Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 08.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА - ПИБнови  
АвторKlient (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 15:04



Тази банка се е превърнала в пълна безотговорна простотия. Имах нещастието да изтегля овърдрафт по картовата си сметка. Същата ми я блокираха два месеца преди изтичането на срока на овърдрафта. Подадох молба за подновяване на същия на 20.04 и до сега тази молба не е разгледана, както разбрах поради липса на кредитен инспектор. Става въпрос за клон Витоша. Не знам с такова отношение как ще си задържата клиентите. Аз лично при първа възможност ще се разкарам от тази банка. Съветвам Ви и Вас да не си вкарвате парите в ПИБ, особено ако сте средностатистически гражданин.



Тема Re: ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА - ПИБнови [re: Klient]  
Авторklient (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 23:06



Е -Е Е сработиха най накрая. И въпреки всичко обаждаш се натехните телефони за справка и като вземат да те прехвърлят ( с досада). Ама като гледам, че няма други мнения, сигурно всички сте доволни. Браво! Машаллла!



Тема Re: ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА - ПИБнови [re: klient]  
Автор Percefona (владетелка)
Публикувано19.05.06 09:09



Да и аз съм в клон Витоша.
Поразяват със овчата си тъпота.
Трябваше да си изтегля парите от набирателната сметка на фирмата - търсиха документите над 45мин защото всяка си ги слагала както и където иска. И накраяслед като ги чаках толкова попитах - може ли да ви завам 1 въпрос, а тя - е не виждате ли колко хора ви чакат!!! бяха 2ма и то нейни познати. Споделих очевидня факт че съм клиент ако не го е забелявала ...
не че можа да ми отговори

Побeдителите не ги съдят!


Тема Re: ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА - ПИБнови [re: Klient]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 15:23



ако се прочетеш договора за овърдрафт-а ще видиш, че се блокира 2 месеца преди изтичане на срока
не знам кое те притеснява ..вярно е че договорите са малко дълги а нас ни мързи , но ако се чете няма проблеми ...



Тема Re: ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА - ПИБнови [re: eмa]  
Авторklient (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 15:15



Вярно, че договора се чете преди да го подпишеш, но все пак за един овърдрафт да се чака одобрение повече от 25 календарни дни е доста смешно. Просто ако работиш в тази банка им обърни внимание, че не е престъпление тази папка (с овердрафтите) да се отваря и да се разгледат тези документи и по-рано. Поне трима познати имам които са забравили да си пуснат молбата с анекса и чакат като ряпи по 20 дена да им деблокирате картите. А че имате много работа това е хубаво за ВАС стига да се заплаща. Хубаво е да отворите повече клонове с по-малко лукс и навалица за среден клас клиенти. Иначе има да кибичите в този списък, както става в момента.



Тема Re: ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА - ПИБнови [re: Klient]  
Авторcpeднocтaтиcтичeckи rpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 18:28



Средностатистически гражданин съм.
Ползвам услугите на ПИБ от ок 4-5 месеца и засега само веднъж стана засечка при услуга във виртуалния им клон, но я оправиха след като се обадих.
Други проблеми е нямало, даже напротив - те са едни от малкото (да не кажа единствени, защото не съм правила 100% проучване на всички банки в Бг), които предлагат интернет банкиране на частни лица, и то напълно безплатно.

За мен това е УСЛУГА, защото предпочитам тази форма на банкиране, свикнала съм с нея от чужбина и бях шокирана, когато питах в Райфайзен и Биохим и ми казаха, че по принцип тази услуга не се ползвала от частни лица.

Това ме възмути и бях приятно изненадана, когато отворих сайта на ПИБ с препратка към виртуалния им клон, разучих условията и това ме закова като техен клиент!



Тема Re: ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА - ПИБнови [re: Klient]  
Авторkлиeнт ли (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 23:35



За съжаление също ще споделя мнението за ПИБ- мудни, незаинтересовани и нагли. Очакването, че като клиент на банка ще заслужиш някакво внимание от персонала( освен за кредит). Вече повече от година тези люде ми опъват нервите по неподозирано разнообразни начини- случайно разбрах, че имам допълнителна сметка в ПИБ, и както предположих, от кредитна карта. В клонът, където е издадена след половин часово разхождане по гишета, разбрах че тази карта е издадена отпреди година, но никой не можа да ми каже каква е картата и по какъв повод е издадена. Вбесен, поисках да я закрият и дотича кредитен инспектор, че картата е блокирана и не може да се закрие поради задължения. При положение, че не съм дори уведомен за съществуването й, както и уверенията на предходните служители, че картата не е активирана!!! Хеле, оправихме се някак, разблокира се и ме увериха, че вече не съм горд притежател на някаквата кредитна карта.
Но, това не е всичко.
Наскоро ми звъни някаква маркетингова кака от ПИБ и започва да ме навива, понеже, разбираш ли съм с кредитна карта от там да си направя някакви застраховки. Ха! Попитах я дали са й точни данните- да, за вас става въпрос.
За тази съща виртуално-релативна кредитна карта, която нито съм искал, нито са ме уведомили кога и защо се свързва с моето име. Безумие!
Питам в банката-няма проблем, картата ви е закрита, но не можем да ви дадем разпечатка, щото нещо си не става.
Чакам удобна възможност да си махна всички авоари от там, че някой ден може и в затвора да се събудя с такава грижа за клиента. Нямам вече никакъв кредит на доверие към ПИБ- поне тези, с които ме сблъска съдбата.



Тема Re: ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА - ПИБнови [re: Klient]  
Авторdojh (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 02:56



най-общо, от всички банки, с които съм работил (биохим, дск и пиб) пиб са най-читави. момичетата по гишетата са малко глупави, но само съм слушал отстрани безумни разговори, аз до момента не съм имал от какво да се оплача, а то това оначава хубава банка. освен това съм звънял в картовия им отдел няколко пъти в извънработно време и винаги са били отзивчиви и експедитивни.

от темите, които изчетох до момента, повечето отзиви са позитивни, затова мисля, че пиб е добър избор



Тема Re: ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА - ПИБнови [re: dojh]  
Авторgaliano (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 15:10



и аз съм много доволна от тях





Тема Re: ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА - ПИБ [re: galiano]  
АвторGVV (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 21:55



Аз съм много доволна от обслужването в ПИБ!
Имам кредитна и дебина карта, лична сметка...
Винаги ме посрещат и изпращат с усмивка, бързо работят, коректни са...
Хвалбите са ми конкретно за ПИБ - Габрово:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.