Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 02.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема подаръците в списание Грациянови  
Авторrpaция (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 20:49



Последният път като си купих списание Грация , беше с подарък дамска чанта. На второто ми излизане с нея, дръжката на чантата се скъса и след като падна на земята всичките ми дамски джунджурии от нея се разпиляха. Освен това бях с тясна дълга пола и беше адски неудобно да си ги събирам...
Отврат ситуация.
Много съм разочарована от това списание и Атика Медия, които го издават губят един читател в мое лице.



Тема Re: подаръците в списание Грациянови [re: rpaция]  
Авторpipps (Нерегистриран)
Публикувано06.08.07 00:53



Това списание просто не би се продавало,ако нямаше в него подарък. Не знам защо са се ориентирали само към чантите.Представете си, че започнете да си го купувате редовно, не е ли абсурдно да се окажете засипани с най-различни модели чанти.Кога и къде ще ги носите. Наистина чантите в повечето случаи са дефектни или имат скрити дефекти.И аз ших една такава с криви долни кожени ъгълчета, накрая я подарих. Прави впечатление, че списание, което не е сигурно в успеха си,разчита на подаръче, с което да залъже клиентите си.В повечето случаи това са преоценени китайски модели.



Тема Re: подаръците в списание Грациянови [re: pipps]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано06.08.07 13:53



И все пак за 7 лева какво да очакваме? Чантите смърдят на найлон и всички вещи вътре придобиват мирис на изкустено, повечето са си направо торби, има единични модели, които си оправдават парите. Преди две години си купих джапанките, сигурно ги помните и са ОК досега, но ги нося само вкъщи и не през цялото лято. Евтиното излиза скъпо - за парите за 5 чанти Грация може да се купи хубава лятна чанта, а и няма цяла България да е еднаква и найлонова...



Тема Re: подаръците в списание Грациянови [re: Cилвия]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано06.08.07 14:05



мноу мъ кефят подобни екземпляри, които си купуват неща от магазините за по левче (в случая списание с подобен "подарък"), и после се оплакват, че нещото било скапано/калпаво/счупило се/т.н. Все пак госпожата от чанта за 7 лева (от които 5 лева списанието) какво очаква? Крокодилска кожа, или изработка на Версаче???



Тема Re: подаръците в списание Грациянови [re: Blake]  
АвторCecиля (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 07:46



е аз лично точно от магазинте за 1 левче съм купувала много по качествени стоки, но не е редно едно списание да прави така. защотото
1. цента обявена на броя не значи че това му е реалната цена: тя се определя от броя на реклмаите и тиража. Освен това ако подарява артикул какъвто и да е, може все пак да не отбива номера. Дори и на Илиенци има много по-качествени раници за 10 лв.



Тема Re: подаръците в списание Грациянови [re: Cecиля]  
АвторPipps (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 01:28



Абсолютно си права, Сесиля. Затова преди да си купя поредната чанта от "Грация", си задавам въпроса, мога ли да живея без нея или не. Очевидно мога, затова подминавам и не съжалявам. Трябва да е нещо много оригинално, за да ме впечатли и ако го купя ,се моля да няма дефект. Защото никой не ги разпечатва тези списания, за да си огледаш "подаръка".



Тема Re: подаръците в списание Грациянови [re: rpaция]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано11.08.07 20:26



Списанието изгуби най-интелигентната си читателка в твое лице. Тюх.








Тема Re: подаръците в списание Грациянови [re: SoulMate]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано12.08.07 12:12



Аз ридовно си купувам списанието.

Дава ми прекрасни лайф-стайл съвети, а прекрасните предмети в него ми служат всекидневно.

Тази тема е провокативна и цели да опетни имиджа на това прикрасну пичатну издании.

Мето

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: подаръците в списание Грациянови [re: SoulMate]  
Автор nickpaulie (непознат )
Публикувано12.08.07 16:32



Ти само да видиш-тъпи са, носил съм това списание на абонати-в Атика Медия никой не работи-6 месеца и повече ги мързи да си пуснат асансьора, мързи ги и да си оправят списъка със сбърканите адреси. Чая Войкова дето се пише за голяма шефка е по-тъпа и от галош! Правилно, че вече не ги четеш! Само така!



Тема kakvo ime [re: nickpaulie]  
АвторXИXИ (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 14:40



ЧАЯ???????????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.