Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 17.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема SHOFIORSKI KURSOVEнови  
АвторDAlS (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 13:21



Niyakoi da mi kaje neshto poveche za avtoshkoilite? Karal li e niyakoi v Rulan?
Kak sa izpitite v DAI?



Тема Re: SHOFIORSKI KURSOVEнови [re: DAlS]  
АвторMemo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 11:07



Аз карах в рулан преди 2 години и мнението ми е: отиди където и да е, само не в рулан!!! Имаше един готин инструктор Светльо мисля, че се казваше, иначе другият беше една отрепка, която само се сърдеше и си пазеше колата случайно да не се одраска, аз карах при другия и ме късаха няколко пъти, както и всички останали, които карахме с него. От група 12 човека, на изпит минаваха мах 3. Така че ако ти се инвестира в златните зъби на неграмотни шофьори, избери рулан!

П.С.
Ако все пак отидеш там, искай да си при Светльо, аз при него вземах допълнителни часове и за 3-4 часа научих много повече отколкото за целия курс при другия инструктор!



Тема Re: SHOFIORSKI KURSOVEнови [re: Memo]  
АвторDAlS (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 09:10



Значи все пак изпита в ДАИ зависи и от инструктора. Иначе как е възможно само трима да минават от 12?
Този Светльо, за когото говориш колко години опит има? Обяснява ли добре?



Тема Re: SHOFIORSKI KURSOVEнови [re: DAlS]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 12:33



az gi karah sasto tam i vsi4ko si zavisi ot teb.... kaka mi kara drugade.... ta izvodi e: ti sama trebva da poiska6 da ti obqsnat da pita6 da iska6 da se parkira6 i da ne se pravi6 na velika .... ina4e e obsto mnenie 4e dai kasat zaradi dopalnite pari koito vzimat za vsqko qvqvane, ako te skasat i na vtoria pat ili naistina si mnogo zle ili ima ne6to gnilo.....iiiiiiiiiiiii spoko..... kasmet



Тема Re: SHOFIORSKI KURSOVEнови [re: DAlS]  
АвторMишeл (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 13:17



Аз си взех изпита от първия път и изпитващия от ДАИ ми правеше обичайните номера.....хващаше волана няколко пъти уж да ми коригира посоката, ама нямаше такова нещо. Опитват се да те стреснат, но същевременно отчитат факта, че се притесняваш.
Имай предвид, че на листовките изпитващия е същия, който е на градското. Ако се представиш добре, без или с 1 грешка, той си формира първоначалното мнение за теб.
Освен него в колата е и този, който преподава теорията. Така че дали ще те пуснат или не си остава комплексната оценка от мнението на преподавателя, резултатите на листовките и разбира се градското.




Тема Re: SHOFIORSKI KURSOVEнови [re: Mишeл]  
АвторDAlS (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 09:35



При кой от инструкторите сте карали, за да знам кого да избера? Един и същи човек ли преподава и теорията и управлението?



Тема Re: SHOFIORSKI KURSOVEнови [re: DAlS]  
АвторMишeл (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 12:38



Теорията се преподава от един човек, практиката е при друг. Инструктурите са няколко, аз карах курсовете на Голф-а.
Теорията е обяснение на листовките и правилника, полезно е. Защото вместо да зубриш задачите, ти ги обясняват.
Школата се намира на Коперник
Успех



Тема Re: SHOFIORSKI KURSOVEнови [re: Mишeл]  
АвторDAlS (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 17:30



BLAGODARIYA, MICHEL.



Тема Re: SHOFIORSKI KURSOVEнови [re: DAlS]  
АвторЛAMБИ (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 06:26



Абе не знам в Рулан как е, но аз преди се прецаках при един частник да се запиша, преподава и в техникум "Вилхем Пик" нещо. Егати психаря, карах няколко пъти и го зарязах, надава истерични крясъци като минеш през някоя дупка(малка дупка) с учебната му жигула, а върха беше като ми издра ръката, която беше на скоростния лост - за да включа скорост! Трябваше да го зарежа, за да не му изкъртя зъбите на чичката... Иначе карах в автошкола "Мария" много са добри.



Тема Re: SHOFIORSKI KURSOVEнови [re: ЛAMБИ]  
АвторFENKATA (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 00:33



Hi.Az karah v RULAN.I dvamata instruktori sa mnogo pe4eni,taka 4e dali 6te kara6 na Renoto ili na Mercedesa nqma zna4enie.No ti preporu4vam vtoroto,za6toto Todor 6te te nabutva po centara v nai-golqmoto dvijenie,koeto 6te ti e ot po-golqma polza.Dokato Pavel 6te te zakopava v uli4kite na kv.Ivan Vazov i 6te se razminava6 uli4nite kofi i tuk tame nqkoq i druga kola.....
I o6te ne6to-Pavel ne se kefi na muzika i nito vednuj nqma da ti pusne radio,a pri Todor na vsi4koto otgore i muzika 6te si slu6a6 :))) 4ao! Koito se interesuva ot o6te ne6to neka pi6e.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.