Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема jet credit ili TBI credit?нови  
Автор6matka (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 03:49



nqkoi 6te mi kaje li koq ot dete firmi e po-dobra?



Тема Re: jet credit ili TBI credit?нови [re: 6matka]  
Авторklient (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 03:52



ooooooooooo po-dobre TBI,zashoto sa im po-niski lihvite i kogato imash kredit kum tiah posle ti davat klubna karta i polzvash otstupka, a ako si platish po-rano ti namaliavat i lihvata, a tova jet go niamat.poviarvai mi az polzvah i dvete firmi i sega sum samo pri TBI!!!!!!!! ne se luj da hodish da tehlish ot jet!!!!!!!!!!



Тема Re: jet credit ili TBI credit?нови [re: klient]  
Авторoбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 18:36



лошото на този форум е, че няма да чуеш обективно мнение

горното например го пише една от ТиБиАй която постоянно виси тук и плюе във форума срещу Джет (виж колко е бърз отговора след въпроса :-)

за съжаление аз не мога да ти дам мнение защото не съм ползвал кредит, но знам че и двете фирми си имат предисмтва и недостатъци и трябва да си прецениш на място



Тема Re: jet credit ili TBI credit?нови [re: oбekтивeн]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 09:56



чакай сега я обясни ти за какво питаш точно - за работа там или за покупка на изплащане. само да ти кажа когато ходиш да питаш за вноски и лихви и при двете си носи 1 голям калкулатор и хубаво си сметни всичко. и чети написаното с малки букви от ТBI да не останеш изненадана.



Тема Re: jet credit ili TBI credit?нови [re: 6matka]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 20:03



Аз не съм от никакъв тибиай, ползвала съм техни услуги няколко пъти и съм доволна. Разбира се, трябва да сметнеш всичко добре,имаше някакви промоции-нулева лихва, ама 2,50 месечна такса за обслужване така, че все тая. Въпросът е,че дори и да се забавиш малко, не ти "отрязват главата", бях плащала с пощенски запис, че е по-евтино и ми бяха забавили вноската с много дни, но ме успокоиха да не се притеснявам, при условие, че пазя бележките. Ако си изплатиш кредита етично, ползваш някакви отстъпки, ама не знам какви.



Тема Re: jet credit ili TBI credit? [re: az]  
Автор Dessitaa (az)
Публикувано09.10.06 22:49



Ami az lichno sum polzvala TBI i sum mnogo dovolna. 1. Ako si vnesesh vnoskata predvaritelno osven che niama nakazatelni, ti namaliat i lihvata. 2. Za korektni klienti sled vreme ti izdavat debitna karta s limiit ot 200 do 5000lv. Vsichko (pone pri men) - dokumenti, odobrenie i t.n. stana v ramkite na 30 min. Edinstveniat problem e s vnoskite. V smisul ako niamash bankova smetka i triabva da vnasiash parichkite cash se prigotvi za chakane na opashka v bankata. Tova e!



Тема Re: jet credit ili TBI credit?нови [re: Dessitaa]  
Автор kaaaaa (непознат )
Публикувано12.10.06 13:41



ЗА Ти Би Ай кредит мога да ви кажа че лихвите им са може да се каже нормалки, но имат и такси, които много оскъпяват, за 3 години кредит стоката се оскъпява с 50% за 2 год. с около 35% за 1 около 25%-като се включат лихвите и таксите, което е много повече от един кредит от банка например.
За картите за които казвате не са дебитни, а кредитни, които ако използвате знаете че имате лихви, само таксата обслужване на месец е 6лв., на транзакция 1,5лв., лихва 1,5% върху сумата, така че и те не са никак от най-изгодните....
За Джет не знам много но май напоследък имат по изгодни условия....
Със сигурност знам че на Юролайн, Euroline които са към пощенска банка условията са доста изгодни.....
Личното ми мнение по добре съберете някой месец по някой лев и без кредит, а ако е за по голяма сума от банка....
Успех на всички



Тема Re: jet credit ili TBI credit?нови [re: kaaaaa]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 09:17



Мога да ви кажа само за условията на Джет. Като оскъпяване не е толкова високо, т.е. още при сключването на договора клиента знае, какво ще върне. Има лихва за просрочие, но тя е законовата лихва ОЛ% + 10%. Няма проблем, ако вноската закъснене 2-3 дни. Картата е дебитна, т.е. парите в нея са на клиента, а не на Джет. Докато при кредитните карти, клиентът оперира с пари на кредитодателя и има доста скрити такси и комисионни за обслужване на заема впоследствие. Ако си клиент на Джет имаш по-добри условия, ако си плащал редовно и коректо е само в твой +.



Тема Re: jet credit ili TBI credit?нови [re: 6matka]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 01:46



Я ми кажете какви такси има при лизинг от TBI,че нещо не разбрах?Аз преди дни направих покупка от тях и ми казаха,че ще плащам по тази сума която са ми вноските всеки месец ,да кажем по 35 лв за 1 година и по 1 лв в Си банк за вносната бележка. За такси не ми казаха





Тема Re: jet credit ili TBI credit?нови [re: Mapия]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано17.12.06 10:24



Мария,това което са ти казали като вноски /има погасителен план в договора/ + 1 лв за вносна бележка,ще плащаш.Няма да има друго.Има такси,но те се калкулират във вноската,която фигурира в договора.Няма да има нищо допълнително






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.