Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 17.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема OK Supertrans- НИКОГА!!!!!!!!!  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано07.07.08 18:46



Ако целта ви НЕ е да се свържете с номер на психодиспансер или да общувате с психичноболни,НЕ набирайте номер 9732121 !!! Вероятността да попаднете на психично болна диспечерка или на малоумен таксиметров шофьор не е никак малка-повярвайте ми!...или аз току-що откривам топлата вода,казвайки нещо,което е всеизвестен факт...(?)

Ако е така-извинете ме!



Тема Re: OK Supertrans- НИКОГА!!!!!!!!! [re: lea]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано07.07.08 22:49



От шофьорите има какво да се желае - почти всеки трети запалва цигара без да пита. От диспечарките нямам оплаквания.

Симптоми на психични отклонения не съм забелязвал.

За какво конкретно става дума?



Тема Re: OK Supertrans- НИКОГА!!!!!!!!! [re: lea]  
Автор *TCHAV* (доверчив)
Публикувано08.07.08 09:30



Разбира се че има и психично болни, българки са все пак. Те не са се родили диспечерки. Някои от тях може и да са били Ваши колежки, други може би ще станат такива. Във всички свери на обслужването има хора с психични отклонения. Опитайте да се разберете човешки със служителка на Евроком или Кейбълтел например, ще Ви побелеят косите. И въпреки всичко ОК Супертранс са много добра фирма, ползвам само тях.



Тема Re: OK Supertrans- НИКОГА!!!!!!!!! [re: нaблюдaвaщ]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано08.07.08 21:20



дълго е за обяснение...Накратко казано- след като си поръчах такси и подчертах,че таксито ми трябва "СЕГА",се обадих отново след 15 минути,тъй като ми казаха,че те щели да ми се обядят,като намерят кола,но времето напредваше,а никой не се обаждаше.Със заповеднически тон ми бе обяснено,че ТЕ щели да ми звънят и ми затвориха телефона без да ми дадат възможност да кажа,че се отказвам от поръчката. 45 минути,след като съм си поръчала такси,диспечерката се обадила и говорила с майка ми с провлачен,преправен ,лигав глас и с високомерен,насмешлив тон и обяснила кой е номера на таксито,което ще ме чака.Майка ми,въпреки идиотското й поведение й обяснила най-нормално,че аз отдавна съм излязла,а отговорът бил:"Така лиииииииииии...Божеееееееее...Какво ще правя сегаааааааа"и й затворила...Майка ми се обажда и се смее-казва ми:"Не знам коя е фирмата,но изглежда там работят луди и повече не им звъни!"А аз й отговорих:"На теб ти е смешно,но на мен ми се провали срещата"..Да се призная- след няколко часа и на мен вече ми беше смешно.ТОВА НЕ Е ЕДИНСТВЕНИЯ СЛУЧАЙ С"ОК СУПЕРТРАНС"-предишния ми случай с тях беше с техен таксиметров шофьор-тогава диспечерката би съвсем нормална жена,която ме слуша 10 мин.да се оплаквам от шофьора им и п-з цялото време се извиняваше-явно не беше изненадана от колегата си...Но в тази фирма няма ред,няма кой да се грижи за качеството на услугата ,няма правила,които да се спазват.Не мисля,че мога да им се доверя някога отново..



Тема Re: OK Supertrans- НИКОГА!!!!!!!!! [re: *TCHAV*]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано08.07.08 21:33



За мое голямо съжаление е така

Лудите са навсякъде !А не трябва ли да се борим с това някак??Аз повече няма да ги ползвам "ОК Супертранс"това ще е моя"отговор".Това,което правя е,че когато чуя лоши неща за фирма или заведение от сигурно място(редовно влизам да чета в този форум,например,за да съм"нащрек",както се казва),аз ги избягвам.Ако няма книга за оплаквания или лесен начин да информираш за нередности,това е единствения начин да реагираш,нали?(ако все пак пропускам нещо,приемам съвети).
Прочетете по-горе подробности за конкретната случка ПАК с "ОК Супертранс",защото И АЗ ползвах само тях,изключая едната година,в която бяха "наказани",заради идиотския им шофьор



Тема Re: OK Supertrans- НИКОГА!!!!!!!!! [re: lea]  
Автор abettor (няма значение)
Публикувано09.07.08 06:38



Много си наивна. Има пикови моменти, в които от която и фирма да потърсиш такси, пак ще чакаш толкова.
Затова излизаш на улицата и махаш на първото :).....ако бързаш!


П.С Но въпросната диспечерка наистина е била много тъпа. Което не променя мнението ми (виж и другите писали в темата), че фирмата е доста стабилна.



Тема Re: [re: lea]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано11.07.08 02:32



За съжаление са единствените на летището.
Уж им правих фейс контрол преди да се качим с годеника ми кой ще изглежда по-нормален, но ... беше човек, който веднага си запали цигарката (при вдигнати стъкла, но поне чалга нямаше) и като видях каква опулена и невярваща физиономия направи годеника ми (за него Е нормално да не пушиш на работното си място, така е в неговата родина поне), помолих шофьора да изгаси цигарата, а той най-спокойно бавно дръпна още поне 5 пъти преди да я метне през прозореца.
Почувствах се адски "горда", че съм българка в този момент.
За съжаление почти всяко такси, на което попадахме в следващата седмица, беше на различна фирма, но шофьорите имаха един и същ порок.
Накрая се принудих да звъня да поръчвам такси всеки път, когато трябваше да се придвижим бързо и изрично да потретвам да е непушач.
Миналия месец пак бяхме за две седмици в България и пак същия проблем, пушат като комини, особено в оная жега, пак отегчените физиономии като ги помолиш да загасят цигарата (а в колите на жабките гордо се пъчат онези лепенки Пушенето забранено).
Резил.
Пълен.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re: OK Supertrans- НИКОГА!!!!!!!!! [re: abettor]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано11.07.08 14:56



След"изпълнението"на шофьора,аз цяла година не поръчвах от никоя фирма такси по тел.и постъпвах,както ме съветваш,но после..реших пак да пробвам-резултатът-още на 4-5я път ИЗДЪНКА и вместо извинение,(което никой не е изисквал от тях,защото живеем в България и възпитаните хора са 1 на 50души),тя се опитва да влиза в"роля",за да се подиграе,като по този начин унижава себе си,разбира се,защото...явно не е достатъчно добра за ВИТИЗ,но и за диспечерка не я бива..





Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано11.07.08 15:23



Аз съм пушачка и въпреки че не ми пречи цигарения дим,ако си запалят без да попитат,дали имам нещо против,би ме подразнило!...
Срамът е голям,когато човек е фин,възпитан и попадне в ситуация,като твоята-все пак това са наши сънародници и...да за съжаление май само срам могат да ни донесат(да ме прощават малкото изключения м-у тях!)





Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор METHOD (freundlich )
Публикувано11.07.08 21:07



Напоследък сте толкова изнежени и онеправдани, като Ви чета тука из черните списъци, че направо се чудя дали да не направя една партия ИОБГ, във Ваша защита!

Принцове и принцески, мили мои, дето сте решили, че сте истински европейци, с принципи и маниери, първо с погледнете собствените голи и мръсни задници, пък тогава мрънкайте.

Направо ме е гнус да Ви чета.

О-о-о, и той запали цигара, замалко да умра.

Чаках 14 минути такси, което извиках по телефона, щото съм гъзарка ибаба ми, младата тогава Принцеса Абрикотин само по телефона си викаше таксито.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.