Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема OMV - или по-точно ВИВАнови  
АвторOMB фeн (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 15:51



Пиша мнението си тук, защото все пак Вива-та трудно може да бъде наречена заведение...
Значи, аз доста често пътувам и винаги спирам на някое ОМВ - оттам зареждам, пък и кафето им ми е вкусно

Защо обаче там работят такива идиоти? Разбирам, че вероятно заплащането е смешно, но те са я приели тая работа! Ако не им изнася, да напускат и да работят нещо по-добре платено. Аз винаги съм любезен, а те всячески се опитват да ме откажат да съм им клиент. Защо? Към кого мога да обърна въпроса? Не ми е удобно да им се накрещя, знам, че това нищо няма да промени, освен да ме намразят още повече. Ето един пресен случай:
Както споменах, често пътувам до Пловдив и зареждам винаги на Горубляне. Познаваме се по физиономия с всички служители там. Една вечер, с мене детето, бензин си имам, но спираме - аз за кафе, детето за шоколад. Слизаме, пазаруваме, малкия казва искам и сандвич. Готово, поръчваме сандвича. обаче сандвича, сух, сух. За кетчуп и майонеза се плащало по 15 ст. още. Добре. Обявава ми жената колко и дължа - около10 лева беше. И ужас - забравил съм си и пари, и документи в къщи . Детето нахапало всичко, кафето приготвено, а те вече ме гледат на кръв. Добре, че в колата винаги държа дребни някакви, та събрах 12тина лева, оправихме сметката и кръгом към къщи за портфейла След около 5 дена отивам пак в същото ОМВ с жената. Зареждам, плащам, и чак в колата гледам на бележката - 0.15 стотинки за кетчуп и 0.15 стотинки за майонеза барабар с бензина ми Брех. Слизам да питам защо съм ги платил тия неща (не съм за 0.30 ст, разбира се, просто много мразя да ме работят) и оная лелка като почна да зяе! Тя милата толкова се зарадва че има и публика! Оказва се, че миналия път ТЯ не била маркирала кетчупа и майонезата,излезли и липси и тя ги покрила от джоба си. Крещя и за финал изрева : ГА нямаше пари яде, нали?..........Все едно съм я молил за храна. Обесних и, че аз платих каквото е отразено в бележката и съм виновен, вероятно, че не съм платил подправките, но след като е нейн пропуск не е редно на мен да ми вика. Тя ми каза накрая една сума, която дължа. Аз я платих. Или може би трябваше да я питам за всяко нещо едно по едно дали го е маркирала? А тя ръмжи, че тия 0.30 стотинки от джоба си ги е извадила. Извиних и се за причиненото неудобство, но все пак след като съм редовен клиент беше редно да ми го каже, да ми каже така и така миналия път не си платихте поради мой пропуск, бла-бла...знаете как е...човешки някак си..... А на мен ми стана неудобно даже поискам книга за оплаквания. ...Жена ми обаче така побесня , че искаше да измете пода с нея. Оттгава не стъпвам в това ОМВ. Но и в другите е така.....Поръчвам си неизменното кафе, плащам и се почва великото чакане....По 20 минути съм чакал, защото персонала се прави, че не ме забелязва - празна бензиностанция, към 11 вечерта, едната си бърка в носа, другата чете списание и игнорират успешно плахите ми вопли' Извинете....'

Снощи се опитах да заредя на ОМВ е Надежда към 1.30....не стана....не работели след 1.00 вечерта..ЗАЩО КАТО НА ВРАТАТА ПИШЕ ЧЕ РАБОТИ ДЕНОНОЩНО??

Към кого мога да се обърна? Някои от ОМВ, предполагам, някои, който може да постегне персонала! Жени ми даже ми се подиграва, че ги търпя ВЪПРЕКИ 'обслужването'. Голямата ми дъщеря кара и тя кола, вози ме един ден и отива да сипе малко бензин, казва на човека за 20 лева, а оня като се разкрещя 'Ама как така само за 20??'.....Ами така, като е още ученичка и кара от 2 месеца без да ли печели парите сама, ето така

Споделете към кого да е обърна



Тема Re: OMV - или по-точно ВИВАнови [re: OMB фeн]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 12:01



Ами обикновено към управителя на бензиностанцията трябва да се обърнеш... То няма гаранции, че и той няма да е идиот като останалия пресонал, но все пак...



Тема за да би помогнеш вклез я някой кенефнови [re: OMB фeн]  
АвторAkckиняи (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 15:39



на ОМВ има написан безплатен телефон 0800 който се набира дори и от Мтел и се обади на него и им съобщио всичко!



Тема Re: OMV - или по-точно ВИВАнови [re: OMB фeн]  
АвторБoca нa OMV (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 13:15







Тема Re: OMV - или по-точно ВИВАнови [re: Бoca нa OMV]  
АвторKoldi (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 19:03



Е, обърна ли се?
И какво ти отговориха?
Казаха: записваме си и ще видим тая работа?





Тема Re: OMV - или по-точно ВИВА [re: Koldi]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 00:03



ей затва мразим ОМВ..и ШЕЛовете ги ненавиждам...абе няма начин да им втъкнеш в тиквите на тия хорица, че ти си клиент, не си им длъжен с нищо, не си виновен...просто обслужващата сфера трябва да бъде строго следена и нормативните наредби трябва най-накрая да влезнат в употреба...евопейските, мамка му, за тях говоря!!!



Тема Re: OMV - или по-точно ВИВАнови [re: Koldi]  
АвторOMB фeн (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 11:34



Не съм се обадил още....неудобно ми е , ако щете за жената. Явно защото съм си по-смотан, затова ми се качват на главата. Но ще събера сили и ще се обадя, обещавам!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.