Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 18.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Автобусна линия 72  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 10:53



Някой знае ли защо тези гадове винаги карат по 3-4 коли непосредствено една след друга, а след това ги чакаш понякога и по 1 час? А след като си чакал въпросния 1 час - първата кола изобщо не спира на спирката и подминава като през турски гробища, и чак втората или третата благоволяват да качат пътниците, които междувременно са станали няколкостотин? И това се случва на почти всичси спирки, но най-често - дори задължително - на прелеза на Красна поляна в посока центъра! Дали някой е подочул нещо за тази "политика на фирмата" и какво евентуално би могло да се направи, за да се прекрати това безобразие?



Тема Re: Автобусна линия 72нови [re: Ядocaн]  
АвторБeнo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 12:23



Не са единствената линия, чиито шофьори имат тази КОШМАРНА практика. Пробвай с 83.





Тема Re: Автобусна линия 72нови [re: Ядocaн]  
Автор SoulMate (лилаво)
Публикувано30.06.07 22:24



Задръствания, които объркват графика, добър ден?



Тема Re: Автобусна линия 72нови [re: SoulMate]  
Авторamadina (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 10:13



Като замисъл линията е много добра - покрива огромно разстояние. Тя е и първата частна линия, пригодена за инвалиди. Дотук с доброто. Далеч не всички автобуси са с рампа за инвалиди. Виждала съм как висят хората и чакат. За разписанието - мисля, че просто няма такова. Чакаш и се молиш. Много трудно се пътува. Да издържиш дълго време с пътуването по тая линия - непременно трябва да получиш орден за храброст първа степен. Мъчно работа е животът в София.



Тема Re: Автобусна линия 72нови [re: SoulMate]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 09:39



Нищо не разбра, глупако! От първа спирка шибаните рейсове идват по 3-4 един след друг, като първите 1-2 изобщо не спират на втората и третата спирка, на които аз обикновено ги чакам. Не става дума за задръствания, в които да са се групирали от немай-къде, а за нянакъв целенасочен номер! Обяснение, добър ден?



Тема Re: Автобусна линия 72нови [re: Ядocaн]  
Автор SoulMate (лилаво)
Публикувано11.07.07 10:49



Бе ти за какъв се мислиш бе?! Глупако!

Нищо няма да обяснявам на малоумно животно, дошло да обижда всичко, което му се изпречи пред кръвясалите очи





Тема Re: Автобусна линия 72нови [re: Ядocaн]  
АвторCмeeщa ce (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 11:05



Ало Умния отговарявм ти тук но и на първия постинг! На въпроса защо не спира на спирката след като пресече трамвая а чак на ВММА защото тази спирка /само в тази посока/ я премахнаха защото просто ме невъзмоно да спре там и да се включи в ляв завой. Така че не знам кой е ЛУПАКА - май ти, щом не си забелязал това.
Колкото до основната теза защо 72 се движи така ами защото просто този който я е взел е скапана фирма. Оправдават се с ужасния маррут който винаги е задръстен. Това и последната и спирка във цинанската маала я прави наистина тъпа линия. Все пак е единсвената която минава през новия булевард до красна поляна - продъжението на Д. Несторов как се казва точно не зна, Преди там нямаше улица.



Тема Re: Автобусна линия 72нови [re: Cмeeщa ce]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 00:34



Слушай ма, тъпа путко, не си разбрала изобщо въпроса ми. Ако си нямаш друга работа, върви се наеби най-после, начеши си скапаната шунда и се разкарай от форума, ако ние можеш да кажеш нищо по същество. Не се заяждай с човек, когото не познаваш и който просто поиска да сподели един проблем и да поиска съвет. Аман от психари, дебили и недоебани шунди!



Тема Re: Автобусна линия 72нови [re: SoulMate]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 00:37



Ето такива боклуци като тебе обезсмислят подобни форуми с напразното си комплексарско бръщолевене и пречат на нормалните хора да обменят мнения и да си дават полезни съвети. Съжалявам, че изобщо постнах въпрос във форум - никой така и не ми даде някакво смислено обяснение, а се начетох на простотии!



Тема Re: Автобусна линия 72нови [re: Ядocaн]  
АвторCмeeщa ce (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 09:29



хехе още повече се доказваш като инпотентник-бедняк който е принуден да се вози в рейса на интеграцията А72.
Ако ти ставаше парчето нямаше да го правиш, но моля, инпотентността не е прясно свързана с глопустта която написа по-горе а именно че спирката в посока центъра е премахната - горкия тъпак. не те обвинявам




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.