Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 16.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема лошо обслужване на Pharma Expert в Бизнес Парк Сфнови  
Автор *W* (клевЪр)
Публикувано24.04.08 13:48



Следната случка от днес ме накара да се запитам "кога най-накрая българите ще се научат, че трябва като клиенти да се отнасят с тях подобаващо, защото "Клиентът винаги има право!"

Влизам в една аптека, в която пазарувам нерядко, доста голяма, т.е. голям поток от хора минават през нея.
Влязла съм с идеята да пазарувам лекарства, но преди да стигна до щанда с лекарствата минавам покрай парфюмите и посягам към една спортна тоалетна вода на адидас. В момента, в който си пръсвам от нея, от към гърба ми се разнася хамалско викане " защо се пръскате, това не е тестер! Сега ще трябва да го закупите!"
Останах адски стрестната, върнах си обратно водата и им казах съвсем чистосърдечно "Много се извинявам"
На което отговорът беше "Защо ми се извинявате?! ще трябва да си го купите!Просто нямам друг избор!"
Аз си мисля: "Как не! Дори да ми беше любимия парфюм на промоция, при това отношение - не бих си го купила!"
Отправям се към лекарствата, поръчвам. Фармацевтката зад тезгяха, която е и шефка на аптеката ми ги подава и ми казва цена.
В този момент из аптеката започва да се вихри колежката на госпожата, която се спречка с мен, дуднейки "ами като не знае, че не се пръска от тестери - сега ще си го плати! Кой беше - розовия ли?" и т.н.
Аз само я погленах жално и скромно я информирах "Нищо няма да Ви платя!"
При което шефката се наежи: "Как така?! Вие сте се пръскали от него!"
Аз "Само веднъж, при това как може човек да си купи аромат, без да има възможност да го подуши?! Всъшност нищо няма да си купя от Вас ( имах предвид и лекарствата), защото нямате отношение към клиентите си и не знаете как да продавате!"
И си излязах..
Кога ще се научат в тази наша държава, как се прави маркетинг, а не само търговия и да имат отношение към клиента и култура на обслужването???
Докато търпим такива задници, няма оправия. А и ако не си доволен, на кого да се оплачеш?!!



Тема Re: лошо обслужване на Pharma Expert в Бизнес Парк Сфнови [re: *W*]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 14:05



Тъй,де!И като минат 10 такива като тебе да си пръснат по веднъж и какво ще остане от парфюма за продаване?!Ама какво ти пука - ще го пробутат на някого,нищо че е останал полвината,пък той да се оправя.Като не си видяла тестер е можело да попиташ дали има.



Тема Re: лошо обслужване на Pharma Expert в Бизнес Паркнови [re: *W*]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано24.04.08 14:25



Въпросната вода има пластмасова пъпка която се къса като пръсне някой, след това никой няма да си го купи защото е ползван. Това не оправдава отношението де.



Тема Re: лошо обслужване на Pharma Expert в Бизнес Парк Сфнови [re: *W*]  
Автортecтep (Нерегистриран)
Публикувано26.04.08 07:43



Български простаци в действие, не хора, а говеда живеят в скапаната ни държава. Който може да си стяга куфарите и да бяга, докато не се е превърнал в плиткоумен хуманоид.



Тема Re: лошо обслужване на Pharma Expert в Бизнес Парк Сф [re: *W*]  
Автор adibadi (търсеща)
Публикувано26.04.08 14:49



Преди да пръскаш от парфюма трябва да попиташ дали това е тестер. Кой ще го купи после този парфюм, при положение че е пръскано от него? Иначе за обслужването си права от една страна, но от друга и фармацевтите са били прави да се ядосат, че си пръскала от парфюма и после няма да го купиш, защото той става на практика по-трудно продаваем!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.