Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 14.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дон Вито-Дон Корлеоне  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 15:29



Преди няколко дни се излъгах за пръв и последен път да поръчам пици за вкъщи от "великата" пицария Дон Вито!Когато получих поръчкта изненадата ми беше доста неприятна от големината на пиците.Оказа се ,че "голямата" пица според стандарта на заведението е с големината на децките в останалите пицарии.В последсвие потърпевши ми споделиха, че имало огромна разлика в грамажа на порциите за вкъщи и на място.Не виждам логиката на тази политика,при условие,че в цените няма некаква разлика!



Тема Re: Дон Вито-Дон Корлеоненови [re: Taня]  
Авторvida (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 20:41



нищо чудно, редовно ходех да ям там, защото е до нас, но стига толкова- от цялото им меню единствено някви броколи стават за ядене, всичко друго- и пици, и салати са абсолютно безвкусни. За сметка на това пък порциите са много малки, а цените- доста високи за бълвочите, които готвят ;). имат промоция към всяка пица- безплатна бира, ама тая бира не става за пиене, вервай ми



Тема Re: Дон Вито-Дон Корлеоненови [re: Taня]  
АвторBитko (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 18:53



Няма много алтернативи около нея - съответно качеството е станало под всякаква критка:
- повторно използване на чаши от айрян
- дрисък след пици
- вмирисани крилца и скара
- недопържени сусамови филенца



Тема Re: Дон Вито-Дон Корлеоненови [re: Taня]  
АвторKлep (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 09:17



Искрено блафодаря на всички че ме предпазихте от тази пицария и неприятности! Да сте живи и здрави и дано има все повече съвестни като вас които да споделят опита си тук в този клуб за това за което е създаден и все още е останало от "черните списъци"! Благодаря ви защото исках да поръчам храна за вкъщи и потърсих в гугъл "пици доставка" и естесвено се натъкнах на това заведение в един от първрите резултати на търсачката. Ако не бях преди това хврълила око на темата то може би щях да имам доста голями разправии с кпаризните ми гости които са "от висшата класа" - един колега на мъжът ми по-висшестоящ раздава го шев на отдела им и жена му!!!
Благодаря!



Тема Re: Дон Вито-Дон Корлеоненови [re: Kлep]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано23.07.07 08:51



егати и нескопосания спам. кво е това вишо общество дето му поръчваш пици за да да не се изложиш. Аман от нещастници.........................

Господ не играе на зарове


Тема Re: Дон Вито-Дон Корлеоненови [re: CoлтaнГpиc]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано27.07.07 03:21



Нещастник ,ама е шеВ



МНОГО ОПАСЕН,МОЖЕ БИ ЛУД


Тема Re: Дон Вито-Дон Корлеоненови [re: CoлтaнГpиc]  
АвторKлep (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 19:18



Вишсе а не от бедняците като тебе щастливи но бедни...



Тема Re: Дон Вито-Дон Корлеоненови [re: Kлep]  
Автор CoлтaнГpиc (от Волтар)
Публикувано02.08.07 09:45



айде де кажи сега от коя пицария поръча на виШСе-то общество, че да знаем и ние бедняците като се позмогнем от коя пицария да си поръчваме.

Господ не играе на зарове



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.