Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 23.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ти май си си сбъркал професията...нови [re: 3aпoзнaт]  
Авторвъзпитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 17:50



я кажи как превъзпита биячите сигурно още те болят кокалите след превъзпитанието



Тема Re: ТАКСИ ОК СУПЕРТРАНС С 7436нови [re: БЪP3AЩ]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 12:15



BRAVO!



Тема Re: ТАКСИ ОК СУПЕРТРАНС С 7436нови [re: БЪP3AЩ]  
Авторyмopeнa oт пpocтoтии (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 15:26



Аз веднага и друг пример мога да дам точно за фирма ОК Супертранс. По принцип ползвам само тях, но съм случвала, макар и рядко, на големи простаци измежду техните шофьори. Преди няколко месеца от улицата пред нас си хванах такси на гореспомената фирма за сравнително дълъг курс. Първо шофьорът ме информира, че сме щели да минем да вземем и приятелката му, която живеела съвсем наблизо. Аз не бързах, проявих човещина и се съгласих. Като започнахме да обикаляме из пресечките обаче и особено когато спряхме пред входа да я чакаме, не издържах и му направих забележка, че поне можеше да спре таксиметровия апарат. Той най-нагло ми заяви, че ще ми приспадне от сумата, щом толкова съм се притеснявала, а на всичкото отгоре ми говореше и на "ти". След като приятелката му се качи, най-накрая тръгнахме в посоката, за която аз се бях запътила. Обстановката дотам в таксито беше вече въоръжен до зъби неутралитет. Пред адреса вадя пари да плащам, оказва се обаче че той нямал да ми върне. След кратък спор шофьорът реши да ни закара всички дружно до най-близката бензиностанция. Там спря пред входа и ми заяви, че трябвало да ида да разваля парите. Аз му репликирах, че аз имам пари да му платя, той няма да ми върне, така че ако някой ще ходи да разваля, това е той. Стигнахме почти до бой. След куп псувни и ругатни по мой адрес и жените като най-наглите животни, населяващи планетата Земя, той най-накрая излезе и развали сумата, след което ми върна дължимото. Излязох от таксито още там, макар че беше редно да ме закара обратно на адреса. Но нямах нерви вече да го изтърпя това. Отидох до блока пеша, като за капак валеше. Бях толкова вбесена, че дори не се и сетих да погледна номера на таксито и да звънна на дисперечката да го насоля, както си заслужаваше - чак после се сетих. Това е поредният пример за мен за ужасно некадърното обслужване, което се шири на територията на цяла България - и то не само в този сектор. Примери с лопата да ги ринеш.



Тема Re: ТАКСИ ОК СУПЕРТРАНС С 7436нови [re: yмopeнa oт пpocтoтии]  
Автор3aпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 16:59



Може би е същия намусен, обиден от хората и живота олигофрен, който обикновено кибичи на Лъвов мост, с който два пъти съм се возил и два пъти - с проблеми и разправии (това, че вози със себе си приятелката си изобщо няма да го коментирам). Това нагло говедо хем не е трябвало да става шофьор на такси, хем е явно е връзкарче в ОК Супертранс защото след моите оплаквания до фирмата го гледам, че продължава да си кибичи на Лъвов мост.

(опитвам се да се сетя какъв му беше номера, но в момента ми убягва - седемстотин и нещо беше... като го мерна пак - ще го запомня и ще го напиша тук да го знаете и да не се качвате при него)



Тема Re: ТАКСИ ОК СУПЕРТРАНС С 7436нови [re: yмopeнa oт пpocтoтии]  
АвторБъpзaщ (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 16:50



Искренно ти съчувствам. Въпроса е във възмездието.Няма никакво съмнение,че подобна случка ти скапва целия ден, може дори да ти обърка плановете,за настроението до не говорим...Не съм убеден,че има някаква полза да се жалваш някому...какво ще стане?Другарско порицание?



Тема Re: ТАКСИ ОК СУПЕРТРАНС С 7436нови [re: Бъpзaщ]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано09.07.06 09:26



Ако се жалваш, това значи че все още имаш надежда някой да оправи нещата. Как ще ги оправят си е тяхна работа. След това е редно те да ти се обадят и поне да ти кажат нещо от сорта, че няма друг път да правят така.

Ако не се жалваш вероятно вече си приел, че всички са маскари.





Тема Re: ТАКСИ ОК СУПЕРТРАНС С 7436нови [re: БЪP3AЩ]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано12.07.06 18:52



А аз почти си изпуснах самолета, защото след три обаждания не се появиха на адреса, както бяха обещали. Писах тук, но веднага се намериха хора да кажат, че не вярват.





Тема Re: ТАКСИ ОК СУПЕРТРАНС С 7436нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор3aпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 16:57



Вярваме ти, защо да не ти вярваме? А ти между другото така и не разказа подробности.

И най-важното - оплака ли се все пак във фирмата или не?



Тема Re: ТАКСИ ОК СУПЕРТРАНС С 7436нови [re: 3aпoзнaт]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано17.07.06 15:13



Разказах с пълни подробности в отделна тема преди няколко месеца, но точно тогава се намериха хора да кажат, че лъжа. Защото същото се случи и на едно момиче, което пътуваше със сащия полет като мен - обадило се, но не отишли на адреса; така се запознахме с нея - и двете тичахме да го хванем в последната минута. И двете бяхме извикали ОК супертранс.

Във фирмата не съм се оплаквала, защото останах известно време в чужбина, а после вече прецених, че е късно, но пуснах тема тук, за да знаят хората. Който иска - нека вярва; който не - пожелавам му да НЕ изпада в подобна ситуация, за да се убеди.

Послепис: Обективността изисква да призная, че с малки изключения не съм имала особени оплаквания по време на другите си контакти с фирмата. Може би наистина трябва да се оплакваме официално - има вероятност да има няколко мърши в статодо, които развалят имиджа на цялата компания, и предполагам, че шефовете ще бъдат заинтересувани да знаят, за да не вредят на бизнеса им.

Редактирано от Prof.McGonagull на 17.07.06 15:15.



Тема Re: ТАКСИ ОК СУПЕРТРАНС С 7436нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор3aпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 17:13



Специално за ОК Супертранс е вярно, че оплакванията със сигурност помагат както на фирмата, така и на клиентите да се подобрява качеството.

Ето ти един случай: един мой приятел преди време ми се оплака, че е много недоволен от работата на окейците - винаги когато поръчва такси то или изобщо не идва или идва с огромно закъснение. И аз го питам: и ти кво? оплака ли се? А той ми отговаря: А, за кво да се занимавам, само да си късам нервите и да си губя времето с идиотките, които вдигат телефоните. И аз пак го питам: Добре, де - не си ли губиш времето и не си ли късаш нервите, когато си поръчваш такси? Ми късам си ги, ама после си го изкарвам на операторката. Е, успях да го убедя да се обадим на телефона за оплаквания и кво се оказа: адресът му е грешно въведен в компютьра и почти всеки път таксито отивало на съвсем друго място, чакало, чакало и си тръгвало. След като поговорихме с инспекторите и им обяснихме точно къде живее моя приятел техните специалисти коригираха адреса и оттогава всичко е наред.

Та за това казвам - обаждайте се на телефона за оплаквания - има файда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.