Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 24.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Форумите abv.bg  
АвторMъkaa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 15:40



Не се регистрирайте във форумите на абв.бг защото:
1. Не разрешават да си сложиш картинка в подписа. Пише ,че подписа трябва да е до два писмени реда ,но картинката е само един ред ,а те я трият.
2. Ако не си разбрал , защото рядко влизаш, за някакво предупреждение или ограничение, ти си си виновен, да си разбрал, нищо ,че не влизаш.
3. Ако не си разбрал защо го правят и попиташ за да ти обяснят ти лепват проценти предупреждение и заплашват със замразяване на акаунта, заради обида на модератор , без дори да си използвал обидни думи.
4.Ако пък си толкова нахален и продължиш да питаш, замразяването за година ти е сигурно.
5. Трябва много да се мисли , преди да се пише, какво , защо и как, но това пак не означава, че някой модератор няма да се почувства засегнат и да ти замрази акаунта.

А форумите нито са натоварени , нито претоварени, чакаш за отговор седмици , просто не желаят да се посещава техния форум. Админите и модераторите са си самодостатъчни.





Тема Re: Форумите abv.bgнови [re: Mъkaa]  
Автор Tpън в дyшaтa (дълбоко забит)
Публикувано02.02.07 20:32



Имам вечен бан при тия тъпанари, заради "нецензурни изрази". Ми аз к'во да направя, че са тъпанари. Няма как да им го спестя и да не им го кажа. Пука ми, че са ме баннали! Нещастници!



Аз съм потайното
Аз съм греха
Аз съм виновния
И пак аз – в душата тръна


Тема Re: Форумите abv.bgнови [re: Tpън в дyшaтa]  
Автор Linjack (sine nobilitate)
Публикувано03.02.07 02:09



На мен много ми пука(ше) за този форум - за много от хората там и за донякъде уникалния формат на форумите в по-старото издание. Регистрирах се там преди ок. четири години - малко по-рано отколкото тук.
Като си проминиха интерфейса за последен път даже ми лепнаха титла: "проверен другар". Да бе, да - голяма глупост - всъщност аз и още няколко човека се борихме срещу правилата на администрацията (необсъждани и негласувани), даже правихме стачка... Файда нямаше.
Павел Калинов просто не иска да признае, че може да не е прав.
Сори, Павка ако четеш това, ама с годините ставаш все по-вкостенен и арогантен и от това страда целия форум.
Там аз пиша вече само по изключение - много от по-старите форумници съвсем ги няма - минаха на други места.

ПП: Клубовете на Дира са основния конкурент на АБВ-форумите, та тази тема може да се приеме за некоректна конкуренция - въпреки че не е стартирана от администрацията на клубовете. За да няма недоразумения, държа да подчертая, че пиша тук като потребител на abv.bg форумите, а не като мод в дира и че все още намирам за какво да пиша и там, понякога.

---------
e^(i*pi)+1=0
Euler


Тема Re: Форумите abv.bgнови [re: Linjack]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 13:32



Ама аз не знаех че абв имат още форуми :) (както и че дир.бг- поща :) Когато опитаха да ни изнудят да плащаме в дир.бг за пощата - само загубиха - тогава се запознахме с абв и маил.бг. Оттогава дир.бг поне за мен и всичките ми приятели си остана само като място за форуми и новини. Даже ми е малко жал, че част от клубовете се местят на други сървъри - все пак почти всички започнаха оттук. А и отношението тук е ок - поне засега не са ме трили, нито предупреждавали :)

Но не знам защо изобщо се коментират абв форумите тук - мисля, че 99% от посетителите не знаят за форумите им и си влизат предимно тук. Колкото за 'черните списъци' - периодично попреглеждам какво е писано. Напр телевизора си го взех по-скъпо от Метро, само защото този форум ме отказа от мошениците в Техномаркет.



Тема Дрън дрън...нови [re: няkoй]  
Автор Peйчъл (минаващ)
Публикувано03.02.07 15:22



Не е вярно че ДИР.клубарите нямат идея за АБВ.форумците, понеже поне 50% влизат и на двете места...

Не е вярно, че модераторите на АБВ те засичат за най-малкото нещо...
То и тука като сгазиш лука и ще те засекат (и въобще правилата в живота трябва да се спазват) а немодерираните клубова са направо отврат от разгонени тийнейджъри и простотия - да му се отще на човек въобще да чете...

Факт е, че и тук много от старите клубари вече ги няма - аз като клубар от 2000 г. познавам много от тях и знам причините , поради които вече не пишат - ... миграция ще има винаги и навсякъде...

Факт е, че АБВ.форумите са по-добре организирани, човек може по-лесно да се ориентира, да се придвижва между темите, да търси предпочитани теми или никове... И сървърът въобще не е така тежък като този тук, където много често чакаш "със часове" нещо да ти се зареди, па колко пъти не те пуска да си влезеш както си му е реда или въобще да пуснеш постинг... абе мъкаааа! голема...

И е факт, че дискусиите там стават по-интересни, темите са по-разнообразни, задълбочени, сериозни, понякога смешни и интригуващи... безспорен факт!





Тема Re: Дрън дрън, аманови [re: Peйчъл]  
Автор Tpън в дyшaтa (дълбоко забит)
Публикувано03.02.07 15:35



"безспорен факт" е само твоята гледна точка. Нищо друго.
Мен ме баннаха, защото се присмях на една снобарка. Оказа се модераторка. Дори не съм я обидил. За нецензурни изрази и дума не може да става. Само я иронизирах и то не грубо. Явно не и понесе.

Най- много мразя снобизма у хората.

Аз съм потайното
Аз съм греха
Аз съм виновния
И пак аз – в душата тръна


Тема Верно енови [re: Tpън в дyшaтa]  
АвторPeйчъл (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 20:05



Снобизма е лошо нещо...
А ти защо не гледаш кого псуваш!

То си пише там кой модертор и кой какъв...

После - не си го слагай толко на сърце, това форуменето....

Нали влизаш да се забавляваш... накой като не ти хареса - просто подмини! Ако започнем да се кахърим и за това в тоя живот...



Тема Re: Верно енови [re: Peйчъл]  
Автор Tpън в дyшaтa (дълбоко забит)
Публикувано03.02.07 20:51



Ами аз никого не съм псувал- там е работата. Аз по принцип не псувам. Има си много по- ефективни начини да засегнеш някого, ако се налага. А да ти отговорят с бан е елементарно. Силата на слабия модератор е това.
Но както казах в първият си пост- изобщо не ми пука. Не заслужават моето внимание. Всъщност, IP-то отдавна ми е променено и мога да пиша при тях, но не искам. Ако ще пиша там, то ще е само веднъж, за да им припомня да ме баннат отново.



Аз съм потайното
Аз съм греха
Аз съм виновния
И пак аз – в душата тръна


Тема Re: Верно енови [re: Tpън в дyшaтa]  
Авторcъчyвcтвaщ (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 00:45



Айде поне кажи и името на тая модераторка, да я знаем коя я толко нафукана..



Тема Re: Форумите abv.bgнови [re: Mъkaa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 23:26



И освен това ако те изгонят - трябва да им плащаш някакви компенсации. Това го четох някъде из новите правила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.