Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 30.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Разговор по телефона:нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано20.12.06 18:52



Пиук пиук пиук!!
"-Ало
-Добър ден, обаждаме се от Метро кешендкери, търся фирма еди-си-коя.
-Ние сме, кажете
-А, здравеееейтеее. Получавате ли редовно нашите каталози?
-Да
-Да, но отдавна не сте си пазарували нищо от нас...
-Е, и?
-Амииии...обаждам се да Ви поканя да ни посетите, в който обект ви е по-удобно...
-??
-...и да си купите поне нещичко...
-Един пакет обикновени бисквити може ли?
-Да, да!

Умрях от смях и понеже подозирах, че девойката ще си пререже вените ако получи отрицателен отговор, обещах тържествено с ръка на сърцето, че ще ги посетим и ще си купим "нещичко"



Перата в задника продължават да не те правят пиле

Тема Re: Разговор по телефона:нови [re: Soul Mate]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 19:26



Досега никой не е измислил система на търговия, а и каквото и да е друго, което да е харесвано от всички.Решението е следното - на който не му харесва, да не ходи там.
Намерете някакви по-смислени теми.





Тема Re: Разговор по телефона:нови [re: xoxo]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано20.12.06 22:24



Слу-шам!!

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Подозирам, че полицейщината те кефинови [re: xoxo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.12.06 07:27



като гледам как нареждаш. Аз обаче имам друго предложение- ако темата срещу Метро не те кефи, просто не пиши в нея.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Подозирам, че полицейщината те кефинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 18:40



Исках да ви обясня, че се занимавате с глупости, ама съм надценил вашето IQ.
Айде и аз спирам да пиша тук.Май само на теб ти е интересно, а, ПOЛУидиoтчeтo?
Пожелай си на Дядо Коледа да си останеш ПOЛУ- !!!





Тема Re: Полицейщината на Метронови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор chocho_be (Познаваме ли се)
Публикувано21.12.06 19:18



ПОЛУидиотче,не се напрягай излишно! Това е фирмена политика!Все едно някой от метро да дойде в твойта фирма и да поставя условия! Не бъркай полицейщина с фирмена политика! Като не ти изнася не ходи там! Има кауфланд вече

Какво ревете толкова за тези фактури??? Бавят ли ви нещо ли? Губят ви безценното време ли? Какво? Май вие не знаете какво искате! В Метро не може да влезе стока,без фактура,дали е боклук е друга тема!

Не нямам нищо общо с Метро!






Тема Re: Полицейщината на Метронови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторK.K. (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 00:17



Не трябва да влагаш време и пари за снимка. Снимат те на място в Метро.
На мен В Метро си ми харесва да се мотая мога да си разглеждам и да си избирам без някой да седи непосредствено зад мен. Освен това има някои неща които ги намирам само там и си ги купувам редовно. Все още не съм намерила магазин от който да си взимам всичко което ми трябва, затова минавам през няколко.
А колкото до метро картата в началото май искаха да раздадат повече карти и нямаше значение имаш ли фирма или не, така че моята си е на мое име и нямам фирма.



Тема Естествено, че ще могат да ми поставят условиянови [re: chocho_be]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.12.06 09:23



Все едно някой от метро да дойде в твойта фирма и да поставя условия! Ако от Метро искат да ми станат КЛИЕНТИ, те могат да поставят много условия и ако аз искам да ми станат клиенти, ще трябва да ги приема, срещу съответното заплащане, разбира се. Всеки клиент ми поставя някакви условия и аз гледам да ги удовлетворявам, щото конкуренцията ще ми го вземе иначе. И ако реша да снимам мой клиент, за да си го сложа в картотеката, знаеш ли каква ГОЛЯМА МАЙНА ще ми тегли. Проблемът е в това, че понеже сме още с манталитет на малки хорица, големите фирми ги възприемаме като някакви богове, а те трябва да ни обслужват.
Не ми пречи фактурата. Напротив, държа да получавам фактура. Пречи ми снимката. Това е лична информация, която съм предоставила в полицията като съм си вадила лична карта.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...


Тема Re: Естествено, че ще могат да ми поставят условиянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор chocho_be (Познаваме ли се)
Публикувано22.12.06 14:10



Добре какъв е проблема тогава? " щото конкуренцията ще ми го вземе иначе" Сама си си дала отговора!




Другото са празни приказки! Добре го знаеш! Огромна фирма с филиали в цял свят, няма да си промени фирмената политика с която работи НАВСЯКЪДЕ защото на ПОЛУидиотчето целия свят му е крив!Като не ти понася има и други вериги магазини!

Редактирано от chocho_be на 22.12.06 14:11.



Тема Няма да си я промени заради меннови [re: chocho_be]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.12.06 15:20



Но ще си я промени, ако има повече такива като мен, които обичат да бъдат уважавани като клиенти, ама не уважавани в онова там място, нали...

Затова пиша теми. Опитвам се да накарам хората да уважават сами себе си повече, за да почнат и всякакви грамадански компании да ни уважават. И няма да спра да го правя, въпреки безразличието.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.