Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 28.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема т-маркет  
Автордpaka7 (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 12:01



Значи не сме сами! В Гевгелийски квартал също имаме магазин Т-маркет и сме на същото дредже - някакви стоки от незнайни производители, вероятно в гаражи и нелегални мандри, с изтекъл срок на годнист, свръхбеден асортимент, абсолютно нежелание на управителката да се съобрази с каквото и да било мнение на потребителите, касиерите (или поне едно момче с прическа на пънкар, за което никой не го упреква , а става дума за просташкото му държание) и служителките на магазина се държат грубо с клиентите , а с шефката-страхливо, сакън да не я подразнят.Лъжите в сметките също не са рядкост. Върнатите стоки - също.Естествено, посрещнати с нацупени физиономии. Сякаш ние, клиентите, сме създадени единствено да им осигуряваме заплатите, а на литовците - печалбите. Докога с този социалистически манталитет, чиято есенция можем да съзрем в наглото: "Ами не пазарувай тук, като не ти харесва!" А този магазин е единствен в квартала! Отвратителен боклучарник!Няма ли собственици, които да се поинтересуват, защо отвсякъде ги плюят, ама май така им е по-добре.По-изгодно! Пробутват на хората някакви отрови, кой знае откъде докарани и ние трябва мълчешката да преглъщаме всичко това.Докога ще ни третират като хора десета ръка и ще се държат с нас като с някакви боклуци. Алоооо, литовците! Така ли постъпвате у дома? Или тук си намерихте, както казват турците, мющерия. Ама не е виновен онзи, който яде зелника, а онзи, който му го дава! Но рано или късно хората се усещат и ще ще ви шутират!



Тема Re: т-маркетнови [re: дpaka7]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 16:28



В Гео Милев е положението е долугоре същото - разминавания на цените от етикетите и тези на касовите бонове, нелюбезни служители, мръсни кошчета за пазаруване, недостатъчно място да се разминат две колички. Стока не съм връщала, въпреки че срока на годност на едни вафли несполучливо беше коригиран с химикал, но моя си грешка, че не съм гледала - от тогава обаче гледам всичко, дори и сапуни и разни препарати. А веднъж няма да забравя замразен грах, пакетиран от Т-маркет, оцвети в зелено пилешкото и морковите, така и не можах да си обясня що за химия беше това. Въпреки това продължавам да купувам от там, и тук няма големи магазини, а в кварталните пушат цигари зад касата, което дори и за клиент пушач си е брутална гледка.



Тема Re: т-маркетнови [re: lna]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 14:35



направих грешката да пробвам новооткрития Т-Маркет в (на)дървеница. Вярно че цените са по-ниски, но пък качеството на продуктите е още по-ниско. Втори път няма да стъпя там.



Тема Re: т-маркетнови [re: дpaka7]  
АвторNasso (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 10:51



Т-маркет навсякъде из София са ужаси магазини ! Имам чувството, че са нещо като вехтошарско сборище! Риташ кашони, натрупани по тесните пътеки, някакви стоки от толкова ниско качество, че все едно ги взимаш от най-изпадналите магазини за "1 лев" ... Персоналът е туткав, засега проблеми със стока не съм имал, защото може би не го ползвам толкова често... някои неща наистина са по-евтини от други места... абе не знам, гадно ми е там



Тема Re: т-маркетнови [re: дpaka7]  
АвторKaлeя Eвpoпa Фaнтacтиko (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 08:52



Добре че отвориа Йауфланд да мога да си пазарувам на воля!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.