Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 21.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема НОИ-много са зле!  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 10:00



Вече трети ден се опитвам да проверя кога ще ми излезнат прословутите болнични.Звънях над сто пъти на телефона им.Или дава свободно по часове или някой вдига и веднага затваря.На много от другите им телефони нищо не знаят и не могат да ми помогнат.
Нещо нормално за държавата ни Абсурдистан...



Тема Re: НОИ-много са зле!нови [re: Ивo]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано19.03.08 10:10



Не че нещо, ама кажи ми една (1) държавна институция, която работи нормално... Просто трябва всичката измевт да се измете оттам, и да се назначат нормални, способни и вежливи хора...



Тема Re: НОИ-много са зле!нови [re: Ивo]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 08:12



Преди няколко дни по телевизията се показа техния шеф-Христосков и нагло заяви,че не можело никой да не вдига на телефоните за проверка на болничните.Четвърти ден се опитвам да се свържа с тях ,след десетки опити не успявам,този господин явно лъже!Нека да се опита сам да направи това и тогава да говори глупости по телевизията.



Тема Re: НОИ-много са зле!нови [re: Taня]  
АвторDa,da (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 15:39



Naistina nikoj ne vdiga.Proverete sami- tel.9261010. Sofia



Тема Re: по добре бегайте на гише 19!нови [re: Ивo]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано19.04.08 00:32



Направо!
1 година мъжът ми се опитваше да се свърж ес тях...преди 3 дни отиде на това гише, за болнични от миналия април! - увериха че до 1 седмица ще си получи превода за парите! /но трябвало лично да иде, за по сигурно!/



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.