЕ "ХОДЖА " МОШЕНИК!!!!нови [re: kipria]  
Автор minius (непознат)
Публикувано23.08.08 00:10



"Ходжа" (освен оня, дето пее) и "мошеник" са си синоними. Ама като има кой да севръзва...



Тема Re: ВНИМАНИЕ "ХОДЖА " МОШЕНИК!!!!нови [re: kipria]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано23.08.08 09:50



Поздравления за упорството, с което така настоятелно поствате тази невероятна глупост из всичките черни списъци - досега преброих 14 поста.
Не смогвам да ви трия крясъците.


"ТОВА НАШЕ НАБЛЮДЕНИЕ Е НАПРАВЕНО ОТ НАБЛЮДЕНИЕ ОТ ЕДНА ГОДИНА И ВСИЧКИ ФАКТИ СА ПРЕДАДЕНИ КЪДЕТО ТРЯБВА "
Много ми е любопитно къде.



Тема Re: ВНИМАНИЕ "ХОДЖА " МОШЕНИК!!!!нови [re: kipria]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано23.08.08 22:07



Аз пък скоро си поставях интериорна врата на апартамента.Когато дойде ред да се изкърти стария дървен праг останах неприятно изненадана от "нещото" под него.Оказа се едно листче от оризова хартия с написани на него разни неща на турски.По принцип аз не съм от вярващите,но съпруга ми се притесни и ходихме при един много възрастен ходжа(85 годишен)близо до град Айтос.Направи ми впечатление,че малко след като погледна написаното и веднага каза за какво ни е сложено "нещото" под прага.Не поиска една стотинка,само ни помоли да идем още веднъж,но да е съботен или неделен ден.Отидохме.Беше ни приготвил разни работи,които да изпълним.Пак не ни поиска пари.Моя съпруг буквално насила му набута в ръцете 20 лв,ей тъй за здраве и той ни се скара,та трябваше упорито да настояваме да ги вземе

.



Тема Re: ВНИМАНИЕ "ХОДЖА " МОШЕНИК!!!!нови [re: kipria]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано24.08.08 16:05



za kipria:
ми то не е луд тоя дето яде баницата - като сте такива тъпи да ходите при тарикати да им давате пари естествено ще ви ги взимат бе, още повече че дори не сте отишли при тарикат ми както го описвате е някакъв пишман-тарикат



като сте останали без работа сте питали ходжата да ви оправи проблема - ми то бива бива тъпотия и мързел - като нямаш работа отиваш да си търсиш бе мързел!

баба ми гледаше на кафе, на никой една стотинка не е взела, точно както ходжата за който разказва жената с листчето под вратата. аз се интересувах от тия работи само докато бях ученик. оттогава като имам проблеми си ги оправям сам.

после що държавата ни на тоя хал. ай ходи да плачеш другаде сега

Редактирано от Ognen_Demon на 24.08.08 16:07.



Тема Re: ВНИМАНИЕ "ХОДЖА " МОШЕНИК!!!!нови [re: Ognen_Demon]  
Автор justuser (Пич)
Публикувано31.08.08 10:27



morska valna, какво се оказа, че пише на листчето и за какво е направено? Разкажи по-подробно, та ако ни се случи и на нас, да знаем какво да правим... :)



Тема Re: ВНИМАНИЕ "ХОДЖА " МОШЕНИК!!!!нови [re: Wildberry]  
Автор 4ereshka (минаващ)
Публикувано03.09.08 12:56



А защо трябва да бъде трито, нека да се оплаче човека, нали за това е клуба.
Може и да е глупост според някои, но много хора ходят по ходжи, така че нека да са предупредени.
Впрочем човекът е упорит наистина, в клуб Магия беше писал същото поне 10 пъти



Тема Re: ВНИМАНИЕ "ХОДЖА " МОШЕНИК!!!!нови [re: kipria]  
Автор 4oki_ (непознат)
Публикувано18.12.08 14:21



Внимание ходжи мушенници са се появили в Плевен .Те обикалят цяла България в Габрово в Ловеч ,Благоевград, Варна. Лъжат хората и им вземат парите. Пазете се от тях !!!!!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.