Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 17.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сватбен център в Младост 4  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано13.04.06 13:57



Пускам тази тема просто за информация на всички,които са се засилили да посетят въпросното място,изпълнени с много положителни очаквания...
Преди няколко дни бях там заедно с двойка бъдещи младоженци.Разгледахме на вид приличния салон и до тук май бяха хубавите ни впечатления...
В сайта им е отбелязана любопитната подробност,че разполагат с рокли от всякакви размери за проба.Попитахме-оказа се,че има големи размери,но само за бременни.Номер 46 (!!!) при това.Не особено тактичната госпожица предложи на драго сърце да облече бъдещата булка в рокля за бременни...Дори не се и опита да се заинтересува какво търсим,как може да ни е полезна и все подробности,които смятам,че са от особена важност за подобно място.Врътна се и се затича да облича една бъдеща абитюрентка и една булка-размер-36...Аз самата съм обиколила всякакви булчински салони и магазини,които съществуват в София и смело мога да заявя,че в прехваления "салон" асортимента от рокли се изчерпва с най-обикновенните(за да не кажа нещо по-грубо) модели от "Пиротска".Костюмите за младоженци също бяха с размери-като за мънички момченца,цветовете и моделите бяха тип-Жан Пол Готие,крещящи,шармантни,екстравагантни....и всичко друго,но не и елегантни.Не искам да изпадам в подробности за всичко,продаващо се там,но като цяло,за мен "Сватбения център" е един обикновен провал.

Ако искаш да спечелиш клиента би трябвало да го обгърнеш с елементарно внимание.
Не всяка булка или младоженец са с размери на китайци и ако имаш поне малко мозък в главата си ще имаш на склад поне 2-3 рокли с по-големи размери.
Цените не са особено ниски-по-добре идете в някой елитен и утвърден салон и знайте за какво си давате парите.
Единственото предимство е това,че има всичко на едно място,макар и избора да е сведен до доста посредствени артикули.

Не искам никой да задължавам с горе-написаното.Мнението си е лично мое.Просто споделих...



Тема Re: Сватбен център в Младост 4нови [re: мeчичe]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 18:53



Ами ако трябва, някой да се погрижи с забременяването на булката и после няма да е проблем че роклята е за бременни.



Тема Re: Сватбен център в Младост 4нови [re: XaMaB2]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано14.04.06 15:26







Тема Re: Сватбен център в Младост 4нови [re: мeчичe]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано14.04.06 17:42



бе тва си е типична черта на БГ-търговеца - има 5 неща асортимент, и гледа на всяка цена да си ги продаде... пример - около нашия блок има няколко магазина за хранителни стоки, като най-близкия посещавам само ако никъде другаде няма това което търся... а защо е така ли? щото като вляза в магазин, обикновено търся нещо точно конкретно (да уточня все пак, че съм мъж )... та, влизам във въпросния магазин и питам (съвсем примерно) "Имате ли пилешки пържоли?", на което бойката бабичка продавачка изстрелва "Не, но имаме много хубави свински пържоли"... това абсол'тно всеки път... ми заври си ги отзад свинските пържоли ма... ти български разбираш ли???

Just a genius



Тема Re: Сватбен център в Младост 4нови [re: Blake]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано14.04.06 20:39



Мда...Гадно е,но е истина.Все пак какъв ти е проблема да се премениш в рокля за бременни?И то баш на сватбата си?Ако трябва ще се напънеш и ще се закръглиш,макар не и поради бременност,щом е в името на това да облечеш "произведението на изкуството",което ти предлагат да навлечеш върху снагата си,за някакви си 600-800 български парици.

Редактирано от мeчичe на 14.04.06 20:40.



Тема Re: Сватбен център в Младост 4нови [re: мeчичe]  
АвторCaтopи (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 07:30



Кво говориш. Нося стандартен размер 44, нашата номерация, под 60 кила. Миналата година обикалях да си купя класически дънки. Майтапът беше пълен. Най-фрапиращ беше един случай в специализиран магазин за дънки на Дондуков. Викам търся дънки. За вас ли? За мен, отговарям. Момичето с много съчувствие поклати глава: "О, нямаме големи размери..." Ма така ме разсмя.



Тема Re: Сватбен център в Младост 4нови [re: Caтopи]  
Авторпилee (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 20:23



Не знам защо,но като прочетох темата не ми прелича на просто споделяне ами на чисто злепоставяне и от написаното имам чуството,че си изляла гнева си и яростта,защото не може този магазин да е такъв какъвто ти го представяш! Този магазин е най-големия в страната,работи се с професионалисти и обслужването е добро поради големия персонал.

До колкото за роклята,как ще няма големи размери ????? Това е просто и аз не знам,много ми е странно .... Има рокли за бременни и то не една-две,а и дори да не се хареса от тези изложените има възможност за индивидуална поръчка с точните размери ако не си видяла случайно!
Не мога да разбера как аксесоарите и артикулите са посредствени,има шампански,вина,късмети,кошници,чаши т.н
Шампански и вина има по 10 вида изкарани ако не и повече заедно с украсата им за чаши,а може и готовои чаши да се закупят,също късметите не са малко-20 вида не са никак малко.И като не се забравя,че за късметите,кошници и шампанските и вината може също да се поръча по желание на клиента.Поръчките стават до седмица ако е спешно може и по-малко от 2-3 дена,това не е никакъв проблем.В ателието също работят професионалисти,които се стараят да изпълнят стриктно поръчките.Всичко е ОК,аз за друго оплакване освен твоето не съм научавала и смятам,че си единствената,което значи,че проблема не е във Сватбения център ...

И да питам,кое е това момиче,което Ви е обслужвало,те си имат табелки с имената,аз не вярвам някое от тях да е правило така както го описахте?



Тема Re: Сватбен център в Младост 4нови [re: пилee]  
Автор SoulMate (ultimate)
Публикувано01.09.06 11:32



Оф, много е трудно да се приеме, че хората могат да са недоволни от сватбения ви салон!
"обслужването е добро поради големия персонал" Ето това е неспорим аргумент! Тая Мечиче какво си мисли, та седнала и да злепоставя старанието на хората...тцтцтцтцтцтцтц!

Наша кучка на наше куче не бута


Тема Re: Сватбен център в Младост 4нови [re: пилee]  
Авторruns (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 22:50



az pak sam saglasen s 1 mnenie za sbatbeniq centar Sofiq.To4no za obslujvaneto da ne govorim !predi 2 sedmici s moqta bade6ta sapruga bqxme tam .bqxme pred 6tanda za aksesoari i 20 min 4akaxme dokato edna gospojica se nakani da doide da ni obsluji ,za6toto be6e mnogo zaeta da si opravq pri4eskata pred golqmoto ogledalo,koeto se namira malko po-v strani ,kogato q izvikaxme ,tq prosto doide nacupena ,qvno nedovolna ,4e sme q otdelili ot " zanimanieto i" i s poluvin usta ni popita dali iskame ne6to.Sled ,kato q popitaxme za cenite- tq ni otgovori ,4e si pi6elo i ni ostavi...!pak ostanaxme sami ,moje pone malko da obra6ta vnimanie na klientite ,ne se jenq vseki den vse pak i ne sam zapoznat s celiq asortimen ,koito e nijen za 1 svatba.Sled malko sa6tata q vidqxme nai-spokoino da si piiva kafe.Ne vidqx imeto na devoikata ,no be6e niska i mnogo slabe ,murgava.Ako otidete i slu4aino popadnete na neq ,bqgaite ,kato dqvol ot tamqn.
A kolkoto za roklite za bremenni sa to4no 4-5 nai mnogo.Ina4e ima mnogo ne6ta .Predlagam da napravim i 4eren spisak i za personala ,koito raboti tam



Тема Re: Сватбен център в Младост 4нови [re: пилee]  
АвторVince (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 23:17



Оoooooooooo??? Поръчките ,толкова професионално ги взимат..., или са тесни ,или широки , или пак къси!Мои приятели бяха ходили там и поръчката "по-размери" ,просто небила точна.Трябвало да се преправя , но се оказало ,че нямали от този плат и фирмата неможела да им изпрати от него за толкова кратко време.Роклята нестига ,че била тесна , но и по-къса.И това ако е по-поръчка ,здраве му кажи . Имали са дата за проба три дена преди сватбата, с обещанието ,че всичко щяло да е наред.Като си знаят магариите поне да обявят по-голям диапазон от време. ПОръчката на роклята е правена два месеца преди събитието! Булката ,нито е била бременна,нито по-ниска ,нито по-дебела през това време,затова нямат оправдание. Професионалисти ли....?






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.