Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 20.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема адвокат Христина Коларова от Бургас - измамницанови  
Автор dozadoza (непознат )
Публикувано02.09.07 22:17



Ако ви е все едно дали адвоката, който наемате, ще работи по гражданското ви дело, ако имате излишни пари, не се колебайте, а веднага тичайте на ул. "Александровска" 17, ет.2 в кантората на адвокат Христина Коларова ! Тя така добре ще Ви обслужи, че направо ще се хванете за главата от трогателната и некомпетентност и безочие. А с крилатата фраза "ТАКА СИ Е !" парите Ви просто ще потънат в джоба и





Тема Re: адвокат Христина Коларова от Бургас - измамницанови [re: dozadoza]  
Авторskousen (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 15:22



Значи не съм само аз пострадал от тази " адвокатка"

. Това не е утеха за мен , но е хубаво, че сте писали, дано така повече хора да разберат за нея, за да не постадат като нас.



Тема Re: адвокат Христина Коларова от Бургас - измамницанови [re: dozadoza]  
АвторПpeминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 11:42



А защо не напишете една жалба, адресирана до Бургаската адвокатска колегия?



Тема Re: адвокат Христина Коларова от Бургас - измамницанови [re: Пpeминaвaщ]  
Авторпpeбивaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано05.10.07 11:05



Хей, Преминаващ, ти тази приказка за гарвана, който гарвану око не вади, чувал ли си я?!!!! Ако този потърпевш послуша съвета ти, ще си загуби още време и усилия, като мен например. Той вече е пил една студена вода и му прави чест, че е писал тук, че да разберат за тази повече хора и да не ходят при нея за услуга.



Тема Re: адвокат Христина Коларова от Бургас - измамницанови [re: пpeбивaвaщ]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.10.07 13:57



Аз не познавам въпросната дама, но си мисля, че е рано да говорим, без да знаем за какво става въпрос. Тука се оплакват, че дали пари... Ами нормално, при адвокатите се плаща... Друг въпрос е какво е свършено за тези пари... Ако адвокатката е направила всичко, което е могла, дори и да не е спечелила делото - какво да се прави - съд е. То и адвокатите са като лекарите - плащаш им да те лекуват, а не да те излекуват...



Тема Re: адвокат Христина Коларова от Бургас - измамница [re: mizrahi]  
Авторлюбoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 14:26



Това ти ли си на снимката?



Тема Мизрахи????нови [re: любoпитeн]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 20:31



Скъпи "мизрахи" много се учудвам , че мислиш така.
Как така ще платя на лекаря за да ме лекува, а не за да ме излекува? Въобще немога да повярвам , че има хора които мислят така.
Имам един прекрасен адвокат и е много точен в преценките си.
Заведих няколко дела и той много точно и ясно ми каза какво може да се случи и как вървят делата в България. И точно както той каза, това се случваше. Изгубих едно дело, но адвоката ми каза, че има много малък шанс да спечелим, но на мой риск рискувах!
Неможе да се мисли така, даваш пари, ако стане, стане!
Един лекар също трябва да знае каква е болестта, лечението и успеваемостта на това лечение!
Преди 2 години се разболях от грип, а лекаря ми предписа лекарство за алергия! Представяш ли си , едвам оцелях! И на всичкото отгоре платих!
Задължително е един лекар да те излекува щом е лекар!
Ако неможе, да се откаже от тази си професия!
Същото е с адвокатите - ако немогат да печелят дела, да се откажат или да се оплюват!
Защото вече ми е писнало от некадърници!



Тема Re: адвокат Христина Коларова от Бургас - измамницанови [re: dozadoza]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 06:28



Някой тук четящ изобщо има ли а е останал доволен от адвокат, ако ще и да е загубил делото. Че аз и ознатите ми освен на адвокати измамници, на други не сме се натъквали.



Тема Re: адвокат Христина Коларова от Бургас - измамницанови [re: .]  
АвторЛera (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 15:18



Със сигурност не забелязах да има написано до тук нещо конкретно, което да ме кара да мисля негативно за госпожа адвокатката. Дайте конкретика. Ако сте платили за съвет това не значи, че той следва да бъде такъ,в, че да съответства на очакванията ви, ако сте платили за съдебно представителство, това не значи че изходът от делото ви е гарантиран. И това важи за всички адвокати. Действително на адвокат се плаща не за конкретен резултат, а за услуга- съдебно представителство, правен съвет, изготвяне на документ.



Тема Re: Мизрахи????нови [re: Paлицa]  
Авторbobole4e (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 17:35



не бях срещала нещо толкова глупаво, като това изказване-какво значи това за лекаря-че е длъжен за те излекува!? ти в кой свят живееш!? бих искала да видя как ще те излекуват от рак или спин-нали са длъжни според теб. или , може би, защото няма как да те излекуват няма въобще да прибягваш до услугите им. и откъде накъде всеки адвокат е длъжен да печели делата си-може би негово задължение е да те уведоми за всички възможни изходи и ти вече да си прецениш как ще продължите. но това са съвсем различни неща от тези, за които говориш , че и сметка търсиш




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.