Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 18.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано14.03.04 08:56



Български Пощи-БП, ДА мошеници са и не само,

но са и престъпници, защото да отвориш писмо или пратка адресира до друга личност от твоята - Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ !!!!

Това, че в нашата страна не се преследва и не може да осъдиш никого не значи, че е престъление и то голямо!

Защо ти трябва да отваряш едно писмо само и само, защото е пратено от чужбина и се очаква да има нещо качествено и интересно предназначено за подарък на роднина или приятел на подателя?????????
Защо трябва да отварчш писмо, в което има само една КАРТИЧКА, малко ПИСЪМЦЕ и едно CD!
О.К. бе простако пощаджия вземи си СД-то, ама защо не изпратиш картичката и писмото на посочения адрес????????????
Не той ще си вземе СД-то, защото после ще се фука на приятели те си, че тук няма никъде като неговото, А КАРТИЧКАТА И ПИСМОТО ЕСТЕСТВЕНО СА ЗА КОШЧЕТО ЗА БОКЛУК В ЪГЪЛА!!! А това, че някой има рожден ден и очаква подарък, който му е обещан, няма кой да мисли, защото няма мисъл, няма мозък и най-важното НЯМА МОРАЛ!!!

Еми това е проблем само на емигрантите като мен, така че много-много не е интересно за другите, но за мен е важно!!! НЕ, че не мога да изпратя същото с по-скъпа поща 2-ри път, но датата на рождения ден вече е отминала и след дъжд качулака!

Мога само да пратя едно послание до БП - ами а дано се накрадете мама ви дееба ненаситна, а дано се замогнете с подаръците, които крадете, само че един ден като ме удари сачмата ви правя на луди и щастливи!!!

Извинявам се на тези, които съм раздразнил с този постинг, но трябва да се знае що за стока сме!!!

That's BULGARIA


It's yours! Love it!

Тема Позната история,но...нови [re: Kykepa]  
Автор China (разтревожена)
Публикувано15.03.04 12:25



В обратен ред.Аз пратих мартенички на дъщеря ми 20 дни по рано ,но тя така и не ги пилучи.

''Мисли...,след дъжд винаги изгрява слънце''


Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови [re: Kykepa]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано15.03.04 16:29



Да живее българщината, както се казва.
Използвай ДиЕйчЕл или други куриери.
За по-сигурно.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови [re: Kykepa]  
Авторchat (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 17:33



Приятел ми изпрати от Италия малък коледен подарък (говоря за коледа-нова година 2003). Не го получих .... досещате се, че проблемът не е в италианските пощи



Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови [re: Kykepa]  
Автор Mave_rick (Малиии)
Публикувано17.03.04 02:08



Хе ... на мен писмата ми от повече от 3 години ми пристигат ОТВАРЯНИ ама пристигат (повечето), може би защото ги изпращат като препоръчани и няма как да се подпишат вместо мен.

К'во да се прави, все пак живеем в България



Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!!нови [re: Mave_rick]  
Автор diesel power (нафтова печка)
Публикувано17.03.04 10:36



Ей, м@ма му дейба, не мога да разбера кой какво толкова го интересува какво пише в писмата ти?!?
Айде да беше колетче да речеш, че ще краднат нещо, ми то писмо!

аз мойта кола откак я имам само доливам по малко нафта, а бензина още не съм й сменял...


Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!! [re: diesel power]  
Автор Mave_rick (Малиии)
Публикувано19.03.04 00:18



Даже веднъж един приятел беше написал на плика "Вътри нема пари", и пак пристигна отваряно :(
За колетите разбирам - отварят на митницата (т-ва е по закон) ама за писмата няма такова нещо !



Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!! [re: Mave_rick]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано20.03.04 03:52



Абе к'во да правиш?!?

Няма оправия!
Няма къде да се оплачеш, няма кой да ти вземе молбата на сериозно!!!Всички си траят, защото не могат да променят нещата с нищо!?!?

За това сме всички на този хал!

That's BULGARIA


It's yours! Love it!

Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!! [re: Kykepa]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано05.04.04 00:27



Да бяха само така само с пратките от 4ужбина!Те и вътрешна кореспонденция не доставят!
Пуснахме пратка(малък пакет)от провинцията до София през февруари.И я пратихме наро4но на адреса на фирмата на приятели.Уж да не крадат като не е 4астен адрес.ПОЗНАЙТЕ ДАЛИ Е ПРИСТИГНАЛ ПАКЕТА .Ве4е сме април!
А други слу4аи колко знам...Как от Русе до Варна се губят пратки...защото им се били отворили вратите на камион4ето с поЩата и два 4увала изпаднали по пътя ХА-ХА(някой да вярва на това!)Оба4е ,когато се праща СЛЕДВАЩО писмо(ТОЗИ ПЪТ ПРЕПОРЪ4АНО)...ПАК НЕ СТИГА ДО ПОЛУ4АТЕЛЯ
И като подаваш молба да си ти върнат поне парите,за нещо,което си декларирал за 20 лева,полу4аваш 5,40!!!

Og din mor ogsaa!

Тема Re: Най-големите престъпници - БЪЛГАРСКИ ПОЩИ !!! [re: 3Be3ga]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано05.04.04 00:30



И по гореспоменатите при4ини ве4е НЕ ПОЛЗВАМ УСЛУГИТЕ НА БГ ПОЩИ!САМО 4РЕЗ КУРИЕРИ!ОТ ВРАТА ДО ВРАТА!Малко по-скъпо,но поне си спокоен!

Og din mor ogsaa!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.