Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bak6i6ite w Sofia ad!нови  
Авторot mene (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 00:57



A lele male,ne se ka4waite w taxita ,w sofiq,polowinata bak6i6i sa za boi,drugata polowina pla4at za 6amari


samo nqkoi 4i4kowci po na 50,60 godini mejdu teh sa swestni werwaite mi.
Tezi malkite pi6ligar4eta mejdu 20-30,deto se prawqt na bak6i6i,zubkite daim izbie6.
Taka ,4e wnimawaite,kade se ka4wate i pri koi,da nema iznenadi, i winagi pitaite za kolko mangizi, stawa wupros gore dolu,predwaritelno!
4e da ne mu 4upim zubacite na nekoi bak6i6



Тема Re: bak6i6ite w Sofia ad!нови [re: ot mene]  
Авторпeшexoдeц (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 21:38



Не им се сърди.Ако са имали талант за каквото и да е друго е нямало да станат бакшиши-това е божие наказание.Нали знаеш-от една жена ако не става нищо-то тя става медицинска сестра. От един мъж-таксиджия.



Тема Re: bak6i6ite w Sofia ad!нови [re: ot mene]  
Автордoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 12:11



Като гледам речника ти си мисля, че повечето таксиджии са много по-интелигентни от теб.
А колкото до тарифите си прав, който е неграмотен и не може да ги прочете на стъклото преди да влезе или на таблото след като е влязъл, трябва да пита.



Тема Re: bak6i6ite w Sofia ad!нови [re: ot mene]  
Авторkpaвaтa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 03:23



лай на кирилица ма изкукуругала!!!! Ако искаш нещо да се оплакваш напиши го на български! Кретеноиден селски парцал!



Тема Re: bak6i6ite w Sofia ad!нови [re: kpaвaтa]  
АвторПpekpacнa Coфия (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 12:00



Кой нормален се вози в таскита при тези задръствания...Не гледате ли телевизия,по горите и чукарите ли живеете...и като излезете в наше село София се чудите на кой свят сте. ..
а ТОЯ ЛИТЕРАТУРЕН УЛИЧЕН РЕЧНИК В УЧИЛИЩЕТО ЗА ХАМАЛИ И ШОФЬОРЧЕТА ЛИ ГО УСЪРШЕНСТВАТЕ





Тема Re: bak6i6ite w Sofia ad!нови [re: kpaвaтa]  
Авторoт мeнe (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 19:13



я мълчи , подуенски селяк,да не ти избия и малкото зъби,kоито имаш



Тема Re: bak6i6ite w Sofia ad!нови [re: oт мeнe]  
АвторCoфиянka (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 11:28



Подуенци са били селяни по времето на Елин Пелин.Аз съм кореняк софианка и съм родена в първа градска болница и живия срещу НДК.
МНОГО МОЛЯ ДА СЕ СЪОБРАЗИТЕ С ТОВА И ДА НЕ ОБИЖДАТЕ ХОРАТА,КОИТО СА ИМАЛИ НЕБЛАГОРАЗУМИЕТО ДА ЖИВЕЯТ В РОДНИЯ СИ ГРАД



Тема До Софиянкатанови [re: Coфиянka]  
АвторCoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 23:11



Здравей!И аз като теб съм роден на същото място,и преди да се оженя живеех до мястото където се бях родил.Щом си родена там значи си родена преди 1975г може и да сме учили на едно и също място.Ще ми бъде приятно да се видим на кафе в градинката на НДК и да си поговорим! Ако си съгласна пиши ariess@mail.bg



Тема Re: До Софиянкатанови [re: Coфиянeц]  
АвторДO COФИЯHEЦ (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 13:06



Ще пиша ,само ако има някаква идея да се противопоставим на първенющината и снобизма на тези ,които ни развалят атмосферата ни София
и наричат паметника на Патриарха - Попа И ВСЕКИ ДЕН НИ ОБГАЗЯВАТ С ПРИСЪСТВИЕТО СИ , А СЪБОТА И НЕДЕЛЯ СЕ ПОКРИВАТ КАТО ЛАЛУГЕРИ





Тема Re: До Софиянката [re: ДO COФИЯHEЦ]  
Авторot mene (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 14:45



tezi ,koito opiswa6 sa 90% w SOFIA,pomisli kolko sa istinskite sofianci nai mnogo 10%ta.
Wsi4ko drugo e ot SHOPLUKA ili ot drugade.
Wpro4em kude e ku6tata na baba ti ili dqdo ti w Sofia?
Siguren sum, 4e ne znaej.
Az moga da ti kaja,kude e ku6tata na prababa mi,ne e w selo,a w centura!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.