Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 23.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови  
АвторHeh (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 17:42



Или как 15-те минути за отговор - станаха 2-часова мъка...

Разбирам - празници са, всички искат кредити, системата търпи забавяния.
Но след 2-часово чакане служителките на Джет финанс в Пловдив(Технополис) да ми отговорят - "Ами нито сте одобрен, нито не сте одобрен" - ето това вече ги прави шампиони!!!

Благодаря ви!!!



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: Heh]  
Автор Cлapтипблapтфacт (магратеанец)
Публикувано21.01.06 15:43



Jet credit или по-правилно Shit credit е голям смях. Съжалявам хората, които са се забъркали с тия копеленца.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: Heh]  
АвторEli13 (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 19:11



компанията е ужасна,не е трябвало да кандидатстваш там



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: Eli13]  
Авторdovolen (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 19:09



аз мога да кажа само добри неща за тях. по коледа кандидатствах и имаше много проблеми но те бяха единствените които успяха изобщо да ми разгледат кредита. програмата на ТиБиАй постоянно не работеше, а юролайн не даваха изгодни условия. освен това може да се водя и от стадния инстинкт, но само на техните бюра имаше опашки от желаещи, а на другите бяха празни. сигурно има защо.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: Heh]  
Авторlilith (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 20:16



Ta taka mnogo dobre sam zapoznata s usloviqta na Jet-a!!!! Iskam samo da vi kaja na vsi4ki tezi deto se nabutvate pri tqh-MNOOOOOOOO ste tapi be hora....Hodite kato zombirani i samo Jet kredit vi e v ustata.Pone popitaite za usloviqta na drugite,kvo toljkova vi omagiosvat tapite jetki-svirki li vi pravqt??????????A za bezlihveniq v Tehnopolis prosto vi lajat ama vie nali ste ovce-vqrbate im!!!Vqrvaite pak te posle 6te vi se smeqt zad garba.4uvam gi za6toto rabotq s tqh i sa mi qsni i te kakto i vie,ama sami 6te si 4ukate glavite!!!Uspeh i prodaljavaite da qhate Jeta i da si slagate4 primkata okolo vrata!!!!!



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: lilith]  
Авторceco (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 10:55



Ama kakvo stava, kolkoto poveche krediti teglq tolkova pove4e mi se vloshava zdravoslovnoto sustoqnie ili kvo ? TOva e kredit, stava burzo ima mnogo qsno oskupqvane ama ti kvo iskash da nqma li ?



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: ceco]  
АвторPeнe (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 23:44



Вижте за безлихвените промоции на Джет искам да кажа 4Е СА СИ ВЯРНИ И НЯМА НИЩО ПОДВЕЖДАЩО!Специялно заради вас сега си сметнах вноска по вноска и цената на стоката и цената на крайният ми кредит са еднакви!!!Сега май нямат такава промоция но момичетата са учтиви красиви и не правят"свирки"а си вършат работата!Ако вие с този циничен език работехте там ,повярвайте ми нямаше да стана ваш клиент,а враг!



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: Peнe]  
Авторlilith (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 13:38



С такива неграмотни "клиенти" не желавя да имам общо.Поне това ще си остане разлика с джет,ние поне си подбираме по-качествени клиенти.И повярвайте ми не само ние имаме циничен език,"милите",невероятно"красиви" момичета от Джет също говорят цинично!!!Или Вас специално са Ви обслужили подобаващо,че ги защитавате?!?



Тема Re: Jet Credit - Za SVIRKA i az 6a si kupq -hahahнови [re: lilith]  
АвторT6k (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 14:02







Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " [re: lilith]  
Авторgogi (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 21:06



Имаш страхотни комплекси. Как си подбираш клиентите , когато не мърдаш от стола ?!
Да не мислиш , че добрия клиент ще дойде при теб на място и ще ти каже "кредит". Джет работи. Ти я караш по комунистически . Вън от магазина . Който и да си - ти си срам за фирмата , за която работиш !

smeq se]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.