Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 01.07.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Евроком доставят ... и те не знаят каквонови [re: Blake]  
Автор RepeatableRead (transactional)
Публикувано11.09.06 11:59



Вече пуснах заявката за включване. Ще видим какво ще стане.



Тема Re: Евроком доставят ... и те не знаят каквонови [re: kpokoжaбъл]  
Авторbultra (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 17:02



Само споделям опит



Тема евротурсат(интернет доставчика им се казва естнет)нови [re: rpoycep]  
Автор Desenchante (une chevalier)
Публикувано14.09.06 11:11



евротурсат сладурите са същите помияри ... същите глупости - като има проблеми да ходя да подавам жалби, да съм се бил оплачел официално, проблемът бил при мен (идваше брум по масата на кабела и се усилваше през PC-то и после още от усилвателя и един смешник от офиса им седи и ми обяснява - това е от вашия усилвател, ако го изключите ще видите, че ще спре! ех да му еба майката, как позна, че ако изключа усилвателя и ше спре брума! 1 месец докато пратят техник да сложи един сепаратор...)

та кабелните оператори очевидно масово са неприятни. някой беше споменал по-горе lannetbg, които са бикновено квартално LAN-че. аз съм към тях и съм що-годе happy, само дето на всяка буря спира интернета, през събота и неделя нямат ефективен съпорт и всъщност ако изгърми събота сутринта, чак в понеделник има нет. а шефката два пъти съм й звънял и двата пъти беше в отпуска и двата пъти ме информира, че "нали се сещаш, че всички са си тръгнали от работа и няма на кого да се обадя ... обади се в понеделник сутринта ...". мила женица

Благородникът има само една дума и аз ви дадох своята


Тема Re: Евроком доставят ... и те не знаят каквонови [re: rpoycep]  
Авторxмм (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 21:35










Тема Re: Евроком доставят ... и те не знаят каквонови [re: bultra]  
АвторKиминa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 22:33



А приратите интернет ли точека или тиви!?



Тема Re: евротурсат(интернет доставчика им се казва естнет)нови [re: Desenchante]  
АвторПинokия (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 22:36



а ти си луд аз щях да се оплача в комисията за защита на потребителя и да ги сменя! Знаеш ли колко пачки натрупала милата женица от тебека... да се шлая по Банско насам-натам
Всъщност не е късно и нея да я... отсранят... и да ви купи Глобалния доставчик ЕКК



Тема Re: Евроком доставят ... и те не знаят каквонови [re: xмм]  
Авторdesenchante (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 23:39



брутално



Тема Re: Евроком доставят ... и те не знаят каквонови [re: rpoycep]  
Автор цвят_ (непознат )
Публикувано18.10.06 02:47



Не знам дали е една и съща фирма.....но тези от Евроком са леко ужасни....преди седмица ми се развали модема....не съм го удряла с нищо......не е гърмяло....той некъв китайски ......с момчето по телефона се разбрахме да го нося в сервиза.....и там се установи, че работи само през USB, да ама аз не искам така да ми работи......и се почна една.........да съм платяла 90 лв и нов ще ми дадат.......казах им, че не са добре.......и да ми кажат къде им се намира шефа, че тоя разговор не ме задоволява......намерих шефа....той малко не беше в час, но взе едно много трудно решение.......да оставя модема за ремонт......отивам оставям модема.....и питам няма ли да ми дадат друг......защото нали съм си платила нета....опааааааааааа.......нямало такава практика......абе ужас......в договорът пишело до 3 дни ала бала......викам си ейййййй.....пак ще ходя да се обяснявам на шефа.....добре, че младежа, чиито нерви късах измъкна от един шкаф един модем
Вече цяла седмица никой не ми се е обадил да ми каже какво става .
За пояснение...модемът е техен.....имам договор , в които поне така пише....също там пише, че аз трябва да го платя САМО ако съм го увредила умишлено или съм го отваряла.....
Иначе младежите от поддръжката си вършат работата.......но тези които клецат по офисите са много далече от всичко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.