Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 06.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПИРОГОВВВВВВВ  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 15:57



Ако искаш барзо да умреш иди в Пирогов.
Доктора в спешното докато те приема си играе шах на компютъра,а след като те оперира и отстрани здравите органи вместо болните до дни си мъртав.
Да не ти се налага да стъпваш там, явно това е политика за бързо намаляване населението на страната.





Тема Re: ПИРОГОВВВВВВВнови [re: Eли]  
Авторlinda (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 19:09



Tava e napulno vqrno!Tamoshnite lekari sa pod vsqkakva kritika!S pacientite se durjat yjasno!Qd gi e che si tam!!!Vqrno e che iskat da ponamalqt naselenieto!





Тема Re: ПИРОГОВВВВВВВнови [re: linda]  
Авторtyiti (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 11:09



и аз съм съгласен с вас,отивам вчера да видя баба си,а те я вързали на едно легло и никои не се интересува една чаша вода да и даде от свиждане до свиждане,та така и не разбрах логично обяснение за връзването,много се отвивала и ставала,4е то като я боли нема да си лежи мирно я,а те да се сетят нещо успокоително да дадът вместо да връзват





Тема Re: ПИРОГОВВВВВВВнови [re: Eли]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 18:32



Как можа да кажеш подобно нещо? А къде смяташ, че е "по-безопасно"?



Тема Да ви е сладка здравната реформанови [re: Mилeнa]  
Авторд-p Гняв (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 18:56



Ха така, като надигах глас в началото на годината, че Гайдарски и комунистен съсипват медицината и ни орязаха заплатите с 60 процента мълчахте. Никой не му пукаше, че ни плащат по-малко, отколкото на продавачка в зарзаватчийница. Яжте сега горчивите плодове на здравната стратегия.





Тема Re: Да ви е сладка здравната реформанови [re: д-p Гняв]  
АвторBOBO (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 00:05



Прав е доктор Rage,няма за какво да му се сърдите на Пирогов.Защото като
заумирате там помагат,за добро или зло.Що не ни карат линейките пред здравното министерство,а!?В Пирогов неотложната медицинска помощ
все още е БЕЗПЛАТНА и помага,за толко пари,такова обслужване.На който не му изнася
да заминава в Torax,или при Чирков.Там усмивка от сестра струва 70лв,
а да се разминеш с доктор по коридора-100лв.Така че не лайте по Пирогов
а си опичайте акълите да не се стига до там.



Тема Re: Да ви е сладка здравната реформанови [re: BOBO]  
Авторriki (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 22:34



на какъв се правиш пак ти бе





Тема Re: Да ви е сладка здравната реформанови [re: BOBO]  
Автор Condor (минаващ)
Публикувано02.10.06 11:39



като си плащаш редовни здравни осигуровки очакваш поне като се наложи да се погрижат за тебе.на мене ми се случи в 2 през нощта да ме изсипят там с остър корем и влизайки вътре една купчина доктори и сестри съвсем спокойно ПУШЕЙКИ ЦИГАРИ в коридора ме изгледаха с нескрит интерес как баща ми ме влачи по коридора щото аз от болка дори не можех да се изправя.и само една мърла се смили над мен и издухвайки дима в лицето ми ни посочи кабинета пред който трябва да чакаме!!! ебал съм ги в спешната медицина 2 пъти колабирах от болка а трябваше да чакам да прегледат на няква бабичка порязания крак!!!! после вътре доктора ме пита единствено пил ли съм алкохол и ми забиха една инжекция аналгин и ме изхвърлиха пак в коридора да се гърча докато отминат болките.
после като отидох на лекар на следващия ден и ми каза че с този преглед който са ми направили дори не са се сетили да ме проверят за възпален апендикс и ако е бил наистина възпален е можело да изляза да направя 2 крачки и там да си остана!!!!!!!!!!!!!!


тия мърлячи са срам за професията си и трябва да бъдат съдени до дупка.



Тема Кондорчето е безименен геройнови [re: Condor]  
Авторд-p Гняв (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 21:08



Е, не го вземай толкоз навътре, ти си безименен герой на прогреса. Мисли за себе си като за войн на бойното поле, който с мъките си някой ден ще докаже, че системата е силно недофинансирана, а жалките 4 процента здравна осигуровка, (каквито няма никъде в Европа), некви левчета на година, дето не могат да се сравняват нито с Гражданска отговорност, още по-малко с Автокаско - а тук става дума за човешки живот, мамка му! - са комунистически популизъм. Още много такива като теб ще се мъчат и умират, докато везните наклонят в правилната посока. Напред, юнаци!





Тема Re: Да ви е сладка здравната реформанови [re: д-p Гняв]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 15:22



А какво ме интересува мен кой колко взима (колкото и гадно да звучи)
всеки месец като пич си плащам здравните осигуровки и никой не ме пита дали съм съгласна
няма проблеми не ми дърпайте осигуровки аз ще ходя на частно и без това си го плащам!
кой какви проблеми си има със здравната реформа си е негов проблем аз плащам и изисквам защото някое лекарче или сестра като дойдат при мен не ме питат дали съм взела заплата и колко ами искат да бъдат обслужени.
Проблема не е в парите проблема е в хората!
докато искат подкупи и се чудят как да завлекът който сварят ще е така лекарите вече не са лекари а търговци!
Жалко за болните ама хора вземете се в ръце като ви се случи нещо такова съдете ги до дупка рано или късно някой ще изгори и другите ще иамт едно ан ум




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.