Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 28.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Полицейщината на Метронови  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.12.06 12:11



Не ви ли идва в повече да ви третират като престъпници, когато сте клиенти, плащащи веднага, в брой? Щели да въвеждат карти със снимки от Нова година. Досега, за да ти издадат карта искаха не знам колко документа, за да доказваш, че си фирма, пък действаща, пък нам какво, сега и муцуните ни ще си имат за спомен. Е, няма да си направя нова карта, не защото е кой знае какво, но искам да съм КЛИЕНТ, а не пациент. Призовавам за бойкот на полицейските мерки на Метро.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Полицейщината на Метро [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано17.12.06 14:59



Метро карти със снимка са въведени например в Германия още преди 10 години.Там не е имало проблем.



Тема Re: Полицейщината на Метронови [re: ani_vk81]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 16:39



Aма там и метро не е квартална бакалия.



Тема Re: Полицейщината на Метронови [re: XaMaB2]  
АвторЦeцa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 18:15



Точно и там в Германия си е като квартална бакалия, а пръстови отпечатаци няма ли да има! Много скромно само със снимка!



Тема Пука ми къде са въведени!нови [re: ani_vk81]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.12.06 08:02



Аз питам защо, а не къде са въведени. Отивам, пазарувам и плащам в брой. Не ползвам кредит, нямам отложено плащане. Защо някакви тъпанари, на които изсипвам 200 лв. накуп, ще искат да им доказвам, че аз съм човекът, който им е дал парите?



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Полицейщината на Метронови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано19.12.06 12:22



Българите сме способни да се оплакваме от най-дребните глупости.А за истинските проблеми,сме като щрауси-скриваме се и проблема го няма.Метро има определени изисквания.Щом тези изисквания не ти допадат,просто не ползваш услугите им.Но явно хем те боли,хем те сърби





Тема Уважението към клиента и нетретирането мунови [re: ani_vk81]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.12.06 17:23



като престъпник, никак не е дребна работа. Срещу тази карта аз не ползвам отстъпки, не ползвам никакво предимство. Откъде накъде тогава трябва да правя разходи на време и пари, за да си вадя снимка? Естествено, че няма да ползвам услугите им, но ако не бяхме повечето българи като овце, нямаше и други да ги ползват и тогава Метро щеше да се отнася към нас с уважение.
И изобщо не си крия главата. Отстоявам си правата навсякъде, където мога, защото съм човек, а не послушно работно животно, което те слуша, само ако яде бой.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...


Тема Re: Уважението към клиента и нетретирането мунови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторOOO (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 23:13



Смешна история! Никога не съм разбирал смисъла на глупавите Метро карти. Нещо повече, направо ме е яд! И то не защото нямам достъп до тази необятна шир на безплатно изобилие - Метро (поради неналичието на такава карта), а защото е нахално.
Моята реакция по въпроса е "Карта ли?! Айде нема нужда!" За снимки изобщо не сматам да говоря.



Тема Абе, на картите пак може да им се намери смисъланови [re: OOO]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.12.06 11:05



щото става по-лесно фактурирането, макар че не виждам какъв е проблемът за клиенти, които не желаят фактура да може и без карти, а картите да са задължителни само за искащите фактури. Има нещо много полицейско в това, но не мога да вдяна какво. Не е нормално.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...


Тема Re: Абе, на картите пак може да им се намери смисънови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано20.12.06 12:25



Аз пък след последните си няколко посещения в Метро установих, че май причините да го посещавам за в бъдеще клонят към нула - вътре е пълно с боклуци, а малкото нормални неща въобще не са по-евтини, дори са и по-скъпи от същите, само че в специализирани магазини. Мога да дам няколко примера - купих фотоапарат за подарък - в Метро беше 320 лева без никакви екстри. А аз го купих от магазин в центъра на София за 285 лева с подарък карта 256 МВ. Като цяло Метро беше второто по скъпотия място точно за този апарат. Иначе мнооого отдавна си бяхме купили прахосмукачка за в къщи - взехме я от Метро уж за по-евтино - беше 131 лева на промоция там. На другия ден я видях пак в магазин в центъра за 130 без промоция. Въобще, трагедията е пълна. Откъм хранителни продукти - ужасия, отдавна не купувам нищо оттам, след като веднъж уличното куче пред блока съвсем резонно отказа да изяде някакъв доста скъп колбас, закупен от Метро, който разбира се не ставаше за ядене поради липсата на месо в него...
няма да продължавам, щото няма смисъл. Ма ше го духат от Метро, напоследък доста магазини и вериги се появиха, и май във всичките е по-на далавера да се пазарува в сравнение с Метро...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.