Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 17.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пробутаха ни фалшиви 100 евро в Булбанк  
Авторallure (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 22:56



Пробутаха на баща ми фалшива банктнота от 100 евро в Булбанк. Измамата лъсна след седмица , когато се опитах да внеса въпросната банктнота в друга банка заедно с още няколко. Баща ми отиде за съдействие при шефа на клона на Булбанк , от който е изтеглил сумата с най-доброто намерение да обясни, 4е е редовен клиент, доверил се на въпросната институция и да обясни, че осъзнава невъзможността да се защити и да докаже , че е прав. Насреща си е получил куп увещания как" не е възможно това да се случи в нашата банка и колко държим да сме коректни". Впоследствие ми бе обяснено от познат, работещ в тази сфера, че всяка фалшива банктнота е за сметка на касиерката , т.е. тя се е опитала явно да се отърве от нея за сметка на един 66 годишен , недовиждащ добросъвестен клиент. Срамота!!!В каква държава живеем , бе хора?! Мразя я вече!



Тема Re: Пробутаха ни фалшиви 100 евро в Булбанкнови [re: allure]  
АвторПpeминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 09:55



В крайна сметка смениха ли я.Най-добре е да се пише номерът на самата банкнота при получаване.Като идея на някой банки е да дават смачкани банкноти, като после не ги искат обратно да се внесат в тяхната банка. Успех с валутата.



Тема Re: Пробутаха ни фалшиви 100 евро в Булбанкнови [re: Пpeминaвaщ]  
Авторallure (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 11:31



В крайна сметка не я смениха с мотива, че е трябвало на място, при получаване на сумата да се сигнализира. Сега ще пишем жалба, но ми се струва, че ще чакаме от умрял писмо, понеже не можем да докажем нищо по никакъв начин. Просто се питам по какъв начин е защитен клиентът в такава ситуация и какво ли щеше да стане ако фалшивите банкноти бяха пове4е? Също така разбирам да си влязъл в някое чейндж бюро и да си нащрек, но ти влизаш в банката , на която си гласувал някакво доверие и си спокоен, че парите ти са на сигурно място и т.н. Възмутена съм и от това как човек се обръща с най-добро чувство в ролята на пострадал към шефа на въпросния клон просто за да сподели какво му се е случило , да сигнализира с цел да се направи разследване и вместо да получи някакво макар и фалшиво обещание , че ще се направи проверка , въпросният шеф започва да се звери насреща и да обяснява как случилото се нямало как да се случи.....



Тема Re: Пробутаха ни фалшиви 100 евро в Булбанкнови [re: allure]  
Автор RoggerDojh (soulguard)
Публикувано09.11.06 12:11



абе има едно нещо, което човек може да направи и то е да се разкара от булбанк (това е ебаси мястото просто)
аз ползвам услугите на ПИБ и съм напълно удовлетворен от тях
имал съм опит с булбанк, дск и биохим
булбанк и дск ужасно се издъниха, а в биохим обслужването беше твърде вяло ....



Тема Re: Пробутаха ни фалшиви 100 евро в Булбанкнови [re: RoggerDojh]  
Авторallure (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 14:13



Аз също ползвам услугите на ПИБ и съм много доволна. Ще накарам баща ми да се сбогува с Булбанк и да се преориентира





Тема защо слагаш в някой от думите 4ки?нови [re: allure]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 17:36



не си ли чул по писане че пишем с букви а не с числа!? или учителката по смятане е забравила да ви каже?
Колкото за банкнотата и бащати, да не си семейния адвокат?
А и коя е тая лудата дето в България тегли чужди валути да се прави на важна!?????



Тема Re: защо слагаш в някой от думите 4ки?нови [re: Kaлинa]  
Авторallure (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 20:57



Такива преки включвания са много смешни. Ако имаш да кажеш нещо съществено, кажи го. Относно тегленето на валута в БГ ще кажа, че понякога се налага, а не е въпрос на това да се правиш на интересен или не, ама к'во ти разбира главата. Недей да спориш с филолог апропо. Не вси44444444444ки сме толкова праволинейни





Тема Re: защо слагаш в някой от думите 4ки?нови [re: Kaлинa]  
АвторKaлинa (дpyra) (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 22:25



Само да кажа, че и аз написах с ник Калина няколко мнения днес-вчера, но ме е срам като гледам какви адашки имам.

На потърпевшите - съчувствия и си отваряйте очите по-добре занапред. А сигурни ли сте, че точно тази банкнота е излязла от банката?



Тема Re: защо слагаш в някой от думите 4ки?нови [re: Kaлинa (дpyra)]  
Авторallure (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 22:54



Ох, сигурна съм. Както ги е получил баща ми така ми ги даде и аз се опитах да ги внеса в друга банка. Не пиша тук защото си нямам друга работа, а защото съм безкрайно възмутена

Мерси за съчувствието.



Тема Re: защо слагаш в някой от думите 4ки?нови [re: allure]  
АвторПpeминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 11:25



Вече ще знаеш какво да правиш , добре че курса долар/лев е паднал , иначе щеше повече да загубиш повече
Сега по принципа " парен каша духа " знаеш как да теглеш пари.
За пореден път се уверявам, че в България няма виновни, ако не се числи чувсвото за вина пред самия себе си.
Нали си филолог, един мъдър човек, вероятно знаеш кой е го казал ,

" Подлагай всичко на съмнение "






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.