Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво ще кажете за маршуткитенови  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 15:06



Моля Ви за малко мнения относно маршрутките в София. Само аз ли мисля, че трябва да ги забранят, а шофьорите да тикнат в затвора?



Тема Re: Какво ще кажете за маршуткитенови [re: joro]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано04.12.06 22:53



Аз не мисля, че трябва да ги забранят, а в затвора да тикнат онези, които принуждават шофьорите да карат ненормално, ако не влизат в графика.

Перата в задника не те правят пиле


Тема Re: Какво ще кажете за маршуткитенови [re: joro]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 17:38



Маршрутки има в България. Има и в Румъния. В Германия няма. Те са грешна издънка на недомислена инфраструктура. Когато се появят метро до навсякъде, редовен транспорт, малко задръствания и велосипедни алеи - маршрутките ще изчезнат сами....



Тема Re: Какво ще кажете за маршуткитенови [re: joro]  
Автор your_heart (непознат )
Публикувано09.12.06 10:20



не си само ти.Наистина е кошмарда шофираш след маршрутка,камо ли да се возиш.Те са основни виновници за много от катастрофите в София.



Тема Re: Какво ще кажете за маршуткитенови [re: joro]  
АвторCийka (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 12:01



Аз съм на същото мнение. И въобще не разбирам що за мазохисти пътуват с този тип превозно средство, защото докато ги има мазохистите, ще ги има и тия недомислия..



Тема Re: Какво ще кажете за маршуткитенови [re: joro]  
АвторPe: (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 23:07



Ето какво ще ти кажа за маршрутките: Като предлагаш да се забранят, ти ли ще ме караш сутрин до работа?
Ейй, мама му... мине не мине и някой снесе някоя много тежка и умна мисъл.
Значи викаш, да разстреляме шофьорите на маршрутки, щото те не си изкарват хляба и не си работят за децата?
Ми айде направо да избием и контрольорите?
И катаджиите?
И после ти на спокойствие да си караш колело по Витошка.

Що не си гледаш празниците?

Или поне за една минута да се замислиш, дали пък ако София нямаше нужда точно от тая услуга, тя щеше да се появи? Или викаш, що да мислиш, преди да блеснеш с някоя наболяла актуална тема със социална насоченост...

Според теб, дали Градският траспорт в София смогва на трафика, дали го докарва като скорост и удобство на линиите, че да покрие целия град? Или всеки трябва да може да си позволява по 5 лв на ден в едната посока за такси? Или викаш, както е модерно - сутрин всеки си пали колата и така - по един в кола, и задръствания - от тука до гарата...

Що ли ми се струва, че из София карат страшни говеда, но те като че ли са с личните си коли. Не си ли мислиш, че един човек, който прави по 20-30 курса на ден из града и познава всяко кръстовище, плюс че си познава и владее возилото, е все пак по-малко опасен от някоя 25 годишна пръдла с чисто ново джипче и купена книжка?
И къде е тая статистика, в която пише, че шофьорите на маршрутки са виновни за по-голямата част от катастрофите в София, че не се сещам.



Тема Re: Какво ще кажете за маршуткитенови [re: joro]  
Автор dginaO8O9 (непознат )
Публикувано19.12.06 02:13



Аз се чудя как съм още жива от маршрутна линия №25, която от Бистрица, през Симеоново и Драгалевци, НДК Университета и т.н. до Метроо-2, невъзпитани шофьори, не дават билети, но аз винаги си искам, претъпкани до безумие с правостоящи, нередовни и какво ли не.Да не си кривя душата иначе са удобен транспорт от точка до точка за отдалечените квартали.Никой не ги контролира нито КАТ нито то общината, дано някой обърне внимание.



Тема Re: Какво ще кажете за маршутките [re: Pe:]  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 18:44



Да, за разстрел е човек, който кара по Мадрид по трамвайните релси и спира там, за да слязат пътниците му! За разстрел е същия тиквеник, който на Плиска тръгва и задминава спрелите автобуси, вместо да ги изчака - или спира не в bus-лентата. Или минава по тротоара.

Естествено, не всички са такива. Но много са!



Тема Re: Какво ще кажете за маршуткитенови [re: joro]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 11:09



Не, не само ти мислиш така! Подкрепям идеята на 200%!!!
Аман от изроди!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.