Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 28.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СИБАНК на ул."Янко Сакъзов" в епохата на социализм  
АвторДeco (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 16:34



Преди няколко месеца имах неблагоразумието да си открия сметка в клона на СИБАНК на ул."Янко Сакъзов". Още тогава ми направи впечатление, че се чака по половин-един час, понеже работи само едно гише и както служителката на гишето, така и касиерката горе долу на всеки клиент звънят на някого по телефона за инструкции и се съвещават една друга, шепнейки си на ухо. Отначало си помислих, че и двете са нови и още се обучават. Да, обаче при следващото ми отиване там пак си отвисях близо един час, докато ми дойде реда, а после чаках служителката (вече друга) да се консултира с някого по телефона (забележете - за нещо елементарно, в случая - довнасяне на сума по влог). После пък касиерката ме върна да съм попълнел някаква декларация за произхода на средствата и се скара на колежката си от гишето, че не ми я е дала. После пък се оказа, че никой в целия клон не знае каква е тази декларация, та звъняха на някой да им я праща по факса.

Третият път стратегически отидох 10 минути преди края на обедната им почивка, та да избегна опашката, но пък докато чаках отвън наблюдавах как една жена и един мъж от охраната си мажат филии с лютеница и си режат луканка на масата, на която после клиентите сядат да си попълват разни документи. След като си хапнаха, почистиха с ръка трохите от масата, събаряйки ги на пода, и отвориха с 8 мин. закъснение. След това пък, докато си теглех пари от сметката, запитах нещо във връзка с условията за теглене и служителката ме сряза :"Четете си договора! Там пише!" Притесних се, че задавам глупави въпроси и като се прибрах у дома си прочетох договора - е, там не пишеше! И пак в банката, пак опашка, идва ми редът, питам пак същото и казвам на служителката (същата от вчера), че за съжаление в договора ми не пише нищо по въпроса, оказва се естествено, че и тя не знае, та пак 5 минути консултации по телефона и накрая назидателно ми каза : "Видяхте ли сега каква опашка стана заради вас!" Аз пък си мислех, че опашката е станала заради нейната некомпетентност...

Та така, някои банки си работят още според законите на социализма на принципа :"Като не ти изнася, прав ти път!" и явно не изпитват притеснения от нарастващата конкуренция. Затова ако искате да спестите време и нерви - не ходете при тях!



Тема Re: СИБАНК на ул."Янко Сакъзов" в епохата на социализмнови [re: Дeco]  
АвторKKK (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 17:42



Ще Ви бъда благодарен, ако се свържете с мен за по-подробна онформация.
Kristian_fn@abv.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.