Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 09.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най-гнусно Фантастико-класациянови  
АвторMighty (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 14:18



Викам да спретнем една класацийка за най-гнусното Фантастико, а?

С 2 ръце гласувам за онова до пазара "Красно село" - най-редовно откривам стоки с изтекла годност, целия магазин мирише на вкиснато. После се оказа, че е от персонала. Скоро вдигнаха скандал на клиент, който ги помоли да му помогнат да сложи покупките си в торбичката. Не можел ли сам?!?!? - отвърна "продавачката" на клиента. След това касиерката 10 минути коментираше какви тъпаци били клиентите и искали да им слагат и покупките в торбичката - и всичко това - пред останалите клиенти. Като се намесих им се смръзна //// на задниците, но защо трябваше да се стига до там????!!!

Драги продавачки във Фантастико,
разбирам, че сте тъпи и навремето не сте си дали зор да учите, и затова сте намерили работа само във Фантастико.
Разбирам, че сте от село и искате, ама много искате, да работите в София.
Разбирам, че мъжете ви пият, а после ви бият.
Разбирам, че гаджетата на някои от вас не са ги завели на чалга-парти, както са ви обещали и затова сте бесни на целия свят.
Но не разбирам кой ви наема на работа и като нямате акъл, поне нямате ли възпитание?
Е, явно не.
И като обясних всичко това на персонала, просто си излязох.
Има и други, при това по-добри магазини.





Тема на Коста Лулчев /Пред Електроника Хореографското/нови [re: Mighty]  
АвторЛюбa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 16:36



Това е на първо място!
Малко колкото 2стаен апартамент. Охрана вмисриана на пот и кир говореща с мек акцент.
Важно: - там плода и зеленчука се мери на КАСАТА! виждала съм бабички явно от др. квартали да чакат с часове да дойде оная от кантара!
Касиерките - гнусни явно не ги осигуиряват и на 150 лева. Въпреки това малко помещение опашки на касата. Мързел на работещата в моемнта касиерка като и да дойде друга!

Второ по гнусота е това в Ст.Град.
Там верно това е единсвения приличерн магазин за провинциалистите, но пък в него крадат и то със знанието на охраната! Не радко съм виждала обрана селянка да започва да реве на касата когато иска да плати - бърка за протмоне а то го няма. Викат охраната а той само се хили и .... да не би да се издаде че е в комбина я...
за метка на това опашката висне и чака с часове дотка се оправи стресовата ситуация!



Тема Re: Най-гнусно Фантастико-класациянови [re: Mighty]  
Автор Шaшaв (по цялата глава)
Публикувано19.05.07 00:58



Нещо странно ми се вижда това, което казваш...
Сигурно има идиотки и селянки сред касиерките, ама чак пък всички под един знаменател не бива...

Аз лично, нямам забележки към Фантастико - във всичките им магазини, в които съм пазарувал, има избор, обслужват ме бързо на касата и сами ми пълнят торбичките.

Ненавиждам неграмотници. Всъщност - съжалявам ги...[


Тема Re: на Коста Лулчев /Пред Електроника Хореографското/нови [re: Любa]  
Авторoбpaнa rpaждaнka (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 22:01



Любе, моме, какви са тези "расистки" изказвания спрямо студент(к)и от областите извън територията на софийското равно полье?

Бива ли така, да го ева? Засрами се, да го ева!



Тема Re: Най-гнусно Фантастико-класациянови [re: Шaшaв]  
АвторKaти (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 06:03



явно не си бил в гореизброените!



Тема Re: Най-гнусно Фантастико-класациянови [re: Mighty]  
Автор ofikata (разлистена)
Публикувано23.05.07 13:05



В НАДЕЖДА 2 част в никакъв случай не отстъпва по гнусота,стоки с изтекла годност,на всеки 2 седмици с нови продавачкиИзглежда всички маг. от тази верига са гадни?!

Никога не казвай-НИКОГА!



Тема Re: на Коста Лулчев /Пред Електроника Хореографсконови [re: Любa]  
Авторscorpy (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 00:21



"Там верно това е единсвения приличерн магазин за провинциалистите, но пък в него крадат и то със знанието на охраната!"

Нямам никакви намерение да влизам спор с ВАС. Аз не се засягам на, че съм от провинцията имало едно време един човек Хеминглуел написал нещо за морето и за нещата отдалечено от него но няма да коментирам. Дано сте го чували него. И сега малко за провинциалния правопис - първо дума вЕрно няма има вЯрно. Вярно че е последната буква но и тя се използва понякога, пише се единсТвен същото се отнася и за рАдко. Скъпи гражданино, бъдете така добър да пишете малко по грамотно за да можем НИЕ селяните да ви разберем.



Тема Re: на Коста Лулчев /Пред Електроника Хореографсконови [re: scorpy]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано24.05.07 14:32



Хохохо, я си прегледайте постинга, пък после раздавайте акъл, как да се пише грамотно!
Ама, че нахалство! Човек на име Хеминглуел не познавам, бихте ли пояснил, кой е той? А и не знам дали някой софиянец го познава!!!

Редактирано от Wildberry на 24.05.07 14:33.



Тема Re: Най-гнусно Фантастико-класациянови [re: ofikata]  
Автор fataly (непознат )
Публикувано24.05.07 22:14



Съгласна съм с мнението Ви за Фантастико- обаче има и по-гнусен магазин от него.Това е ЕНА в ж.к.Свобода!!!Пред него Фантастико е просто фантасичен!





Тема Re: Простонови [re: fataly]  
Автор ofikata (разлистена)
Публикувано25.05.07 14:17



пропуснах ЕНА.Нали класацията е за ФАНТАСТИКО?

Никога не казвай-НИКОГА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.