Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 23.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема izmami me Bednikov!!!нови  
Автор izmamenot2OO1 (непознат )
Публикувано18.04.03 15:03



Znaete li koi e toi?? Vode6t po kanal 2001!!! Ama 4ovek ot ot4aianie kakvo li ne pravi.. Tova be6e moiata vina- 4e se doverih na takuv 4ovek, koito niama svian i pripisva edin kup fal6ivi diagnozi na horata, pod predtekst, 4e niama da se izlekuvat, ako ne otidat na le4enie pri nego!!! Tozi po4ti me pogreba be hora- dadoh edin kup pari za telefonni smetki i sled tova za izsledvania. Okaza se, 4e imam suvsem nevinen problem sus stomaha... Kakvo da vi kaja - NE SE DOVERIAVAITE NA EKSTRASENSI



Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: izmamenot2OO1]  
АвторRAZKAJl DE (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 14:03



RAZKAJI PO-PODROBNO DE! Plus tova, toi vinagi moje da kaje - "Ne sum gi prinujdaval da mi se obajdat..."



Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: RAZKAJl DE]  
Авторizmamenot2OO1 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 17:18



Emi da- prav(a) si.. No predstavi si, 4e i ti opita6- edva li ne ot lubopitstvo!!! I ti kajat, 4e edva li ne si za pogrebvane.. Vseki normalen 4ovek bi se upla6il, a az se upla6ih bezumno! I si napravih edin kup izsledvania, koito mi struvaha dosta solidna suma. I kakvo se okaza- EDNA GOLIAMO NI6TO!!! Za6to e nujno da laje tolkova naglo???



Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: izmamenot2OO1]  
Авторjana (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 11:15



i az vednaj se obadih, no kato chyh kakvi glyposti mi kaza daje nepovtorih , laje i to mnogo naglo



Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: izmamenot2OO1]  
Автор Byd™ ((Nyakoj))
Публикувано27.04.03 22:35



Абе, хора, вие нормални ли сте въобще ?????????

Екстрасенси ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
Канал 2001 ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

направо нямам думи................................................
че вие скоро и в алхимия ще повярвате бе...........


Простотията по принцип се усеща от далече, ама в BG нищо не може да ме учуди вече.... щом и "Риск печели, риск губи" (известен още като "Клуб на слабоумните идиоти") има зрителска аудитория, що и Канал 2001 да няма - аз това съм го разкарал от програмите ми на TV-to, щото иначе рискувам, ако случайно попадна на него да си потроша телевизора от бяс.....



Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: izmamenot2OO1]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 10:41



Имате един основен проблем и той е, че изобщо гледате бозата наречена канал 2001. Другото е следствие от това.



Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: Byd™]  
АвторDlM (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 15:02



Evala brato! Ami idi im obiasniavai na "horata"...kvi sa i kvo da gledat...



Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: izmamenot2OO1]  
Автор terminator 3O3O (my life is well)
Публикувано17.05.03 16:46



ti si ebati maloumnoto kopele, znam go, zashtoto sym ekstrasens 4estno, ako si naprawish test za inteligentnost shte widish, 4e sym praw.



Тема Re: izmami me Bednikov!!!нови [re: terminator 3O3O]  
Автор terminator 3O3O (my life is well)
Публикувано17.05.03 16:50



Oswen towa si mnogo slaboharakteren, 4ustwam go s moite ekstrasensorni wyzpriqtiq, ako ne wqrwash zapishi si 4as pri psiholog. Ti si we4e pod moq wlast i ti narejdam da mi otgoworish w tozi forum, ina4e shte te spoleti golqma beda, ne te sywetwam da predizwikwash sydbata.



Тема ти пък!нови [re: Byd™]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано19.05.03 14:04



как може да го махнеш бре - такова забавление не може да видиш дори при Къци... жалко само, че се махна оня пламенния пич, та сега трябва да го търся по СКАТ :-)))))))


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.