Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 20.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Biometнови  
Авторm (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 14:12



Naskoro patuvah do France s Biomet - liniqta do Madrid. Poneje patuvaneto mi trqbvashe da se organizira za mnogo kratko vreme edinstveno te pasnaha kato data za tragvane. Iskreno vi savetvam izberete vsqka druga firma, no ne i tazi ako ste reshili da patuvate s avtobus. Parvo nqmaha pravo da vlizat v grada, do koito beshe bileta mi, a ostavqt patnitzite po magistralata s preduprejdenieto "Ako ima politzai nqma da sprem" Ako nqma koi da vi vzeme ot tam s kola ste imate dosta nepriqtnosti. Vapreki ugovorkite po telefona edna jena svaliha na 20 km ot ugovorenoto mqsto s izvinenieto "Ami nie se zaprikazvahme tuka..."
Patuvala sam s Air Kona, Odans i Karat - C predi tova takova obslujvane ne sam srestala. Avtobusite na tezi firmi spirat absolutno legalno v samiq grad. Predlagat kafe, polzva se WC /koeto za takav dalag pat e zadaljitelno/ dokato v avtobusa na Biomet za takiva udobstva ne stava i duma. Vapreki 4e ima WC tq ne se polzva ot patnitzite. Za nestastie kupih dvuposo4en bilet i se povtoriha mnogobroinite obajdania do shofiorite po telefona ot kade to4no ste ni ka4at v kolko 4asa i t.n. V kraina smetka tzenata na bileta vi ste sko4i dosta sled kato pribavite i prevoza do nqkoq 4ast na magistralata i telefonnite razgovori. I za nakraq...na vrastane edin ot shofiorite mina s edna plastmasova 4ashka, v koqto vseki patnik trqbvalo da pusne po 3 evro za da ne spazali te prestoi ot 8 h na patia.
Estestveno 4e nikoi ne mi e vinoven 4e na tqh sam se sprqla … prosto vi savetvam izberete drug prevozva4.



Тема Оплаквай се на български ма краво!нови [re: m]  
АвторKyдaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 21:59



какво си се разлаяла на тая латиница!? Азбука немам ме ли си, или ти не си ходила на училище!? да беше си останала такава неграмотна във франция!



Тема Re: Biometнови [re: m]  
Автор SoulMate (masterplan)
Публикувано24.03.06 12:54



za da ne spazali te prestoi ot 8 h na patia.

Другото го разбрах, но това ме затрудни..



Тема Re: Biometнови [re: SoulMate]  
АвторПyлaнa 3ayep oт Щyтrapт (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 21:54



Ти да не би да си се опитвала да го четеш!?



Тема Re: Biometнови [re: m]  
АвторO (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 22:24



AZ NESAM IMAL PROBLEMI S TYAH NO TOVA SIGURNO E OT SKORO NO!!!!!!! VNIMAVAITE KATO PATUVATE V NYAKOI FIRMI IMA PRESTAPNI GRUPI NA KOITO CELTA IM E DAVI OBERAT A I PO LO6O VEDNAG EDVAM IZBYAGAH TO E DALGA ISTORIYA OT KOYATO MOGE DATI NASTRAHNE KOSATA NAI DOBRE SAS SAMOLET E MALKO PO SKAPO NO BARZO I BEZOPASNO.



Тема лай на български ма кучконови [re: O]  
АвторKaka cия (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 15:34



Много си проста. Никой няма да ти чете драсканиците. Освен това си смени клавиатурата с такава дето имащ работещ капс лок. В Българския ези, всеки който е ходил поне в 1ви клас, знае, че има малки и големи букви. Ти явно си изпуснала това нещо от училище. Кво ми се правишщ на важна!?



Тема Re: лай на български ма кучконови [re: Kaka cия]  
АвторFn (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 16:37



Ох боже, намерило се кой да дава акъл!!!



Тема Re: лай на български ма кучконови [re: Fn]  
АвторKykлa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 14:50



Минамерила се е дедна патриотка поне. А ти коя защитаваш? Тая путкопродажница дето дава акъл на тоя измислен език ли?



Тема Re: лай на български ма кучко [re: Kykлa]  
АвторДpyraтa пaтpиoтka (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 17:21



А "патриотката" защо не вземе едно букварче да си прочете, като е такава патриотка, че да не се излага другия път с изречение от 4 думи, в което има 3 грешки...



Тема Re: лай на български ма кучконови [re: Дpyraтa пaтpиoтka]  
Авторpif (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 13:10



abe mnogo ste nervni a 6to taka




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.