Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 19.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Данон лъжат в грамажа!!нови  
АвторБивш фeн (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 14:55



Да благодарим на Данон за новата опаковка на DanUp! 20 грама по-малко съдържание срещу 25 стотинки повече. Новата опаковка е от 270 грма, старата от 290, да не споменавам, че е била и 300 грама (кой ли ще забележи 10 грама по-малко?!). И това ако не е кофти стратегия. Тези хора си мислят, че както може във Франция да се купуват млекца от по 25 грама така и в България потребителя би се изкефил на подобно нещо. Не е редно господа, да влагате толкова средства за PR на новата опаковка, от която ще печелите повече, давайки по-малко. Ако имате финансови проблеми помислете какъв нов продукт да предложите на пазара за да привлечете повече потребители и да им задоволите максимално потребностите, а не да намалявате разходите си за единица продукция, влагайки по-малко съдържание. Ако новата опаковка ви е по-скъпа защо я правите? Това е изтъркан номер вече. С всяка нова опаковка Данон намаляват грамажа си. Добре тогава. Ние пък ще намалим потреблението си. Успех!



Тема къде точно са излъгали с грамажа?нови [re: Бивш фeн]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 18:01



че не разбрах?
На опаквоата пише 290 грама а млекцето е 270 ли? Не можах да разбера!



Тема Re: къде точно са излъгали с грамажа?нови [re: Пипи]  
АвторБивш фeн (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 15:42



Не съм седнала да меря колко е действителния грамаж :)) Става въпрос за това, че един и същ продукт се продава в момента в 2 опаковки, по-малка, която е по-скъпа, и по-голяма, която е по-евтина. Нямаше да ми направи впечатление, ако двете опаковки новата и старата не седяха една до друга в хладилната камера в магазина. От данон да се бяха сетили да изтеглят старата опаковка да не се продава на пазара, така хората нямаше да имат какво да сравняват и надали някой щеше да си спомни колко грама е била старата опаковка...



Тема Re: къде точно са излъгали с грамажа?нови [re: Бивш фeн]  
Автор pipinela_ (непознат)
Публикувано03.06.06 21:51



E, koj bi si kupil po-skypata kato ima po-evtina? Qvno ne sa syvsem ednakvi ne6ta. Sorry za latinicata ama ne mog ada vklju4a kirilicata na PC-to



Тема ми значи не лъжат ма скъпанови [re: Бивш фeн]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 20:35



просто ти се мислиш за прецакана. Ама ако спреш да купуваш, цените ще паданат!



Тема Re: къде точно са излъгали с грамажа?нови [re: pipinela_]  
АвторXe;лoy Moтo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 20:38



Хелоууу. хелоууу, райт ин сайрилик, оър ю върън'т ат фирс кляс енд дъ чарактерс ийз ънноън фор ю!?



Тема Re: къде точно са излъгали с грамажа?нови [re: Бивш фeн]  
АвторMЯУ (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 15:10



Това дето го продават и това дето го пише на шишето са си едно и също нещо.А това ,че ти се вижда скъпо или недостатъчно не е причина да ги обявяваш за лъжци.Щяха да лъжат ако бяха написали 200 , а продаваха по 180 ,но в конкретния случай не става дума за подобно нещо.



Тема Re: Данон лъжат в грамажа!!нови [re: Бивш фeн]  
АвторMapиeтa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 22:48



А пък аз си купих едно айрянче от 300 гр ЕКЗАКТЛИ, не на Данон а на друга фирма забравих и името и струваше 70 ст.
Излъгана ли съм или прецакана!?



Тема То само Данон да беше.........нови [re: Бивш фeн]  
Автор morskavalna (морско чедо)
Публикувано06.06.06 19:15



Ама не.Всичко вече е с намален грамаж.Ако не те "пернат" в грамажа,очаквай ниско качество или стоки с изтекъл срок,пък с дата 2/3 дни напред.Колкото и абсурдно да звучи,започнах да се връщам в годините на баба ми и да си квася мляко.Купувам си месо и си го меля у дома,защото ме е страх да ми го смелят в магазина на кайма.За съжаление списъка с нещата,които започнах да правя у дома се попълва почти всеки ден с нещо.Много ми е неприятно,защото ми отнема от малкото свободно време,което имам.Единствения плюс е,че поне знам какво ям








Тема Re: То само Данон да беше.........нови [re: morskavalna]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 21:11



ама това че са намалили грамажа не значи че са те излъгали а че са в рецесия




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.