Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 09.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема БТК КОНТАКТФОН  
АвторБECEH (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 14:46



След последното ми взимане-даване с тази компания покрай ADSL-а (бях им един от първите клиенти и ползвах услугата повече от година и половина), бях решил повече да нямам нищо общо с тях, но така се случи, че днес си купих (поради липса на друг избор) една от техните предплатени карти за разговори до чужбина и извънградски разговори.
Реших да звъня в Европа и се оказа, че НЯМА как да стане това, понеже въпросната карта важи само за някои от въпросните абонаментни планове на великата компания БТК. Досега такова нещо не ми се беше случвало, купувал съм си и преди карти за предплатени разговори, дори КОНТАКТФОН и съм ги ползвал от домашния телефон без проблеми. След обаждане на телефон 0700 17 000 любезно ми обясниха, че вече не е така с новите им карти и трябва да звъня от чужд телефон. С една дума, отиди при съседа и му кажи, че искаш да се обадиш до чужбината от телефона му и той ще те пусне с голямо удоволствие.

Само, че това ограничение го пише със съвсем дребен шрифт на най-отдолу на гърба на картата (невъзможно е да се намери). Въобще не ме интересува какви промени са правили. За мене това си е чиста измама. КОЙ е този малоумник, който ще изчете всичко, което пише на опакована карта пред бутка за вестници? Ясно е, че са го направили нарочно, за да печелят пак пари на гърба на неподозиращите хора. Писна ми от тия гадове!!!

ЩЕ МИ ВЪРНЕ ЛИ БТК ПАРИТЕ? ТОВА ПИТАМ. ДОСЕГА ДВА ПЪТИ СА МИ ВРЪЩАЛИ ПАРИ - НАДВЗЕТИ СУМИ, РЕКЛАМАЦИИ (СЛЕД ОГРОМЕН БРОЙ ТЕЛЕФОННИ РАЗГОВОРИ). СЕГА ВЪОБЩЕ НЕ СЕ НАДЯВАМ ТОВА ДА СТАНЕ И НЕ ИСКАМ ДА ЧУВАМ ЗА ТЯХ!!!!



Тема Re: БТК КОНТАКТФОНнови [re: БECEH]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано11.06.07 21:12



Дори и написани с малки букви ограниченията са си ограничения и никой няма да ти върне парите.

Дай малко повече информация: каква карта точно си купил и какъв е твоя абонаментен план. Ако напишеш и какви ограничения са изписани - информацията наистина ще стане пълна.



Тема Re: БТК КОНТАКТФОНнови [re: БECEH]  
Авторraбaнka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 11:26



"КОЙ е този малоумник, който ще изчете всичко, което пише на опакована карта пред бутка за вестници?"

ако този, който чете и се подсигурява, е маолумник, то: какъв е този, който купува нещо и не чете указанията, или подписва договори без да ги е прочел, и т.н. подобни да не изреждам, и после все някой друг му е виновен, че той не е прочел написаното?...



Тема Re: БТК КОНТАКТФОНнови [re: raбaнka]  
АвторБECEH (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 07:01



raбaнka,
спри да ме обиждаш. Както казах, ползвал съм картата преди без проблеми на същия домашен телефон. Изведнъж си купувам картата и тя не работи. Освен това картата се купува от улична сергия и никой продавач няма да ти я даде да я разлеждаш половин час преди да я купиш. Хората се страхуват от кражби. А и повечето въобще не знаят какво продават. Тук не става въпрос за подписване на договори. Става въпрос, че всички карти за предплатени договори работят на моя телефон, а новата карта на БТК не работи, а преди работеше. Това е. Хората си купуват такива карти именно когато имат ограничения на телефоните, например живеят на квартира и собственика им е ограничил телефона.
Ако БТК са искали да налагат ограничения на вече съществуващи карти, защо не са направили нов тип карта с друго име?
Картата не работи за планове "Ограничен", "БТК Минимум", "Инвалиди". Вероятно е единствената карта на пазара за предплатени телефонни разговори с подобни ограничения. Някой може ли да ми каже за друга такава?



Тема Re: БТК КОНТАКТФОНнови [re: БECEH]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано13.06.07 09:27



Не можеш да избереш тези номера, това ли е проблема?







Тема Re: БТК КОНТАКТФОНнови [re: БECEH]  
Авторraбaнka (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 10:39



Бесен,
определено не съм искаал да те обиждам, нито пък да защитавам БТК:) Просто зададох въпрос, тъй като съм от малоумниците, които четат преди да си купят нещо; а ако не съм го преочела, то не се сърдя на някой друг, когато в последствие се появи проблем.
Приятнен ден!



Тема Ужасна истоериянови [re: БECEH]  
АвторИжacнa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 12:55



Прати картата в телефонната палата и си искай парите разходите за писмото и сума за неудобството. Прати и жалба в КЗП. И не ползвай вече БТК ако ти трябва ало има и други оператори на стационарни услуги и ДСЛ без да има нужда от бтк!



Тема ти нормален ли си?нови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторИkипялa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 12:59



Това не ти е клуб Вивател или БТК дето си защитавате компанията и я издигате на почит още малко и ще почнете да и се клняте. Гледа ме ги тези реклами по телевизията, но не продължавай и тук. Написал ти е каква карта си е купил да те сверна че тя е без план, що за идот си та не може да се сетиш че на тея карти няма планове.
И като за капак искаш да кажеш че една компания като твойта любима има право да взима пари без да извършва услугата? Не е верно... Според закона друго се казва. така че с а адвокатската ти практика като защитник на бтк до тук!



Тема Re: БТК КОНТАКТФОНнови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторBъзмyтeнa зa пopeдeн път (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 13:17



стига стига! Няма нужда! Мисля че прецаквацията е ясна. Не ни сочи адреси и градове бтк е ужасна фирма със всяко едно отношение!



Тема Re: ти нормален ли си?нови [re: Иkипялa]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано13.06.07 13:58



Уважавам и хората с увреждания.

Някой ден може и ти да имаш нужда от съвет, или просто да споделиш нещо.

Не пречи.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.