Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 28.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема латиносериалнови [re: oня]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 15:25



латиносериал 1101 серия свалена от ефир днес

Риторичен въпрос: Откъде admin знае, чия е тази нечия пишка показвана някога на някого при толко много пишки в сайта?



Тема Re: латиносериалнови [re: oня]  
АвторCeиpджия (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 15:37



Я покажете пишока!



Тема Re: латиносериалнови [re: oня]  
Авторoтroвop (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 15:38



Това навярно е оная пишка, която дълго време кичеше рейтинга на сайта. Админ не може да не знае чия е, след като му е донесла дивиденти. Може и да е награден автора, а помисли малко не само с мръсното си подсъзнание?
Една пишка днес може да се харчи, а утре може да се вади като черно досие и причина за деактивация в минало време.
Важно е, че сега на сайта има много и не само пишки!



Тема Re: латиносериалнови [re: oня]  
Авторвce oщe в eфиp (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 16:13



"Кое кара автори на добри фотографии, представяли ги във фотофорум години, внезапно да си трият профила?"



- Хъм, ми може пък и да им ги изтриват? Или да не могат да се преборят с тривачите и преправячите на снимки, мнения и теми.

Отначало всичко почва с едни леки колебания, но не е полезно често да се задават такива въпроси "Защо ми затриха темата?" защото "химерата" понякога става реалност
После админ влиза да ви опее и да каже всъщност колко голям простак и крадец и бандит сте били



Тема Re: латиносериалнови [re: вce oщe в eфиp]  
АвторOня (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 14:51



Абе Вие още ли ревете



Като е гаден форума що си врете носа там, а?



Тема Re: латиносериалнови [re: Oня]  
Авторнa oня (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 18:12



Имам високо кръвно и джипито ми е казало да си топя краката в блато с пиявици. Старая се да не ги разселвам обаче.



Тема Re: латиносериал [re: нa oня]  
АвторXax (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 00:25



Лудите на стадиона.





Тема Re: Пазете се от чумата photo-forum.net ! [re: Mobby_Dick]  
АвторCeиpджия (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 23:18



Ко стана с КИТ-а ревльо?





Тема подкрепям те напълно Mobby_Dick [re: Mobby_Dick]  
АвторMoниka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 02:03



Напълно съм съгласна с Моби Дик и съм безкрайно щастлива и доволна от това, че виждам така ясно изразена и изобразена гнусната,но напудрена, напарфюмирана и замаскирана истина за този форум.Още преди 2 години ми стана напълно ясно всичко това, което Моби Дик казва.Излищно е да се впускам в подробни описания относно мнението ми за въпросния керлив форум, наречен "фотографски" ,защото те напълно се припокриват с описанията на Моби Дик.Евала човече ,че си се сетил да кажеш всичко това без да те е страх,без да проявяваш типичното наведено, настъпено и нае...но поведение на човек без облик, смачкан от всичко, но замаскиращ цялата си тая вътрешна мизерия и празнота изпълнявайки стриктно правилата на админите и по тоя начин избивайки (в собствените си очи) дълбоко пробождащите го комплекси.Ето това е 85-90% от активната и "многоуважавана " аудитория "фотографи" във въпросния фотофорум.Аз също съм потърпевша, ако изобщо мога д а употребя тази дума,защото честно казано като си изясних ,че този форум е бъкан с непрофесионалисти,некадърници и шуробадженаци(наричам така не само приятелите на админите ,но и техните послушници най-вече) и може да се каже,че за мен е чест да не съм вече част от това надлъгване и мастурбация.Аз не съм фотограф,мой приятел бе регистриран като фотограф,а аз съм от другата страна,тоест явявам се модел на снимките му(макар и не професионален).
Та от къде дойде проблема.Една неделна вечер този мой приятел фотограф пусна една интерсна снимка(казвам интерсна, не защото моя милост фигурираше там,а преди всичко заради идеята на самата снимка, която беше оригинална)и тази снимка за няма и 40 мин събра 180 гласа.И явно на админа като видял сутринта резултата му е станало не мнгоо драго, как така някакъв супер неизвестен незнаен и неподчинен му ще трупа тука точки и ще се представя дбре.Не може така !!!И се почнаха едни нападки срещу фотографа колко некадърен бил, язък за хубавия модел да го зяносва с тия негодни снимки, нямало ли най -накрая да се научи да снима и куп такива просташки изказвания на некомпетентници,но добри подръжници на админската система.И така, понеже въпросния фотограф се изказа в своя защита като един достоен човек опитал се да направи нещо хубаво и веднага, това се оказа фатално .На следващия ден вече профила му беше затрит:) Е мисля ,че е ясно и преясно за какво става въпрос:) Абсолютна маскара



Тема Re: подкрепям те напълно Mobby_Dick [re: Moниka]  
Автор Araxna (Интоксикирана)
Публикувано19.05.08 11:04



Хе-хе, много позната история, вече съм го казвала и пак ще го кажа, има и други подобни такива форуми в българското интернет пространство, като мога да разкажа доста идентични истории, и аз също смятам за чест да не съм част от онзи форум и от онези некадърници, неграмотници, подлизурковци и дупелизци.
И това не е плюене, а истината, това все пак това е тема ЧЕРНИ СПИСЪЦИ.

Устоим хоть раз.
В самый жуткий час-
Все напасти нам
Будут трын-трава.

Редактирано от Araxna на 19.05.08 11:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.