Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 29.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО-АРЕНА.БГ  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 15:08



Попаднах на един суперзасекретен и подозрителен сайт - арена.бг. Моля, който знае нещо за този сайт, да разкаже.

Сайтът изглежда пиратски, за разпространение на крадени неща от нета. Има много малко достъп за нерегистрирани - главно реклами написани от уж различни хора колко е велик сайта - та малко може да се разбре, ако не си регистриран. Опекли са си работата добре, никой, който получи достъп до сайта, не може да ги обвини - освен "дарението", което искат, за регистрация те задължават да разкажеш, че си участвал в случка с корупция (т.е. да признаеш, че сам си нарушил закона). Особено наблягат на случки колко е корумпирана полицията. Това очевидно се прави с цел да се противодейства на евентуални проблеми от полицията или от клиенти, но предлогът е, че са много загрижени за ширещата се корупция в БГ и затова събират информация. Идеята им е, че "всички са у схемата".

Ще се радвам ако някои хвърли светлина върху това явление. Нямам никакво намерение да се регистрирам, просто ми е любопитно. Да си призная, стана ми много неприятно от толкова мърсотия, цинизъм и безочие. Вярно, че страната ни тъне в корупция и безчестие, ама крадецът да вика "дръжте крадеца"... Гнусна работа!! Дано да греша със заключенията си относно този сайт, че взе да ме досрамява, че съм българка!



Тема Re: ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО-АРЕНА.БГнови [re: питaщ]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 15:58



Ето за какво става въпрос, копирам от сайта:



Нуждаеш се от покана ? Няма проблем !

Сподели тук своя корупционен опит и остави мейл на който да ти изпратим поканата.

Условия:

Вие трябва в сбит разказ да споделите случка от вашият или на ваш близък живот в който ви се е наложило да дадете рушвет или подкуп. Няма значение на кого - на служител на КАТ на обикновен охранителен полицай, на пожарникар, митничар, лекар, общински чиновник, съдия, прокурор или на който и да било. Трябва да опишете случката с достатъчно подробности за да е ясно кой и откъде е лапача. Не е задължително да му знаете името, номера на патрулната кола и др. но ще е добре ако ги споменете. Добре дошли са и всякакви аудио-визуални доказателства.

Модератор на раздела е изключително опитния наш VIP - edin. Той ще прецени дали вашата история звучи правдоподобно и от нея личи, че наистина сте участвал и познавате процеса в детайли. Той ще маркира постовете с aprooved или rejected, а ние ще изпращаме покани на авторите на одобрените постове. Ако на вас не се е случвало, то помолете родителите си за помощ. Те със сигурност са участвали "у целата схема".



Тема Re: ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО-АРЕНА.БГнови [re: питaщ]  
АвторOтroвapящ (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 16:57



Не си търси белята. Прословутата акция на МВР с/у интернет пиратството беше насочена точно с/у Арена.бг, защото /според тях/ били най- големият разпространител на пиратска музика и филми в БГ. Дори от ГДБОП се хвалиха, че са арестували сисадмина и топлоудъра им.



Тема Re: ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО-АРЕНА.БГнови [re: питaщa]  
АвторOтroвapящ (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 17:10







Тема Re: ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО-АРЕНА.БГнови [re: Oтroвapящ]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 17:52



Значи, за голямо съжаление, впечатлението ми е било съвсем правилно.

Благодаря за информацията.



Тема Re: ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО-АРЕНА.БГнови [re: питaщ]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 13:11



Не ти се е разяснило много, регистрирай се и влез във форума им. Там има доста писано по темата...

"всички са у схемата" - ето я и нея





Тема Re: ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО-АРЕНА.БГнови [re: *]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 13:47



Мерси, аз не питам какво е торент, а какво е арена.бг

Под "у целата схема" те не разбират торент, а безчестието и корупцията на всеки българин. Прочети достъпното за нерегистрирани и сам ще се убедиш. Идеята им е, че всички са такива - нещо типично за мисленето на безчестния човек.

Целият сайт ми създаде крайно неприятно впечатление, а това, което беше достъпно за четене от форумите, дори мога да кажа, че ме отврати, така че надали ще се регистрирам там за да прочета останалото.

А и не съм давала рушвет на никого, нито родителите ми, така че не виждам как ще се удостоя с честта да вляза в кръга на избраните за "покана".



Тема Re: ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО-АРЕНА.БГнови [re: питaщa]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано14.02.07 11:31



Айде, ако обичаш, да не говориш за българина. Ти каква си? Циганка? Писнало ми е от такива, които ми повтарят, че българите били такива или онакива.

Да си чувала за напстер? Цял свят обмени милиони терабайти музика преди Металика да ги осъдят. Трябва да си малоумен да плащаш за нещо, което можеш да получиш безплатно.

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО-АРЕНА.БГнови [re: питaщa]  
Авторзopи (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 11:32



значи питаща никога няма да можеш да си дърпаш филм и музика безплатно !Арената е супер сайт и всяка вечер си теглим оттам филми и музика и добре че съществува !~



Тема Re: ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО-АРЕНА.БГнови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 12:35



Ти съвсем не си в час - не аз не говоря за българина, а Арена. Точно обратното, аз се опитвам да защитя българина.

Ето ти цитат от сайта Аренабг, от раздела "избрани цитати от интернет" - раздел с все подобни бисери, едва ли не сложени в рамка и от много малкото материали достъпни за нерегистрирани:

"Масовият българин е неук, прост, мързелив, завистлив и много наивен. Той няма желание да учи, а за него знанията за света и за това, което става наоколо черпи от булевардните парцали, телевизия СКАТ, радио "Сигнал+" и т.н. "

Как ти харесва?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.