Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 08.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Скъпите магазининови  
АвторTиkвeниk (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 12:18



Писна ми когато вляза в скъп магазин да бъда измерен щателно от продавачките тип "тъпа кукла" и ако не им се понравя или ме сметнат просто за неплатежоспособен да ме игнорират!!! навсякъде по входовете на магазините седят тъпи путки с цигари в ръка и обсъждат ... влизаш в магазина и трябва едва ли не да се молиш и те да си оставят безценната цигара, за да ти покажат какви буклуци предлагат! и през цялото време имаш усещането, че си им длъжен с нещо!!! побеснях вчера в мола на Хемус !!! В повече от половината магазинчета като влязох и усетих пренебрежително отношение към мен! защо? защото нося тениска и кецове ли? или защото те разбираш ли бачкат в армани и къв е тоа навлек тука? а кой има предства колко пари нося в себе си? и каква кола съм паркирал долу! бахти ужаса, това трябва най-скоро да се промени



Тема Прав си,нови [re: Tиkвeниk]  
Автор Tpън в дyшaтa (дълбоко забит)
Публикувано05.05.07 15:13



но точно, защото са тъпи путки- бачкат от сутрин до вечер в чужди магазини за мижави пари.



Аз ги удостоявам с презрението си.

Аз съм потайното
Аз съм греха
Аз съм виновния
И пак аз – в душата тръна


Тема Re: Прав си, [re: Tpън в дyшaтa]  
Автор99 (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 20:17



даммммм просто това е единствения начин да се почувстват значителни горкичките .....обичам да подлудявам продавачки ......много ми се отдава



Тема Re: Скъпите магазининови [re: Tиkвeниk]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано06.05.07 15:41



Никак не им е лесно горките....
Моя позната засякох оня ден в мол-а да се занимава с такива неща - е направо им стана неприятно. Навремето ми се струваше, че ще излезе нещо повече от нея.

Судба, блядь :)

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Скъпите магазининови [re: METHOD]  
Автор xelnaga (зла империя)
Публикувано04.07.07 09:24



Явно от овчар си станал шеф на Газпром, за да имаш на какво отгоре да пуснеш такова самодоволно изказване.



Тема Re: Скъпите магазининови [re: Tиkвeниk]  
Авторamadina (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 09:40



Не разбирам защо трябва толкова да се впрягаш. Продавачките са все случайни момиченца, коя с осми, коя с девети клас, лъскави хубавици, избирани по критерий роднинство или ...В Германия за да станеш продавач след десети клас учиш три години професионално училище и то според бранша, в който ще работиш. След това се отнасяш много сериозно към професията си, безкрайно любезен и внимателен си към всички и обикновено на такова работно място се и пенсионираш. То е достойно както всички останали. тук пропускаш дребната подробност, наречена географска ширина. Къде се намираш? То си е резил да си приказваме.



Тема Re: Скъпите магазининови [re: amadina]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 12:29



Ами то явно такива са и собствениците на магазините - тъпи. Иначе как да си обясниш факта, че се назначават продавачки по външен вид, които гонят клиентите, вместо да продават. Иначе ми е направило впечатление, че най-простите продавачки работят по скъпите магазини. Само в един магазин на Витошка съм срещала продавачка та дрънка, и направо съжалих, че не купих -нямаше това, което търсех. Става дума за магазин на Сваровски.



Тема Re: Скъпите магазининови [re: xelnaga]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 22:33







Тема Re: Скъпите магазининови [re: yф]  
Авторint (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 16:04



Да, има го тоя момент...и аз се дразня доста. Но в моловете такива продавачки са повече изключения. Но пък и на мен не ми пука особено, ходя облечен както ми харесва, може да имам фланелка за 20лв и панталони за 300лв или обратното, купувам си каквото ми харесва и мога да си позволя да си купувам каквото ми харесва. Точно тук е проблема че тия тъпи снобки продавачки не могат да осмислят нещо толкова елемнтарно.



Тема Re: Скъпите магазининови [re: int]  
Авторaми (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 19:56



то и Джулия Робъртс като беше курва я изгониха и може да се съди от това че, в магазините дори и в кап. свят тъпите продавачки са си тъпи особенно в скъпите магазини.
За това ги отбягвайте!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.