Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 15.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Т-Маркетнови  
Авторбaлoни (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 09:46



Често пазарувам в Т-Маркет /в Красна поляна/.Всичко е добре, докато не се стигне до касата! Касиерките са ужас! "Длъжна съм да им дам точно пари, ако нямам, ще чакам! Защо клиентите не затварят вратата, духало им! Добре де, съгласна съм, но когато ми го кажат с нормален тон, а те крещят и държат тон като каруцари! Върхът е една "дама", с боядисана черно-рошава коса, с огрооомни червени джуки! Никога не се редя при нея.Когато пазарувам не обичам с елка в ръка да дебна сметката си, та нали им плащат именно за това!Тя всеки път ЛЪЖЕ!Преди дни изкара на дядо сметка 35 лв.Той се втрещи и когато й направи забележка, тя го навика ужасно!Сбъркала, толкова й било трудно - вместо 3 млека, чукнала 35!Вчера пак на един дядка, вместо минерална вода, -водка! Мама й червеноджука! Не пазарувайте при нея!



Тема Re: Т-Маркетнови [re: бaлoни]  
АвторOлeй Maлeй (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 12:17



Каъв Ужаст! Олей Наистина не мога да разбера що за невротички са взели в този магазин! Трябва да им се опъваш и ти!
Що за тъпо проявяване на бивши СССРски срани в българия?



Тема Re: Т-Маркетнови [re: Oлeй Maлeй]  
Авторraбaнka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 11:51



що за изречение е пък това:
"Що за тъпо проявяване на бивши СССРски срани в българия?"





Тема Re: Т-Маркетнови [re: бaлoни]  
АвторПлoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 23:22



Напълно съгласен. Веригата "Т" маркет е страхотна, имат добре подбрана стока, много артикули са на преференциални цени и аз с удоволствие пазарувам там... докато не стигна до касите. Касиерките са ужасни, наистина!
Имам познат, работещ в ръководството. Питал съм го защо е така, а той ми отговаря, че това не им е приоритет. Назначават глупави и бедни момичета на мижави заплати. Това е причината.



Тема Re: Т-Маркетнови [re: raбaнka]  
АвторПлoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 23:25



Веригата е литовска или латвийска. Забравих точно, защото ги бъркам тия държави.

Затова е :" бивши СССРски срани"
Пропуснал е "т"-то в "страни".



Тема Re: Т-Маркетнови [re: бaлoни]  
АвторDust (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 10:51



Само веднъж пазарувах в Т-Маркет в квартал Сухата Река, София. Не ми харесаха нито стоките, нито подредбата им, нито обслужването. Въпреки че е най-близо до вкъщи, не ходя там. Просто нищо не ми допада вътре!



Тема Re: Т-Маркетнови [re: Dust]  
Авторбaлoни (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 12:18



Стоките им честно казано не са лоши.Непрекъснато има промоции-готови кюфтета по 0.29 ст;сирене по 2.99;омекотител...;Купих си ОБУВКИ -2 чифта, по 6.99лв.Не че съм безкрайно затруднена, но защо пък не. И, знаете ли, едните чепици ги нося вече 1 месец/ходя като слон/, здрави са.Колежките ме питат от къде са, защото са и готини, но аз не казвам, защото ми отиде реномето.Обаче персонала...."маани, бегай"!Даже скоро се сбутах с една от новите продавачки, която познавам прекрасно-кварталната пияница!Въобще всички приличат на пенсионирани фолк-луни. Ще пазарувам с калкулатор в ръка!



Тема Re: Т-Маркет Врацанови [re: бaлoни]  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 17:37



Във Враца има Т-Маркет от близо година. По думите на моя позната която работи там, врачанският Т-маркет е най-големият в България, но положението е подобно на това което описвате в останалите магазини. Много хора се разочароват от стоките за бита, които са нахвърляни по безразборен начин, както и от нискокачествените колбаси и безалкохолни напитки. Но все пак за всеки влак си има пътници.
Аз пък намирам и положителни неща. Освен, че е широко и има достатъчно каси, като цени е наистина добре. Не само на измислените марки, но и доказаните такива. (за пример захарните изделия, шампоаните и сапуните)

Сещам се, че преди време ми трябваха спешно слушалки. Купих си някакви от Т-маркет за 3,90 лв. Същите след това ги видях в Билла за 9,00 лв, а в други по-малки магазинчета и за повече.
Точно затова мисля, че Т-Маркет си има и своите положителни черти. Относно обслужването поне за врачанския филиал е сравнително добро (не по лошо от това на Кауфланд да речем).
Това е моето мнение относно тази верига.



Тема Re: Т-Маркет Враца [re: kлиeнт]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 22:34



Никога не съм очаквала много от магазини Т Маркет, нито са добре заредени, постоянно ми липсват стоки които съм свикнала да пазарувам, но си казвах че има и други магазини от които да си ги купя и този е най близо до вкъщи и затова продължавах да пазарувам от там, въпреки че персонала е изключително нелюбезен и явно не им плащат добре по коментарите които чувах. Опитах се да игнорирам и неприятната миризма на развалено месо която се носи от време на време в магазина и не много качествените стоки на които съм попадала, защото поне някои стоки от там ми вършеха работа и понеже са достатъчно тежки продължавах да пазарувам от тях, но днес ме обвиниха най подло в кражба.
Разбира се и аз има вина за това че бях уморена и разсеяна - днес реших да напазарувам за цялата седмица напред и съответно сметката ми беше около 50 лв а броя на стоките над 20, касиерката си говори с дъщеря си през цялото време докато ме обслужваше и понеже имаше опашка аз веднага след като тя маркираше стоката я прибирах в количката за да мога да се отдръпна възможно най бързо, но явно не съм дала една от стоките да я маркират, охраната явно е наблядавал всичко но не дойде да предупреди че една стока е останала немаркирана а изчака да приключа взе ми касовата бележка и започна да я чете - явно знаеше какво търси и след като ми каза че съм откраднала стоката ми заяви че трябва да я платя и то в троен размер. След като платих стоката тя ми беше отнета без да ми е обяснено защо. Когато го помолих да ми донесе правилника за тази процедура той нищо не направи, а когато извиках управителя се оказа че го няма но бях заплашена че ще извикат СОТ защото съм го нарекла идиот. Тъпото е че пазарувам почти всеки ден в този магазин и повечето персонал ме познава но никои устата не си отвори за каквото и да било, така или иначе аз нямам намерение повече да стъпвам в този магазин. Надявам се че и други хора ще се съгласят че не е нормално да те обвиняват в кражба само защото не следя дали я има всяка стока в касовата бележка и точно колко трябва да ми излезе сметката.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.