Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 10.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Airbites.bg-НАЙ СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК!!!нови  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 23:45



Еййй значи това е най скапния нет който може да съществува!!!!
по зле от техния международен трафик със сигурност няма!как може ъплоуда да ти е 52kbps и това на най високата им тарифа!!!!!в кой век живееме бе хора то са загуби от 25 че и 50% и това нещо не е временно а си е така постоянно от сума ти време насам и никой нищо не прави по въпроса!!
отгоре на всичкото са скрили всякакви телефони за контакт на сайта си защото админа не иска да бъде обезпокояван и клиентите нямат към кой да се обърнат за помощ, едниствено можеш да звъннеш на касата или тел за поддръжка на който са някакви дежурни с някакви съвсем елементарни познания горките и без никаква техническа възможност да направят каквото и да било,един вид телефон за оплаквания но не и за решаване на проблем!жалка картина....
ако не бяхме предплатили за 2 месеца напред досега да съм си сменил доставчика 1000 пъти но ще им изтърпя до края на месеца скапания нет тъй като пари естествено не могат да върнат но некачествена услуга могат да предлагат,а вие ако искате международен нет "бърз" колкото dial up вече знаете къде да го намерите.ето вижте за какво става дума:





Тема Re: Airbites.bg-НАЙ СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК!!!нови [re: 123]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 06:43



Напълно подкрепям мнението. Аз 10 дни след една буря нямах интернет. Звънях всеки ден и така и не доживях да видя техници. На 9-тия ден се обадих на друг доставчик и след 2 дни вече бях към друга мрежа, с което направо се спасих.



Тема Re: Airbites.bg-НАЙ СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК!!!нови [re: 123]  
АвторBce oщe тexeн kлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 22:06



Напълно подкрепям - в Красна поляна поне са трагични, безнадеждно трагични. Поддръжката им е изключително некомпетентна. С радост ги сменям в края на месеца.



Тема Re:нови [re: 123]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано21.10.07 02:51



То и името си го показва - въздухари



The real always_cool


Тема Re: Airbites.bg-НАЙ СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК!!!нови [re: 123]  
АвторCнeropин (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 17:28



Не, просто не е истина - в събота валя 2 часа сняг и срина с гръм и трясък мрежата на ЕърБайтс. В неделя разбора се нямаше кой да вдигне телефоните на поддръжката. Много са зле. Бягайте далече от тях, ако искате да имате Интернет.



Тема Re: Airbites.bg-НАЙ СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК!!!нови [re: Cнeropин]  
Авторaбoнaт (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 22:10



в Лозенец е стабилен нета и скоростите са според сайта им, макар че и аз имах доста ядове с тях, няколко пъти ме спираха, въпреки, че съм си платил, но вече е ок



Тема Re: Airbites.bg-НАЙ СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК!!!нови [re: 123]  
Авторbocko (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 22:28



Чак най-скапания нет доставчик не са, има и по-зле. От опит казвам, че като има нет, всичко е точно, но срине ли се нещо, няма оправия. Вероятно квалифицираният им персонал е много малко, а момченцата на съпорта ако изобщо си вдигнат телефоните, мънкат жално нещо за грешки на уиндоус и ако им споменеш Линукс, изпадат в ступор. Аз имам и двете ОС, но спестявам уина

аман от некомпетентна поддръжка все пак!



Тема Re: Airbites.bg-НАЙ СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК!!! [re: bocko]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 15:44



най скапания са вярвай ми!!!тук не говорим за временно сриване на нета,тук говорим че нета за който плащам е ТРИКРАТНО!!!! по бавен от този за който плащам със загуби от 25-50% и това неще е ПОСТОЯННО!! и никой нищо не прави.ти разбираш ли че на мен дохода ми зависи от това аз не мога да си върша работатa при положение че който и сайт да пингнеш то ти дава loss25%-50%
така че от опит и аз мога да ти кажа към други доставчици когато бях че като има нет всичко е ок а като се срине го оправят,но това за airbites не важи.НЕЩАСТНИЦИ!!!ДАНО ФАЛИРАТ!!!



Тема Re: Airbites.bg-НАЙ СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК!!! [re: 123]  
АвторThe Crow (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 18:09



Здрасти 123. Аз няма да те поучавам и обиждам както ти правиш,но просто изкам да ти кажа това ,че ти си тъм и нямаш и малка техническа грамотност и не можеш да си оправиш бакийте в твоя компютър не значи че веднага са ти виновни доставчиците.като си толкова ларш махни се от тях и отиди при другите доставчици който са същите ,а даже и по зле,но тебе ти пука за кирливите ти 30 лв който си дал и ще продалжиж да ги даваш защото си убеден че насякаде е така ,но просто си бессилен да направишкаквото и да е за да се ограмотиш и да си оправиш ШИБАНИЯ компютър.



Тема Re: Airbites.bg-НАЙ СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК!!! [re: The Crow]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 22:59



то бива невежество ама ти ме уби бе човек ако имаше ти самият малко техническа грамотност щеше да разбереш че загубите по трасетата не идват от компютъра ти а от връзката -тоест доставчика ти!!! тези загуби са през деня само когато е най натоварено,след 02h през ноща аз си имам прекрасен нет без никакви загуби така че ако беше от компа ми щеше да си е така 24h а то е само в определен интервал от време тоест цял ден... надявам се ти стана ясно най накрая за какво иде реч и недей да философстваш без да разбираш че си ми смешен направо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.