Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 26.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: СПА хотел Катаринонови [re: Jena39]  
АвторGospodarkata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 17:30



Zdraveite,az sam ot Razlog i mnogo dobre poznavam Katarino SPA.Moga da kaja 4e v nego rabotqt samo profesionalisti kakto i maika mi koqto e Upravitel na mehanata v hotela.Za da e hotela 4 zvezden zna4i e takav i nikoi nqma pravo da govori obratnoto.Taka 4e ne slu6aite ostanalite prosto otidete da vidite Raq.





Тема Re: СПА хотел Катаринонови [re: Martu]  
Авторgospodarkata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 17:36



do Martu:da znae6 v hotel Katarino SPA ima super macki,imam nqkolko priatelki koito rabotqt tam:)6te ti haresa.Ednata mi priatelka raboti na recepciq,a drygata na lobi bara:)):)taka 4e kogato poiska6 zapovqdai,kakto ve4e kazah maika mi raboti tam,doskoro



Тема Re: В Отговор на : Я дай сега на българскинови [re: Tasha]  
Автор EasyBreezy (вятърничава)
Публикувано15.10.06 17:45



В отговор на:
---- До колкото знам и Англия и Бьлгария са даржави в които свободата на словото и начина на изразяаване са едно от човешките права и свободи, ....

Господине извода е от 1вото ми писмото триабваше да баде следниа: че дори в европейските столици нивото на обслужването не е на ниво, а ние искаме в нашата даржава свсичко да е ок!!!!дали знаете че световно известния и много скапи курорт вьв Франция е започнал свето развитие през 1910 година...замислете се в нашата даржава какво е било положението и кога всашност са почнали да се развиват нашите зимни курорти!!!!----


Ташке, виж се колко си неграмотна. Та ти имаш ли основно образование? Къде ще ти препоръчвам добри хотели, да ходиш да се излагаш? Е, освен ако целта ти не е да те Оправи някой Оправител

Ама там, дето ходя аз, Управителите не си падат по такива простовати моми като тебе И пак ще повторя - не те искам с цялата ти простотия да припарваш на готините места, където ходя аз! Виж, на Джена и на хора като нея спокойно мога да им дам конкретни препоръки и координати на бележка.

Та млъкни и не се излагай повече!

Talent will out

Тема Re: СПА хотел Катаринонови [re: Tasha]  
Авторgospodarkata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 17:45



skupa tasha,ako az bqh zle tozi forum nqma6e da sa6testvuva,prosto za6titavam ne6to i ti ne si 4oveka koito 6te dokaje obratnoto,6te te pomolq ako ima6 vuzmojnost razbira se da mi kaje6 nqkoi hotel ot tvoq krai,koito pone malko da prili4a na Katarino:):)tva e super trudno razbira se,no pone opitai,

P.s AA I o6te ne6to,togava 6tom katarino ne otgovarq na 4etiri te si zvezdi za6to e izbran za kompleks na 2005????



Тема Re: СПА хотел Катаринонови [re: gospodarkata]  
Автор EasyBreezy (вятърничава)
Публикувано15.10.06 17:48



В отговор на:
----P.s AA I o6te ne6to,togava 6tom katarino ne otgovarq na 4etiri te si zvezdi za6to e izbran za kompleks na 2005????----

Ха-ха! Ами например заради корумпираност на журито

Това е моят отговор на така зададения въпрос!

Talent will out

Тема Re: СПА хотел Катаринонови [re: Martu]  
Автор EasyBreezy (вятърничава)
Публикувано15.10.06 17:52



А дано да смогнеш, че да можем спокойно да ходим на почивка или в командировка в прясно обработените от теб хотели

И, моля, своевременно съобщавай за маршрута, за да си планираме пътуванията в съответствие с твоя график

Само в теб ни е надеждата!

Talent will out

Тема Re: СПА хотел Катаринонови [re: EasyBreezy]  
Авторgospodarkata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 18:08



do easybreezy:ami da moje i da si prav,moje i da gre6i6,to qvlenieto:korupciq"e dosta populqrrno v BG!No neznam dali nqkoga si u4il,ili pak nqkoi te e u4il,4e FAKTA si e fakt(istina),taka 4e bez zna4enie e tvoeto mnenie,nai-vajnoto e 4e 4-zvezdnata perla na Ugozapada e 4-zvezdna perla i na Balgaria!!!



Тема Re: СПА хотел Катаринонови [re: Gospodarkata]  
Авторsame shit (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 19:47



kaseeeeeeeeeeeeeee .. lelelel .. haide de .. govorete gluposti pak .. ili veche se izcherpahte ... alelelel kolko ste zagubeni .. ohhh ..





Тема Re: СПА хотел Катаринонови [re: EasyBreezy]  
Автор lilei (непознат)
Публикувано15.10.06 22:14



Да поясня само.
Катарино не е избиран за комплекс (хотел) на годината ,а за сграда на годината. Това са две различни неща. Не бъркайте двете понятия и не водете безсмислени спорове.



Тема Re: do gospodarkataнови [re: gospodarkata]  
АвторTasha (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 23:28



huh ako pro4ete6 vsi4kite mi komentari 6te razbere6 4e i az podkrepiam katarino...

zletata vav foruma sa tezi koito znaiat samo da opluvat tova koeto e naprveno s mn trud




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.